PDA

Επιστροφή στο Forum : Plasti Dip: επαναστατικό προϊόν?



Σελίδες : 1 [2]

Nick bmwlover
10-12-13, 22:36
Κανει.....εγω για την πόρτα το πηρα.

Επισης απο οτι φανταζομαι οσον αφορα το εσωτερικο,μπορει να εχει εφαρμογη στα πλαστικα τριμς του τιμονιου,στις ποτηροθηκες κ στο χωρο κατω απο το υποβραχιονιο,στην κονσολα οπως επισης κ στο ντουλαπακι μπροστα στο κεντρο του ταμπλω,μιας κ το υλικο που καλυπτει αυτες τις επιφανειες ειναι ακριβως το ιδιο θα ελεγα...

scania124
10-12-13, 23:30
Επισης απο οτι φανταζομαι οσον αφορα το εσωτερικο,μπορει να εχει εφαρμογη στα πλαστικα τριμς του τιμονιου,στις ποτηροθηκες κ στο χωρο κατω απο το υποβραχιονιο,στην κονσολα οπως επισης κ στο ντουλαπακι μπροστα στο κεντρο του ταμπλω,μιας κ το υλικο που καλυπτει αυτες τις επιφανειες ειναι ακριβως το ιδιο θα ελεγα...

ετσι.....με κάλυψες!!!!! Απλα για να γίνει σωστα πρέπει να βγει ολο το παλιο υλικό.

Nick bmwlover
10-12-13, 23:43
ετσι.....με κάλυψες!!!!! Απλα για να γίνει σωστα πρέπει να βγει ολο το παλιο υλικό.

Ετσι...κ εσυ με καλυψες!!!:thumbsup:

Χρίστος
11-12-13, 16:28
παιδια μεχρι ΣΚ οσοι μαζευτουμε.
16-18 να μαζεψουμε τα χρηματα σε ενα λογαριασμο.

Θα μιλησω και με το παλικαρι απο δευτερα αν ειναι οκ για τα κομματια που θελουμε μν εχουμε κανα προβλημα και δεν εχει στοκ.

mark e92
11-12-13, 17:21
Μάρκο σε ένα βίντεο είδα πως το κάνει με ηλεκτρικό πιστόλι βαφής...ή λάθος κατάλαβα?

Aντρίους είδα το Video και επαθα σοκ !!!
Θα ξεχάσω και αυτά που ξέρω :th_Laie_67-1: ούτε μόνωσε ούτε τιποτα ... ΄μου άρεσε ο φούρνος του :th_Laie_67-1: τελικά πρέπει να είναι ευκολο δεν παίρνεις 5 λιτρα να έρθεις απο δω να το κάνουμε ματ!!!

mark e92
11-12-13, 17:23
Κανει.....εγω για την πόρτα το πηρα.

Το πέρασες και είναι ΟΚ???
Δεν ξεφλούδισε?

scania124
11-12-13, 18:17
Το πέρασες και είναι ΟΚ???
Δεν ξεφλούδισε?

Το σκ θα το κανω.

Christos 330
11-12-13, 18:24
Αν του βαλετε τα λεφτα του λεω να τα φερει σε εμενα και ολα οκ . . .

Καθε σκ σχεδον ερχεται απο εμενα ο Γρηγορης . . .

Χρίστος
11-12-13, 20:44
και πως θα μου τα δωσεις ρε ομορφε να τα κατεβασω απο εκει πανω που εισαι???

mark e92
11-12-13, 21:04
Το σκ θα το κανω.

Θα σου έλεγα να μην τα κάνεις ολα κανε μόνο του οδηγού για να δείς τι κάνει .
Καλή επιτυχία !



Περιμένω νέα :popcorn:

scania124
11-12-13, 21:10
Θα σου έλεγα να μην τα κάνεις ολα κανε μόνο του οδηγού για να δείς τι κάνει .
Καλή επιτυχία !



Περιμένω νέα :popcorn:

Μόνο στου οδηγου εχω θεμα......τα αλλα ειναι οκ.
Θα βαλω φωτο πριν και μετα

Χρίστος
11-12-13, 21:17
Μόνο στου οδηγου εχω θεμα......τα αλλα ειναι οκ.
Θα βαλω φωτο πριν και μετα
αντε, τελειωνε!!!

Πρωτο χερι ελαφρυ απαλο να πατησει και μετα στρωνεις.

Και κοιτα οι φωτο να μν ειναι λες και χτυπας φραπε στο σεληνοφως...
:hystericalbs1:

mark e92
11-12-13, 22:26
Μόνο στου οδηγου εχω θεμα......τα αλλα ειναι οκ.
Θα βαλω φωτο πριν και μετα
Μακάρι να μην έχει διαφορά από τα άλλα γιατί σε βλέπω να τα κάνεις όλα...

Χρίστος
11-12-13, 22:45
Μακάρι να μην έχει διαφορά από τα άλλα γιατί σε βλέπω να τα κάνεις όλα...
αλλο που δε θελει!!!
:whistle::whistle::whistle:

Να δεις που θα το χαρει τοσο που ισως πεταξει και ενα εξωτερικο φρεσκαρισμα:thumbsup:

Christos 330
12-12-13, 00:26
και πως θα μου τα δωσεις ρε ομορφε να τα κατεβασω απο εκει πανω που εισαι???

Πολλα ρωτάς !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk (https://tapatalk.com/m?id=1)

katsaraios
12-12-13, 02:00
και πως θα μου τα δωσεις ρε ομορφε να τα κατεβασω απο εκει πανω που εισαι???

Πολλα ρωτάς !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk (https://tapatalk.com/m?id=1)

Θα τα φερεις σε μενα θα ειμαι πανω next weekthumbthumb

Andri
13-12-13, 13:07
Aντρίους είδα το Video και επαθα σοκ !!!
Θα ξεχάσω και αυτά που ξέρω :th_Laie_67-1: ούτε μόνωσε ούτε τιποτα ... ΄μου άρεσε ο φούρνος του :th_Laie_67-1: τελικά πρέπει να είναι ευκολο δεν παίρνεις 5 λιτρα να έρθεις απο δω να το κάνουμε ματ!!!

Μην μου λες τέτοια γιατί όταν φέρω το αμάξι προς τα εκεί θα σε κυνηγάω να μου το βάψεις και δεν θα μπορείς να αρνηθείς :th_Laie_67-1:

mark e92
16-12-13, 17:25
Κανένα νέο απο τα σπρέι???
Θα πάρει κανείς?

katsaraios
16-12-13, 17:28
Εγω 1 .
θα ειμαι πανω τελος της εβδμαδας αν θελετε μου λετε....

