PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΑΡΑΝΟΜΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΘΟΝΗ???



konstantinaM3
16-02-10, 21:06
μια ερωτηση βρε παιδια.....η οθoνη στο αμαξι απαγορευεται??γιατι εχθες στην Βαρκιζα με σταματησαν για ελεγχο κ ειχα ανοιχτη την οθονη κ μου λεει το οργανο ΄το ξερεις οτι απαγορευεται η οθονη?΄ του λεω οχι
λεει ΄ειναι 100 ευρ κ 30 μερες αφαιρεση διπλωματος΄ του λεω Ο ΧΡΙΣΤΟΣ! κ του λεω μετα παλι δηλαδη τα εργοστασιακα αμαξια που εχουν οθονη μεσα?τι γινεται?
κ ειπε παλι οτι απαγορευεται κ αυτο! τελικα ισχυει αυτο που λεει??????η ειναι μουφα?ευτυχως δεν με εγραψε γι'αυτο το θεμα!

ΔημήτρηςΜ3
16-02-10, 21:10
δεν απαγορευεται η οθονη αλλα η τηλεοραση και καλα οτι σου αποσπαει την προσοχη!
και δεν εχουν αδικο!
κυριακη στο δρομο απογευματακι κολημενος με τον κιτ δε χανω επεισοδιο κοντεψα να γινω
χαλκομανια!

scania124
16-02-10, 21:10
ναι κωσταντινα απαγορευεται,αλλα μονο οταν ειναι ανοιχτη....
δηλαδη οταν βλεπεις τηλεοραση,dvd.......
τα εργοστασιακα οταν το χειροφρενο ειναι τραβηγμενο δουλευει η οθονη....
οταν ειναι κατω δεν λειτουργεί το dvd kai η tv

Libanner
16-02-10, 21:12
Απαγορεύεται να παίζει ενώ το αμάξι είναι εν κινήσει όταν είναι σταματημένο μπορείς να βλέπεις οτι θες!

konstantinaM3
16-02-10, 21:13
οποτε πρεπει να την κλεινω δηλαδη καθε φορα που τους βλεπω .....αλλο παλι κ τουτο!

NickE60
16-02-10, 21:16
Ναι Κωνσταντίνα. Κανονικά απαγορεύεται! ...στα εργοστασιακά κλείνει μετά τα 10χλμ κι ακούγεται μόνο ο ήχος ....όσα δεν έχουν πειραχτεί.. :whistle:

z3 2.2
16-02-10, 21:17
Παιδια η τηλεοραση στο αυτοκινητο και στο υπνοδωματιο κανει κακο!!!

BILL007
16-02-10, 21:17
Κοίτα...

Στο εργοστασιακό είναι ρυθμισμένο η τηλεόραση να σταματάει όταν είναι εν κινήσει.

Βέβαια αμα θέλουν να σε γράψουν παπάδες μπορούν και άντε να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας...

Μην το ψάχνεις...Απλά...

konstantinaM3
16-02-10, 21:24
κ εγω μονο βιντεοκλιπ βαζω κ παιζει κ δεν βλεπω κιολας βλεπει ο διπλα η ο πισω αλλα οπως ειπες δεν βρίσκεις ακρη......

bomber21
16-02-10, 21:47
Απαγορεύεται να παίζει ενώ το αμάξι είναι εν κινήσει όταν είναι σταματημένο μπορείς να βλέπεις οτι θες!
Και πολύ σωστά απαγορεύεται γιατί η προσοχη μας πρέπει να είναι όλη στο δρόμο.

stratos
16-02-10, 22:11
Χαχαχα δηλαδή αν έχεις το navi ανοιχτό απαγορεύεται και αυτό? Ή κάθεται να δεί τι πρόγραμμα παρακολουθείς για να σε γράψει? Άλλο πάλι και τούτο

konstantinaM3
16-02-10, 22:32
σωστο κ αυτο...επρεπε να το ειχα βαλει στο navi ...

Nick bmwlover
16-02-10, 22:42
δεν απαγορευεται η οθονη αλλα η τηλεοραση και καλα οτι σου αποσπαει την προσοχη!
και δεν εχουν αδικο!
κυριακη στο δρομο απογευματακι κολημενος με τον κιτ δε χανω επεισοδιο κοντεψα να γινω
χαλκομανια!

Ακριβως για αυτον τον λογο.

Rosinante
17-02-10, 13:50
Εγω στη θεση σου θα ειχα βαλει τα γελια και θα καρφωνομουν.....''Και που να ανοιξεις και καπω καημενουλη μου'', πεσ'του...!!!!!

fanisk
17-02-10, 13:55
Και πολύ σωστά απαγορεύεται γιατί η προσοχη μας πρέπει να είναι όλη στο δρόμο.

Συμφωνω.

Επισης θα επρεπε να γραφουν και οσες απο τον Ιουνιο και μετα βγαινουν εξω και εχουν ξεχασει να βαλουν ρουχα..:hystericalbs1:

Που πας κοριτσαρα μου? Δεν βλεπεις οτι κραταμε τιμονι?