PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποδοσφαιρικα και αλλα... Σαιζον 2010-2011



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 [7]

katsaraios
19-05-11, 18:53
οντως κατι το γηπεδο,κατι τα λαθη της ΑΕΚ (2ο ΓΚΟΛ),κατι το παθος των παικτων ο Παοκ το γυρισε μαλλον δικαια ,με κανα δυο λαθη του ρεφερι ισως που τα ισοφαρισε με αλλα λαθη.

προβλεπω τελικα βαζελο....

Nino
19-05-11, 19:12
προβλεπω τελικα βαζελο....

εγώ πάλι δεν το βλέπω!!!

Fear of the dark!!!!!

Konstantinos E60
23-05-11, 08:30
προβλεπω τελικα βαζελο....


εγώ πάλι δεν το βλέπω!!!

Fear of the dark!!!!!

Εχει δίκιο ο Γιώργος.....thumb https://www2.paok24.com/newsitem.asp?s=12&id=8491

HULK
23-05-11, 13:34
Αποφασισαμε να κανουμε λιγο ντερμπι τα play offs για να ανεβει η τηλεθεαση και αρχισαν καποιοι να τρεφουν ελπιδες για εξοδο...Ας ειμαστε λιγο σοβαροι παρακαλω :)

atha
23-05-11, 13:55
laspi eimastan kai xtes kai ekneuristika pou mpikane mesa gia 90 lepta tampouri les kai paizame me ti barcelona. anikanos o panathinaiko na kanei mia eukairia kai fysika ama kaneis epithesi 90 lepta kati tha ginei.
sostos o kakos xtes . to goal offside alla den ftaiei aytos kai sti teliki kai ayto na min metrouse itan thema xronou na fame ena giati oute pasa allazame

na teleionoume na feugei o xavos giati mexri dexi mpak ekane ton konto .kata ta alla den paizame gia tin isopalia opos eipe . 10 paixtes stin amyna piso apo tin grammi. gia ampalous mas pernan
eimastan toso xalia pou perisotero me tsatizei mia tetoia itta apo enan anikano kai pethameno panathinaiko para na paizame gia tin niki kai as xaname kai 5-0

Panos 316T
23-05-11, 14:16
Συμφωνώ απόλυτα!
μάλιστα φαίνεται από το γεγονός ότι όταν έφαγε το γκολ και άλλαξε μετά το σύστημα σε 4-4-2 πόσο ωραία έπαιζε σε συνάρτηση βέβαια με μας που τραβηχτήκαμε πίσω.

και ένα μη ποδοσφαιρικό: χαίρομαι που ο υγιής κόσμος που ήμασταν χθες στο γήπεδο είναι ΠΟΛΥ περισσότερος από αυτούς τους ανεγκέφαλους που έλεγαν εμετικά συνθήματα τόσο κατά του ΠΑΟΚ όσο και ιδιοκτήτη και έδειξε την απέχθεια του γιουχάροντας τους.

nikos ///M
23-05-11, 15:50
καλα τα λες φιλε atha αλλα η αδικια στο offside παραμενει
εαν ειχαμε το χ θα ηταν πολυ διαφορετικα τα πραγματα
την τεταρτη!
δεν πειραζει μας αρεσουν τα δυσκολα
γιαυτο ειμαστε παοκ

katsaraios
23-05-11, 17:53
πρωτη φορα ομαδα θα κατσει να χασει για να βγει Ευρωπη(Βολος),εχει ελπιδες ο Παοκ αλλα η ΑΕΚ δεν θα χτυπησει το ματς με τον βαζελο

Konstantinos E60
25-05-11, 14:34
πρωτη φορα ομαδα θα κατσει να χασει για να βγει Ευρωπη(Βολος),εχει ελπιδες ο Παοκ αλλα η ΑΕΚ δεν θα χτυπησει το ματς με τον βαζελο

Λες ρε Γιώργο να εχει ελπίδες ο Παοκ ??:th_Laie_67-1:
Αυτο για την ΑΕΚ γιατι το λες ?

katsaraios
25-05-11, 17:32
κατεβαινει μιση ομαδα,χωρις αμυνα,χωρις τον βασικο της γκολτζη εντελως υγιη και ετοιμο να παιξει γιατι τον αφησε ξαφνικα εκτος αποστολης,χωρις κοσμο (βασικο και αυτο) και χωρις την "απαιτηση" να κερδισει την 1η θεση για οικονομικους λογους.
οποιος παει πρωτος πρεπει να ξεκινησει προετοιμασια σε καμια 25αρια μερες ,να κανει καλες μεταγραφες και να εχει και μια κληρωση λαχειο καθως φετος οι συμμετεχοντες απο αλλες χωρες ειναι βαρια ονοματα στην Ευρωπη.
Για την ομαδα μου λοιπον ειναι προφανες οτι δεν την συμφερει οικονομικα ,εξαλου περιμενει να ξεπουλησει (Σκοκο-Σαχα κλπ)μπας και βγαλει την χρονια ,το μεταξωτο βρακακι λοιπον του τσαμπιονς λιγκ θα της ματωσει κι αλλο τον κ@@ο.
το ουεφα πολυ της ειναι..
οσο για την ενσταση εγινε λογω Μπεου και οχι για να παρει την πρωτια...