Nick bmwlover
16-12-13, 17:30
Εγω 1 .
θα ειμαι πανω τελος της εβδμαδας αν θελετε μου λετε....

Θα πας με τον Χρηστο τελικα;

katsaraios
16-12-13, 17:34
Θα πας με τον Χρηστο τελικα;

Θα ανεβω Θεσ/νικη νωριτερα 2 μερες πριν τον Χρηστο και πιθανον θα παω με τον Γκαντ παρεα που ξερει το μαγαζι η μονος μου.

mark e92
16-12-13, 17:46
Και εγω 1 αλλα θέλουμε άλλους 5 για "καλή " τιμή ...

Nick bmwlover
16-12-13, 17:50
Θα ανεβω Θεσ/νικη νωριτερα 2 μερες πριν τον Χρηστο και πιθανον θα παω με τον Γκαντ παρεα που ξερει το μαγαζι η μονος μου.

Οκ μιλησα με τον Χρηστο.

katsaraios
16-12-13, 17:51
Οκ μιλησα με τον Χρηστο.

Στειλε π.μ τηλεφωνο..

katsaraios
16-12-13, 18:05
Το αργοτερο Τεταρτη απογευμα αν προλαβει ο Χρηστος να εχει τα χρηματα κια να τα παρω.

Nick bmwlover
16-12-13, 18:16
Το αργοτερο Τεταρτη απογευμα αν προλαβει ο Χρηστος να εχει τα χρηματα κια να τα παρω.

Μιλησα σε λεω...Αυριο θα βρεθουμε.thumb

Χρίστος
16-12-13, 19:20
Μαρκο στειλε ενα πμ με το κινητο σου στο γιωργο ή σε μενα.

gant
16-12-13, 20:24
Θα ανεβω Θεσ/νικη νωριτερα 2 μερες πριν τον Χρηστο και πιθανον θα παω με τον Γκαντ παρεα που ξερει το μαγαζι η μονος μου.

Δεν σε αφήνω να ταλαιπωρηθείς, παρέα είπαμε θα πάμε.

kostas 325
16-12-13, 21:30
Και εγω 1 αλλα θέλουμε άλλους 5 για "καλή " τιμή ...

Αν εξυπηρετεί.. βάλτε και 2 μαύρα για μένα

Χρίστος
16-12-13, 22:12
Αν εξυπηρετεί.. βάλτε και 2 μαύρα για μένα
στειλε μου το κιν σου με ενα πμ να συναντηθουμε αυριο.thumb

stavr
17-12-13, 01:32
παιδες σκεφτομουνα να περασω τις ζαντες μου ....*βλεπε γκαραζ* το εσωτερικο τμημα με μαυρο ματ. Τι λετε?? ποση ποσοτητα θα χρειαστω??

michaelp900
17-12-13, 03:10
Σε καποια συναντηση καφε στην Θεσ/νικη αν θελετε μπορειτε να δειτε το Polo που εκανα μαυρο ματ ολο το αμαξι με plasti dip (σπρει) και τι να προσεξετε.Εχει δυο τρια σημεια που θελουν προσοχη για να κολλησει καλα και να μην φευγει απο τις γωνιες.Το εχω δυο χρονια πανω.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4

katsaraios
18-12-13, 23:40
Συννενοηθηκαμε με τον Χρηστο και εχει πληρωσει 4 τεμαχια (2 δικα του και 2 του Νικου).
Οι υπολοιποι που θελετε στειλτε μου π.μ να σας δωσω αριθ.λογαριασμου Εθνικης τραπεζης γα να βαλετε εκει τα χρηματα εως την Παρασκευη το μεσημερι.
thumb

Χρίστος
19-12-13, 01:05
1. Χριστος: κοκκινο τμχ2 πληρωμενα
2. nick bmwlover: μαυρο τμχ2 πληρωμενα
3. katsaraios: μαυρο τμχ1 πληρωμενα
4. markE92: μαυρο τμχ1 ....
5. kostas 325: μαυρο τμχ2 ....

Μεχρι αυριο το πρωι οποιος θελει να εχει ερθει σε επικοινωνια με μενα ή το Γιωργο και να μπορει να βαλει αμεσα τα χρηματα αν θελει να του παρουμε.

Ο Γιωργος μενει βορεια και εγω νοτια.
Τα δικα μου και του Νικου θα τα κρατησω εγω για να τα παρει που ειμαστε κοντα. Κωστα και Μαρκο πειτε ποιος απο τους 2(εγω ή γιωργος) σας βολευει να τα εχει για να συναντηθειτε.

Χρίστος
20-12-13, 00:29
1. Χριστος: κοκκινο τμχ2 πληρωμενα
2. nick bmwlover: μαυρο τμχ2 πληρωμενα
3. katsaraios: μαυρο τμχ1 πληρωμενα
4. markE92: μαυρο τμχ1 ....
5. kostas 325: μαυρο τμχ2 ....

Μεχρι αυριο το πρωι οποιος θελει να εχει ερθει σε επικοινωνια με μενα ή το Γιωργο και να μπορει να βαλει αμεσα τα χρηματα αν θελει να του παρουμε.

Ο Γιωργος μενει βορεια και εγω νοτια.
Τα δικα μου και του Νικου θα τα κρατησω εγω για να τα παρει που ειμαστε κοντα. Κωστα και Μαρκο πειτε ποιος απο τους 2(εγω ή γιωργος) σας βολευει να τα εχει για να συναντηθειτε.

:popcorn::popcorn::popcorn:

Προβλεπω χρωματιστα γιορτινα μπαξιματα

Nick bmwlover
20-12-13, 00:51
:popcorn::popcorn::popcorn:

Προβλεπω χρωματιστα γιορτινα μπαξιματα

Περισσοτερο συντηρηση εσωτερικου θα το ελεγα,παρα μπαξιμο...

Nick bmwlover
20-12-13, 01:12
https://https://www.youtube.com/watch?v=7N5N-AYaENI

katsaraios
22-12-13, 00:34
Η αποδειξη απο το καταστημα..
7 τεμαχια χ 14 ευρω το καθε ενα.
Κυριακη η Δευτερα θα τα εχει ο Χρηστος μεσω του Γουιλμαν οποτε θα συννενοειθητε μαζι του για την παραλαβη.
Μαζι θα ειναι και το ενα ευρω για το καθε κομματι που μας εκανε την εκπτωση.

mark e92
22-12-13, 11:04
Η αποδειξη απο το καταστημα..
7 τεμαχια χ 14 ευρω το καθε ενα.
Κυριακη η Δευτερα θα τα εχει ο Χρηστος μεσω του Γουιλμαν οποτε θα συννενοειθητε μαζι του για την παραλαβη.
Μαζι θα ειναι και το ενα ευρω για το καθε κομματι που μας εκανε την εκπτωση.

Σε ευχαριστώ πολύ !!!
Δεν χρειαζότανε να μας δείξεις την απόδειξη Μr!

katsaraios
22-12-13, 19:45
Σε ευχαριστώ πολύ !!!
Δεν χρειαζότανε να μας δείξεις την απόδειξη Μr!

Ετσι για το τυπικο ..οι καλοι λογαριασμοι λενε ....
Αυριο θα ερθει ο Ηλιας να του τα δωσω οποτε μετα το βραδακι η μεθαυριο θα τα παραλαβετε εκαστος..

Να μην ξεχασουμε να ευχαριστησουμε και τον Γιωργο (Gant) που με "πεταξε" με το λιονταρακι μεχρι την Τουμπα και τα αγορασα.
Γιωργο ευχαριστω για την εξυπηρετηση.

Dermatis
06-01-14, 00:15
Καλησπερα παιδια!
Ειδα αγορασατε αρκετοι το plasti dip!
Tι λεει απο εφαρμογη.....? Θελω να το βαλω στην γνωστη κονσολα του χειροφρενου!
Φτανει ενα σπρευ? Αν ειναι ευκολο το site του καταστηματος?

scania124
06-01-14, 01:01
Www.plastidip-hellas.gr

Dermatis
06-01-14, 11:46
Καλημερα και ευχαριστω!
Επικοινωνησα με τον εμπορο και μου ερχεται στα 17,5 ευρω στην πορτα μου!
Τι λετε κανει για την δουλεια που το θελω η θα ξεφλουδισει παλι?
θελω να φτιαξω την κονσολα του χειροφρενου που εχει ξεφλουδισει!

Nick bmwlover
06-01-14, 14:34
Καλημερα και ευχαριστω!
Επικοινωνησα με τον εμπορο και μου ερχεται στα 17,5 ευρω στην πορτα μου!
Τι λετε κανει για την δουλεια που το θελω η θα ξεφλουδισει παλι?
θελω να φτιαξω την κονσολα του χειροφρενου που εχει ξεφλουδισει!

Αν ειναι σε σημειο που δεν θα εχεις ιδιαιτερη επαφη-τριβη μια χαρα θα κρατησει,αλλα παλι εαν θελησεις να το βγαλεις επειδη δεν εκατσε καλα μπορεις ευκολα.Αυτο που ειδα εγω που το δοκιμασα παντως ειναι οτι θελει πολυ αραιο ψεκασμα-περασμα!!!

Dermatis
06-01-14, 21:38
Επαφη υπαρχει ....ειτε απο το χειροφρενο ειτε για να βαλω ζωνη αλλα θα το δοκιμασω γτ μου την δινει να το βλεπω ετσι!
Μου φτανει ενα σπρευ παιδια? Δεδομενου οτι απο οτι ξερω πρεπει να περαστει 3-4 χερια!

Χρίστος
06-01-14, 21:44
Ανετα φτανει.
5 χερια θα το περασεις, αραια και αερινα οπως λεει και ο νικος και δε θα χαλασεις ουτε το μισο!

Χρίστος
12-01-14, 15:23
Σημερα βρηκα χρονο να ασχοληθω.
Σηκωθηκα απο τις 7.30 και ελυσα τα κομματια που θα ντιπαρω!!!!

https://cl.ly/image/2a271c391d3Z/IMG_0270.jpg

Πριν κανα 2ωρο τελειωσα με πλυσιμο, μονωμα κομματιων και προετοιμασια δωματιου για να μν τα κανουμε κ@λο.

Εχω τελειωσει ηδη 2 με 3 κομματια και το αποτελεσμα ειναι εντυπωσιακο!

Το περασμα ειναι οντως σημαντικο να ειναι ελαφρυ γτ βοηθαει πολυ στο φινιρισμα που θα φανει στο τελος.
Το ασχημο με μενα ειναι οτι καποια πλαστικα ειναι μαυρα και το κοκκινο που θελω απαιτει πολλα χερια (6minimum) και δε ξερω αν θα φτασουν τα δυο σπρευ.
Ισως επρεπε να παρω και ενα ασπρο ή γκρι σπρευ να περασω 1-2 απαλα χερια για να πατησει ευκολοτερα το κοκκινο.

Αν μπορεσω μετα θα ανεβασω φωτο με διαδικασια και τελειωμενα κομματια.

320d
12-01-14, 16:25
Δεν έχει δοκιμάσει κανεις να μας πει εντυπώσεις να δούμε καμία φωτογραφία κλπ ..

Χρίστος
12-01-14, 17:24
Υπομονή, τραβάω εγώ

mark e92
12-01-14, 20:06
Σημερα βρηκα χρονο να ασχοληθω.
Σηκωθηκα απο τις 7.30 και ελυσα τα κομματια που θα ντιπαρω!!!!

https://www.bmwfans.gr/forum/

Πριν κανα 2ωρο τελειωσα με πλυσιμο, μονωμα κομματιων και προετοιμασια δωματιου για να μν τα κανουμε κ@λο.

Εχω τελειωσει ηδη 2 με 3 κομματια και το αποτελεσμα ειναι εντυπωσιακο!

Το περασμα ειναι οντως σημαντικο να ειναι ελαφρυ γτ βοηθαει πολυ στο φινιρισμα που θα φανει στο τελος.
Το ασχημο με μενα ειναι οτι καποια πλαστικα ειναι μαυρα και το κοκκινο που θελω απαιτει πολλα χερια (6minimum) και δε ξερω αν θα φτασουν τα δυο σπρευ.
Ισως επρεπε να παρω και ενα ασπρο ή γκρι σπρευ να περασω 1-2 απαλα χερια για να πατησει ευκολοτερα το κοκκινο.

Αν μπορεσω μετα θα ανεβασω φωτο με διαδικασια και τελειωμενα κομματια.

Tα λένε αυτά φίλε...
έπρεπε να πάρεις και ένα λευκό thumb
τώρα όσα χέρια και αν περάσεις το κόκκινο στο βάθος θα μαυρίζει ...
Καλή επιτυχία

Χρίστος
12-01-14, 20:20
υποσχεθηκα φωτο και τραβηξα αρκετες.
Η δουλεια τελειωσε δυστυχω για σημερα.
Λεω δυστυχως γιατι τελικα ξηλωσα κι αλλα για ντιπαρισμα.
Το αποτελεσμα δε παιζεται και φυσικα η χαρα οτι το κανεις μονος σου....αλλο πραμα.

συμβουλη:
Οπως ειπα και νωριτερα αμα θελετε να βαψετε το μαυρο σε μαυρο, κανενα προβλημα.
Αν ομως πατε να αλλαξετε χρωμα και να πατε απο μαυρο (σκουρο) σε καποιο αλλο(φωτεινοτερο) τοτε καλο ειναι αν μπορειτε να παρετε ενα γκρι plastidip ή απλο σπρευ και να περασετε ενα πολυυυυ ελαφρυ πρωτο χερι για να σπασει το σκουρο.

εχουμε και λεμε....

Πρωτο χερι το ενα (μαυρο με ενα χερι γκρι σπρευ) κομματι και 3ο το αλλο (γκρι αβαφο)
https://cl.ly/image/0m1J070p061U/IMG_0282.jpg

και εδω πρωτο χερι σε γκρι ανοιχτο κομματι.
https://cl.ly/image/2H353d2k3k2T/IMG_0272.jpg

εδω κανενα χερι στο ενα και μετα το δευτερο στο αλλο.
https://cl.ly/image/163P1q1q3k2R/IMG_0286.jpg

μολις πατησε (ακομα υγρο) το 3ο χερι
https://cl.ly/image/2816002g3Q0N/IMG_0284.jpg

εδω εχουμε 4ο χερι κατα 90% στεγνωμενο
https://cl.ly/image/2i3O1q2r3Q21/IMG_0285.jpg

και εδω μερικες μετα το 5ο ή 6ο χερι τελειωμενα πλεον
https://cl.ly/image/3U1C2t1g2p1S/IMG_0280.jpg

https://cl.ly/image/28190n2G2P1N/IMG_0273.jpg


και κατι που θα σας κανει εντυπωση
Η ιδια φωτογραφια με και χωρις φλας
Δειτε πως παιζουν με το φως!!!
https://cl.ly/image/1Y0N392N3q1q/IMG_0288.jpg

https://cl.ly/image/3J2x1R38122m/IMG_0287.jpg


Αυτα για σημερα.
Πιστευω να πηρατε μια γευση.
Αυριο παλι να δω αν θα μου φτασει το υπολοιπο σπρευ!!!

scania124
12-01-14, 20:38
Χριστο απο στρωσιμο τι λεει?γινετε λείο η ζαγρε η επιφάνεια?
Σκέφτομαι να dipaρο ολο το αμαξι σε ασπρο.....

Χρίστος
12-01-14, 20:45
Ειναι απαλο αλλα οχι λειο.
Για να καταλαβεις μου θυμηζει το χειριστήριο του ps3 περιπου.
Σαν τις λαστιχενιες λαβες απο μερικα κατσαβιδια αλλα σε πιο λεπτο και σκληρο

Το νιωθω και σαν να ειναι απαλο αλλα μαλλον θα σκληρυνει μετα απο καναδυο 24ωρα.

Andri
12-01-14, 22:26
Σκέφτομαι να dipaρο ολο το αμαξι σε ασπρο.....

:worthlesswithoutpic

BILL007
13-01-14, 00:36
:worthlesswithoutpic

:fountwtis::fountwtis::fountwtis::fountwtis::fount wtis::fountwtis:

JimE36
15-01-14, 20:06
Εχω μια ερωτηση.Αν βαψω καποια πλαστικα απο τον χωρο της μηχανης,π.χ. το πλαστικο πανω απο το ψυγειο,τα οποια ερχονται σε επαφη με θερμοτητα αλλα οχι μεγαλη, κανει αυτο το σπρε'ι' ή θελει καποιο αντιστοιχο θερμοκρασιας;

fanisk
16-01-14, 00:00
Χρησταρα παλι καλα που δεν εγινες φανοποιος γιατι αν τα περναγες ολα 6 χερια θα ειχες μπει φυλακη. :th_Laie_67-1:

Χρίστος
16-01-14, 02:14
Ρε τρελε αυτο δεν ειναι σα τα κανονικα σπρευ.
Ειναι πολυ πιο αραιο και θελει ποιο πολλα χερια

JimE36
20-01-14, 12:40
Εχω μια ερωτηση.Αν βαψω καποια πλαστικα απο τον χωρο της μηχανης,π.χ. το πλαστικο πανω απο το ψυγειο,τα οποια ερχονται σε επαφη με θερμοτητα αλλα οχι μεγαλη, κανει αυτο το σπρε'ι' ή θελει καποιο αντιστοιχο θερμοκρασιας;

Δεν ξερει κανεις; :helpsmilie:

Χρίστος
20-01-14, 13:20
jim δεν εχω δει εφαρμογες μεσα στο engine bay.
στο φανατικς διαβασα οτι δε το πρωτεινουν

Αν η θερμοκρασια ειναι παρομοια με αυτη που πιανει η λαμαρινα μια ζεστη μερα του καλοκαιριου πιστευω δε θα εχεις κανενα προβλημα

εδω ο fonzie λεει οτι το εχει κανει στο αουντι του πειραματικα και δεν εχει δει μεχρι στιγμης κατι.
https://www.dipyourcar.com/forums/showthread.php?235-Thoughts-on-Plasti-dipping-engine-covers

Dimzan
20-01-14, 13:30
βαλε και μια φωτο πως κουμπωσαν πανω!

JimE36
20-01-14, 13:31
Και κατι ακομα.Εσεις που αγορασατε απο plastidip-hellas , γνωριζετε αν δεχεται πληρωμη με paypal? :thanks:

Χρίστος
20-01-14, 14:32
βαλε και μια φωτο πως κουμπωσαν πανω!
Μ αρεσει να το κοιταω!!!
Οπου το παρκαρω συγκεντρωνει τα βλεματα και μεσα σε λιγες μερες με εχουν σταματησει αρκετοι για να ρωτησουν.

Οπως ειπα, οσο περνανε οι μερες το υλικο εχει σκληρινει αισθητα

https://cl.ly/image/1t390V221w3E/IMG_0306.jpg

https://cl.ly/image/232H2a1D393t/IMG_0309.jpg

Nick bmwlover
23-01-14, 21:00
Εγω τελικα το χρησιμοποιησα,αλλα ως βαση για να ξαναβαψω μαυρες τις καρδιες καθοτι απο τα πετραδακια ειχε αρχισει να ξεφλουδιζει και να φαινεται το νικελ απο μεσα...
Τις ειχα μαυρο γυαλιστερο και τωρα τις εκανα μαυρο ματ,μου αρεσουν τελικα πιο πολυ ετσι...Οσον αφορα τις φωτογραφιες τραβηξα αρκετες αλλα πιστευω οτι δεν αντιπροσωπευουν πληρως την αλλαγη της καταστασης τους καθοτι ειναι μικρη η επιφανεια και μικρη επισης η διαφορα στα χρωματα,επομενως θα ηταν αρκετα δυσδιακριτες απο τις φωτο οι διαφορες της προηγουμενης καταστασης αλλα κυριως των σταδιων του στεγνωματος,αρχικα του plasti dip και επειτα του χρωματος.
Παρολα αυτα εβαλα μερικες φωτογραφιες με τη σειρα των σταδιων που ακολουθησα εγω και προτεινω,κυριως αυτων του βαψιματος αλλα με καποιες ιδιαιτεροτητες καθοτι θελει λιγο προσοχη εαν χρησιμοποηθει σαν βαση για βαψιμο:
1.Ξυνουμε-τριβουμε την επιφανεια μεχρι να καθαρισει καλα απο ολα τα υπολειμματα.

2.Περναμε 3-4 χερια(μπορει και παραπανω αναλογα με τον τροπο ψεκασματος) plasti dip αρκετα αραια ομως,οσο πιο αραιο περασμα μπορουμε να κανουμε τοσο λιγοτερο σαγρε θα γινει η επιφανεια μας.Σε καθε χερι αφηνουμε περιπου 40 λεπτα χρονο για να στεγνωσει.
ΠΡΟΣΟΧΗ:Αφου εχουμε τελειωσει με το τελευταιο περασμα της επιφανειας με plasti dip,αφηνουμε το υλικο να στεγνωσει καλα για αρκετες ωρες και οχι για μονο για 40 λεπτα που εφαρμοζαμε για καθε χερι!!!(εγω το αφησα μια ολοκληρη ημερα για να ειμαι σιγουρος,ειχε πολυ υγρασια)πανω στην επιφανεια και να σκληρυνει πολυ ωστε να το χρησιμοποιησουμε σαν βαση για να περασουμε το μαυρο ματ βερνικοχρωμα ακρυλικης βασης.Δεν βαφουμε πανω απο το plasti dip εαν δεν εχει σκληρυνει εντελως!!!!!!!!

3.Αφου βεβαιωθουμε πλεον οτι το plasti dip εχει σκληρυνει εντελως περναμε την επιφανεια με 3 στρωσεις μαυρο ματ βερνικοχρωμα ακρυλικης βασης σε σπρευ,καθε χερι που στεγνωνει το χρωμα πρεπει η επιφανεια να γινεται ματ απο μονη της,γυρω στα 25-30 λεπτα περιπου φυσικο στεγνωμα αναλογα τη θερμοκρασια υγρασια κ.λ.π,αν δειτε οτι δεν στεγνωνει σε αυτο το χρονικο διαστημα και βιαζεστε μετα το 20 λεπτο χρησιμοποιηστε πολυ χαμηλο στεγνωμα σε κρυο αερα με ενα πιστολακι,μεχρι να γινει ματ η επιφανεια.Ακολουθουμε την ιδια διαδικασια για οσες φορες θελουμε να βαψουμε την επιφανεια.

4.Με το που τελειωσουμε και με το τελευταιο χερι αφηνουμε παλι την επιφανεια να στεγνωσει φυσικα για 15 λεπτα περιπου και στη συνεχεια με το πιστολακι στο θερμο αερα απο αποσταση στεγνωνουμε για να αποφυγουμε η να διορθωσουμε μικρα τρεξιματα,"νερα" κλπ και για πιο ωραιο φινιρισμα.Αφου σιγουρετουμε οτι εχουμε το αποτελεσμα που θελουμε στη συνεχεια γυρναμε στον κρυα αερα και στεγνωνουμε για να γινει ματ η επιφανεια και αφηνουμε να στεγνωσει παλι φυσικα η αν θελετε συνεχιζετε με το πιστολακι με προσοχη ομως,η διπλα σε καποιο καλοριφερ.

Ελπιζω να βοηθησα οσο μπορεσα και να φανηκαν χρησιμες οι συμβουλες!!!
Φωτο απο τις καρδιες περασμενες πανω στο αμαξι αυριο καθοτι σημερα το επλυνα και τωρα εχει βραδιασει...

Nick bmwlover
24-01-14, 13:29
Να και δυο φωτο οπως ειναι περασμενες πανω στο αμαξι οι καρδιες

Andri
24-01-14, 13:36
Να και δυο φωτο οπως ειναι περασμενες πανω στο αμαξι οι καρδιες
Πανέμορφο Νίκο αλλά...
....κάπου υπάρχει και ένα thread για xenon σε άσσο... :fountwtis:

Nick bmwlover
24-01-14, 13:55
Πανέμορφο Νίκο αλλά...
....κάπου υπάρχει και ένα thread για xenon σε άσσο... :fountwtis:

offtopic on :hystericalbs1:Πωωω εχετε λυσσαξει με αυτα τα xenon,ολο να βαλω και να βαλω και βαλε xenon...
Stay tuned...
offtopic off

Andri
24-01-14, 14:01
offtopic on :hystericalbs1:Πωωω εχετε λυσσαξει με αυτα τα xenon,ολο να βαλω και να βαλω και βαλε xenon...
Stay tuned...
offtopic off

Φίλε, ο άσσος με xenon είναι άλλο αυτοκίνητο σε εμφάνιση !!

Αν θέλεις φωτό με μαύρες καρδιές και OEM xenon πες μου thumb :fountwtis:

τα υπόλοιπα με p.m τέλος τα offtopic :thumbsup:

spar@
24-01-14, 14:11
Μ αρεσει να το κοιταω!!!
Οπου το παρκαρω συγκεντρωνει τα βλεματα και μεσα σε λιγες μερες με εχουν σταματησει αρκετοι για να ρωτησουν.

Οπως ειπα, οσο περνανε οι μερες το υλικο εχει σκληρινει αισθητα

https://www.bmwfans.gr/forum/

https://www.bmwfans.gr/forum/

Πολυ ωραίο όχημα ... Θα μ το δανεισεις στις αποκριες που θέλω να ντυθω ο
Πάουερ Ρέιντζερ ο κόκκινος ;

zgouriazmenos
24-01-14, 14:18
offtopic on :hystericalbs1:Πωωω εχετε λυσσαξει με αυτα τα xenon,ολο να βαλω και να βαλω και βαλε xenon...
Stay tuned...
offtopic off

Τα έχεις ήδη βάλει απλά δεν το ξέρεις....

Nick bmwlover
24-01-14, 14:21
Τα έχεις ήδη βάλει απλά δεν το ξέρεις....
:th_Laie_67-1:Με προκαλεις και θα ξεφυγουμε στα offtopic:whistle:

zgouriazmenos
24-01-14, 14:31
Πάντως οι καρδιές βγήκαν γ@μ@τες και θα ταιριάζουν απίστευτα με αυτά:

Dermatis
24-01-14, 19:08
Λοιπον μετα απο καιρο αφου εχω παρει και εχω εφαρμοσει το plasti dip ποσταρω γιατι δεν ειχα βγαλει φωτο.
Καημος μου το εσωτερικο στα 46αρια που ξεφλουδαει στην κεντρικη κονσολα.
Δεν μπρουσα να το βλεπω ρε παιδι μου ( ψυχαναγκασμος) ......
Οποτε λεω ας δοκιμασω και οτι γινει. Παρηγγειλα απο θεσσαλονικη το πλαστι ( εξυπηρετικοτατοι γρηγοροι αψογη συσκευασια ) thumb
Ηρθε ξηλωσα ολα τα πλαστικα που ηθελα και επιασα δουλεια!
Πολυ χρονοβορο το ξεφλουδισμα του παλιου υλικου ......το εβγαλα ολο δεν εμεινε ουτε τελιτσα! ( Ασχετο αλλα τα πλαστικα μπορουσαν να μεινουν και αβαφτα δεν εχουν μεγαλοι διαφορα απο τα μαυρα και ταιριαζουν λεμε τωρα!)
Αφου ξεφλουδισα αρχισα βαψιμο! Τελεια εφαρμογη γρηγορο στεγνωμα και ευτυχως συγχωρει λαθη και ελαφρα σταξιματα! Τα περασα ολα απο 5 χερια!
Γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος ! Η μονη διαφορα απο το ΟΕΜ ειναι οτι εγινε λιγακι πιο τραχυ στην αφη αλλα πρεπει να ξερεις για να το καταλαβεις ειναι πτεσμα!

Ακολουθουν φωτο πριν διαδικασια και μετα!
Stay tuned γιατι πιστευω πολοι εχετε αυτο το θεμα και αξιζει για 15 ευρω που εδωσα για το σπρευ ( και δεν το χρησιμοποιησα ολο!)

Dermatis
24-01-14, 19:10
Πριν :
https://imageshack.com/a/img690/6318/5zrq.jpg
https://imageshack.com/a/img18/2626/r5xc.jpg
https://imageshack.com/a/img42/8766/eswf.jpg
https://imageshack.com/a/img823/7865/cl48.jpg

Dermatis
24-01-14, 19:11
Βαψιμο:
https://imageshack.com/a/img833/2772/4w80.jpg
https://imageshack.com/a/img689/332/vx9t.jpg

Dermatis
24-01-14, 19:13
Αποτελεσμα ( ειναι πολυ καλυτερο απο κοντα + του οτι τα τραβηξα σημερα και ειχε λιγο σκονιτσα :whistle:)
https://imageshack.com/a/img687/7038/6cz3.jpg
https://imageshack.com/a/img809/5183/6xan.jpg
https://imageshack.com/a/img560/881/juuy.jpg
https://imageshack.com/a/img577/5752/lsih.jpg
https://imageshack.com/a/img856/1282/z693.jpg

scania124
24-01-14, 20:14
Αποτελεσμα ( ειναι πολυ καλυτερο απο κοντα + του οτι τα τραβηξα σημερα και ειχε λιγο σκονιτσα :whistle:)
https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2014/01/6cz3-1.jpg
https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2014/01/6xan-1.jpg
https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2014/01/juuy-1.jpg
https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2014/01/lsih-1.jpg
https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2014/01/z693-1.jpg

Καμιά σχέση με πριν.......πεσμου πως έβγαλες ολο το παλιο υλικο!!!

Dermatis
24-01-14, 20:29
Χαχαχα με πολυ τριψιμο σε ενα πανι με οινοπνευμα!
Αρκει να κανεις την αρχη και μετα βγαινει αλλα θελει τριψιμο!

playmaker
25-01-14, 00:37
Μονο plasti dip η και κατι ακομα ; Ειδα και αλλα spay θα κρατήσει χρονια ;;

Dermatis
25-01-14, 00:53
Οχι οχι μονο πλαστι ντιπ! Τα αλλα ειναι ασχετα!

Εβαψα ενα κοματι εσωτερικα και το εξησα με κλειδι και ακομα κρατουσε αντοχη πολυ καλη! Ειναι πιο ανθεκτικο απο το μαμα υλικο πιστευω !

playmaker
25-01-14, 01:13
Ευχαριστω φιλε αρα να παρω 1 δυστυχώς δεν πρόλαβα το group buy

Dermatis
25-01-14, 01:14
Nαι πιστευω αξιζει !
Και εγω δεν το προλαβα το πηρα μονος 18 ευρω συνολο με 3 ευρω μεταφορικα για Αθηνα!

Giorgos 116i
10-02-14, 09:24
πηρα και εγω 1 spray και εχω σκοπό να κανω τις καρδιες στον ασσο μαυρες. Ελπίζω να μπορέσω να κανω καλη δουλεια :D

katsaraios
07-04-14, 23:36
Ξερουμε αν θα "πιασει" πανω στην επιφανεια του εσωτερικου της πορτας??
Στο πανω μερος που συνηθως ακουμπαμε το χερι...
Δοκιμασε καποιος σε μαλακη επιφανεια?

Nick bmwlover
08-04-14, 00:05
Ξερουμε αν θα "πιασει" πανω στην επιφανεια του εσωτερικου της πορτας??
Στο πανω μερος που συνηθως ακουμπαμε το χερι...
Δοκιμασε καποιος σε μαλακη επιφανεια?

Γιωργο ειχα δοκιμασει να βαψω τα τριμς του τιμονιου και επειδη τα ειχα πανω στο τιμονι μου ειχε φυγει απο το ψεκασμα πανω στο πλαστικο της κορνας,ομολογω οτι δεν καταλαβαινες τη διαφορα,ωραιο αποιτελεσμα,ειχε γινει ομοιορφο και ειχε δωσει μια γυαλαδα,αλλα μετα το εβγαλα...
Τωρα για το πλαστικο της πορτας που ειναι πιο μαλακο,δεν θα το συνεστηνα,φοβαμαι για το αποτελεσμα και την ομοιομορφια,εκτος αν το ξηλωσεις ολο και το βαψεις,αλλα και παλι φοβαμαι μην το καταστρεψεις ολο το πλαστικο...

AlexDK
22-08-14, 18:00
Γεια σας! Ψαχνομαι κι εγω μ αυτο το προιον, το εχω δει στο ιντερνετ καιρο πριν αλλα δεν ξερω κατα ποσο εχει εξαπλωθει στην Ελλαδα ακομα. Θα ηθελα να ρωτησω 1) για την προσωπικη χρηση εαν κανει δουλεια σε ζαντες και περιπου ποσα σπρευ θα χρειαστουν για μια τετραδα? (ξερω οτι οποτε θες το βγαζεις το χρωμα αυτο και θα ηθελα να πειραματιστω να δω αν τεριαζει το μαυρο χρωμα στις ζαντες μου!) και 2)αν γνωριζετε καποιον που να ασχολειται επαγγελματικα με αυτο για τη βαφη ολοκληρου αμαξωματος και περιπου ποσα Ε ζηταει για ενα Ε36 Κουυπε. Ευχαριστω.

Εχω δει απο κοντα βαφη σε ολοκληρο αμαξι δυο φορες σε ε46 και σε ε46 Μ3 cabrio και ειναι φοβερο το αποτελεσμα και αν βγαινει πιο φθηνα απο την κανονικη βαφη (που εινα ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ!!) τοτε σιγουρα αξιζει.

ΔημήτρηςΜ3
23-07-15, 10:48
Nαι πιστευω αξιζει !
Και εγω δεν το προλαβα το πηρα μονος 18 ευρω συνολο με 3 ευρω μεταφορικα για Αθηνα!

Κολλητός πιο απο τα μαύρα πήρες γιατι θελω και γω να κανω κάποια κομμάτια !

dionisisM3
23-07-15, 12:01
μπηκα και παρηγγειλα και εγω ενα τωρα , με βαλατε στην πριζα ! μαυρο ματ για καρδιες και καπακια καθρεφτων, 15+6 μεταφορικα , 21 ευρα στο συνολο και να τη η ανανεωση για να μην τα βαριομαστε

Dermatis
23-07-15, 12:16
Κολλητός πιο απο τα μαύρα πήρες γιατι θελω και γω να κανω κάποια κομμάτια !

Δημητρη το μαυρο ματ πηρα, αλλα ...
Μετα απο λιγο καιρο στα σημεια αμεσης και συχνης επαφης με τα πλαστικα στο εσωτερικο αρχισε να ξεφλουδιζει παλι. Το εβαψα με απλο σπρευ ματ πλαστικων και τελειωσε απο τοτε ( κανα χρονο ) ειναι αψογα.

BILL007
23-07-15, 12:25
Δημητρη το μαυρο ματ πηρα, αλλα ...
Μετα απο λιγο καιρο στα σημεια αμεσης και συχνης επαφης με τα πλαστικα στο εσωτερικο αρχισε να ξεφλουδιζει παλι. Το εβαψα με απλο σπρευ ματ πλαστικων και τελειωσε απο τοτε ( κανα χρονο ) ειναι αψογα.

:+1: Αυτή είναι ίσως μια απο τις καλύτερες λύσεις! 5 ευρώ απο το praktiker και καθαρίζεις thumb https://www.praktiker.gr/p/sprei-motip-mayro-satine-400ml-25-dorean-18912

https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2015/07/18912_0_L-1.jpg

mark e92
23-07-15, 13:54
:+1: Αυτή είναι ίσως μια απο τις καλύτερες λύσεις! 5 ευρώ απο το praktiker και καθαρίζεις thumb https://www.praktiker.gr/p/sprei-motip-mayro-satine-400ml-25-dorean-18912

https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2015/07/18912_0_L-1.jpg
Το motip είναι πολύ καλό.
Έχω περάσει ζάντες ενός φίλου... 3 χρόνια και είναι οκ.

BILL007
23-07-15, 13:56
Το motip είναι πολύ καλό.
Έχω περάσει ζάντες ενός φίλου... 3 χρόνια και είναι οκ.

Και εγώ με αυτό είχα περάσει τα πλαστικά της κονσόλας στο εσωτερικό και ήταν πολύ καλό σαν εφαρμογή και αποτέλεσμα! Μακάρι στη BMW να τα πέρναγαν όλα τα πλαστικά ένα χέρι τέτοιο :D :D :D

mark e92
23-07-15, 13:58
Όχι γιατί θέλουν να έχει και μαλακή υφή...

BILL007
23-07-15, 14:03
Όχι γιατί θέλουν να έχει και μαλακή υφή...

Ναι ναι, για να ξεφλουδίζει ωραία μετά! :D

https://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=753372&page=4 :thumbsup:

ΔημήτρηςΜ3
23-07-15, 18:14
Όχι γιατί θέλουν να έχει και μαλακή υφή...

Ειναι κατι σα το plastic dip η ειναι χρώμα κανονικό ;;

BILL007
24-07-15, 11:19
Ειναι κατι σα το plastic dip η ειναι χρώμα κανονικό ;;

Χρώμα κανονικό ματ.

Αν περαστεί πάνω απο το πλαστικό της bmw και το rubber δεν έχει φθορές-γρατζουνιές, το "σφραγίζει" και το κάνει τέλειο, έτσι όπως θα έπρεπε να έρχεται απο το εργοστάσιο κατα την προσωπική μου γνώμη.

katsaraios
25-07-15, 00:35
Παντως στην κονσολα την κεντρικη ξεφλουδισε για πλακα το plasti dip εκει που ακουμπουσαν οι υποδοχες των ζωνων ασφαλειας,οποτε οτι εστω και για λιγο ακουμπαει ειναι ευκολο να φυγει...

Dermatis
25-07-15, 22:33
Μην το συζητατε παιδια το plasti dip δεν κανει για την δουλεια αυτη .....δοκιμασμενα και ξεκαθαρα!
Εφαγα τα χερια μου και ξεφλουδισα εντελως εντελως την κονσολα ολη απο το μαμα υλικο ετριψα να λειανει και εβαψα με πλαστι ντιπ! Ενα μηνα ζορι κρατησε μετα παλι ξεφλουδισμα.

Τα εβγαλα εξω τα ξεφλουδισα ξανα μανα και τα ετριψα πρωτα με χοντρο ντουκοχαρτο και μετα με ενα 1000αρι και εγιναν τα πλαστικα σαν ποπουδακι μωρου! Δυο-τρια χερια με ενα απλο σπρευ ματ μαυρο πλαστικων και ειναι να τα ζηλευεις και μεχρι τωρα αψογα :thumbsup:

Dermatis
25-07-15, 22:35
Αποτελεσμα

Χρίστος
26-07-15, 02:04
Ρε μη παιδευετε το μυαλο σας.

ΟΤΙ ερχεται σε επαφη με ελαια ΔΕ κανει το plasti. Θελει κανονικο σπρευ και για να κρατησει ΚΑΙ βερνικι μετα.
Τα χερια μας εχουν λιπαροτητα. Πιασε, πιασε θα σκασει το πλαστι σε ενα μηνα και το απλο σπρευ κανα 6μηνο αν δεν εχει βερνικι απο πανω.

Εγω εβαψα τη μηχανη. Κανα χρονο την ειχα ετσι. Πουληθηκε και ακομα αψεγαδιαστη ηταν και ας ετρωγε πιεστικο, σαμπουαν, καθε βδομαδα πλυσιμο, βροχες, ηλιο, λασπες κλπ...

Χρίστος
26-07-15, 02:09
Επειδη θα ξεφτισει δε σημαινει οτι δεν ειναι καλο υλικο.
Ειναι για ΑΛΛΗ δουλεια απλα.
Σα να Βαψω τη κονσολα με κραγιον και μετα να πω στη γυναικα οτι δεν ειναι καλο το κραγιον της!!!
(ωρε, ουτε να το σκεφτομαι δε θελω).....

BILL007
26-07-15, 11:45
Επειδη θα ξεφτισει δε σημαινει οτι δεν ειναι καλο υλικο.
Ειναι για ΑΛΛΗ δουλεια απλα.
Σα να Βαψω τη κονσολα με κραγιον και μετα να πω στη γυναικα οτι δεν ειναι καλο το κραγιον της!!!
(ωρε, ουτε να το σκεφτομαι δε θελω).....

:+1:0000000000000000

gyiama
26-07-15, 14:50
σε πλαστικα τα οποια εχουν αμεση επαφη χερουλια ντουλαπακια κλπ κλπ δεν ειναι ανθεκτικο τριβεται.σαν αποτελεσμα οπτικο ειναι πολυ καλο αλλα δεν εχει αντοχη σε τριβη συχνη αφη κλπ.για κονσολες οκ καλουτσικο ειναι μιας και δεν τα ακουμπαμε πολυ πολυ.εγω πχ οταν περασα τα πισω ηλεκτρικα παραθυρα εβαψα τα πλαισια των πισω παραθυρων τα οποια εχουν μεσα τους τον αισθητηρα πιεσης για τα δαχτυλα.οταν πηγα να τα κουμπωσω οπου πιεσα με το χερι ξεφλουδισε οποτε φτου κι απτην αρχη με σπρευ πλαστικων. για εξωτερικη χρηση δεν θα το προτεινα απ οτι βλεπω δεν εχει αντοχη σε τρυψιμο με σφουγκαρι δερμα πανια κλπ. σε γενικες γραμμες καλουτσικο προιον για συγκεκριμενες χρησεις.στην ουσια δεν ειναι καν γι αυτη τη δουλεια ειναι μονωτικο σπρευ και οχι βαφη. ασχετο με το πως το δουλευουμε εμεις.

Μετά απο 3 χρόνια έρχεστε στα λόγια μου!!! Χαχα τα έλεγα εγω αλλά ποιος μ άκουγε;;;:thumbsup::thumbsup:

margaldi
26-07-15, 23:10
Διαφωνώ. Έχω βάψει διάφορα εσωτερικά και εξωτερικά με plasti dip.
Εάν η βαφή γίνει σωστά σε παχύ στρώμα έχει καλή αντοχή. Έχω βάψει μασπιεδες, καθρέφτες, diffuser κλπ και παραμένουν μετά από 6 μήνες σε άριστη κατάσταση. Πλύσιμο με πειστική αντλία και σφουγγάρι κανένα πρόβλημα. Φυσικά δεν το προκαλώ κιόλας. Δηλαδή δεν βάζω την πειστική αντλία να κτυπά από πολύ κοντά όπως κάνω και στο συμβατικά βαμμένο κομμάτι του αυτοκινήτου. Και όταν το βαρεθω το βγάζω και είναι σαν να μην είχα κάνει κάτι.


Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

mark e92
12-02-16, 17:12
Μήπως γνωρίζει κανείς που μπορώ να το βρώ ?

vchris
12-02-16, 21:19
Μήπως γνωρίζει κανείς που μπορώ να το βρώ ?

https://www.wrapping.gr/eshopwrapping/index.php/el/plasti-dip

Χρίστος
12-02-16, 21:38
Εχει και ο ιδιος στο site του. Απο θεσσαλονικη ειναι.
ΔΕ κοιταξα αμα εχει καποιον reseller αθηνα.

VanVIC
12-02-16, 21:45
Εχει και ο ιδιος στο site του. Απο θεσσαλονικη ειναι.
ΔΕ κοιταξα αμα εχει καποιον reseller αθηνα.

Έχει έναν retailer στην Αθήνα, στο Νέο Κόσμο κοντά στην Καλλιρόης.
Αν τον ρωτήσετε στα τηλέφωνα της εταιρείας στη Θεσσαλονικη, θα σας δώσει τηλέφωνο και δ/νση.

mark e92
13-02-16, 14:08
Έχει έναν retailer στην Αθήνα, στο Νέο Κόσμο κοντά στην Καλλιρόης.
Αν τον ρωτήσετε στα τηλέφωνα της εταιρείας στη Θεσσαλονικη, θα σας δώσει τηλέφωνο και δ/νση.

Eυχαριστώ πολύ
Τον ξέρω στον Νέο Κόσμο :ranting2: έλεγα αν υπάρχει κανένας άλλος γιατι ο άλλος είναι στον Γέρακα .
Όύτε Πάτρα υπάρχει κάτι .

VanVIC
13-02-16, 15:02
Eυχαριστώ πολύ
Τον ξέρω στον Νέο Κόσμο :ranting2: έλεγα αν υπάρχει κανένας άλλος γιατι ο άλλος είναι στον Γέρακα .
Όύτε Πάτρα υπάρχει κάτι .

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με εκείνον στο Ν.Κόσμο;