atha
25-05-11, 18:28
apoxairetoume simera mousli ,sabini,filomeno ,lino kai analogos ti tha dosun sto konto kai sto vierinha kai aytous .
a kai na min xehaso to xavo o opoios legetai oti paei sto astera tripolis.
na po kai tin alitheia tha ithela to xabo gia tin deuteri omada alla den nomizo na dinei o paok 100000 europoula mistho sto proponiti tis deuteris omadas

katsaraios
25-05-11, 18:32
apoxairetoume simera mousli ,sabini,filomeno ,lino kai analogos ti tha dosun sto konto kai sto vierinha kai aytous .
a kai na min xehaso to xavo o opoios legetai oti paei sto astera tripolis.
na po kai tin alitheia tha ithela to xabo gia tin deuteri omada alla den nomizo na dinei o paok 100000 europoula mistho sto proponiti tis deuteris omadas

παιρνει ο Χαβοσ απο τον Ζαγορακη 100.000 μισθο????:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
σε 2 χρονιες μπορει ....

atha
25-05-11, 18:33
kai makari na kathisei na xasei o volos simera giati den eimai katholou sigouros oti mporoume etsi pos katebainoume simera emeis na ton nikisoume

atha
25-05-11, 18:34
παιρνει ο Χαβοσ απο τον Ζαγορακη 100.000 μισθο????:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
σε 2 χρονιες μπορει ....

90000 xiliarika lene oti einai ton xrono , tora ti tha parei allo ayto :original:

nikos ///M
26-05-11, 00:12
μπραβο στην ομαδα μου γιατι πολυ καλη εμφανιση
σε γενικες γραμες ειμαι ευχαριστημενος απο την φετινη χρονια!
και στα play off καταφεραμε να μαζεψουμε 12 βαθμους ξεκινωντας απο το 0
μπραβο σε ολη την ομαδα και καλη συνεχεια σε οσους παιχτες φυγουν

katsaraios
26-05-11, 05:43
ολα ωραια λοιπον και ολοι βολεμενοι στον ομορφο κοσμο του ελληνικου ποδοσφαιρου.
και το παρτυ της μοιρασιας θα συνεχιζεται για παντα.

A8hnaios
02-06-11, 12:03
https://img199.imageshack.us/img199/1706/panatha5.jpg

2/6/71..


https://img41.imageshack.us/img41/4530/panatha2.jpg


https://img684.imageshack.us/img684/6894/005641.jpg

https://img30.imageshack.us/img30/511/005656.jpg


https://www.sport-fm.gr/article/479434

Samaro
02-06-11, 12:07
Που το ξέθαψες αυτό βρέ Αντώνη ;;; :original:
Πώ πώ τι μου θύμισες !!!

A8hnaios
02-06-11, 12:08
επετειος βλεπεις//.! :whistle:

hades7
02-06-11, 12:58
επετειος βλεπεις//.! :whistle:


Αντωνακη βαζελοτεκνο αν ξαναανεβασεις τετοιες εμετικες φωτογραφιες θα σε στειλω εξωριστο εκει σε ενα μικρο νησακι απεναντι απο την πλακα προς αγιο νικολαο μερια... :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

A8hnaios
18-06-11, 11:53
Η νέα μηχανή του FIFA 12..


Η ΕΑ έδωσε στη δημοσιότητα νέο υλικό για τη νέα Impact Engine του FIFA 12 που θα παίζει σημαντικό ρόλο στη ρεαλιστική απόδοση των παικτών και στην απόλυτα ρεαλιστική αντίδραση του σώματός τους σε κάθε χτύπημα.

Στον παρακάτω player μπορείτε να δείτε τον Aaron McHardy να δίνει τις απαραίτητες οδηγίες


https://www.youtube.com/watch?v=rSUYAhbu0oY&feature=player_embedded

HULK
18-06-11, 12:49
Αυτο που ειχα παρατηρησει εγω στο fifa 11 ηταν οτι οι παιχτες δεν παταγαν στο χορταρι το ποδι τους δεν βυθιζοταν και εδειχνε να ειναι στον αερα.Τωρα βλεπω οτι αυτο εχει βελτιωθει και δεν φαινεται κατι τετοιο.Παντως θα το προτιμησω απο το Pro το οποιο εχει καταντησει αηδια με την προωθημενη μπαλια που ειναι γκολ 9/10 φορες χωρις να μπορεις να κανεις τιποτα.Το Fifa ειναι πιο τιμιο.

tmilatos
18-06-11, 13:11
Ρε παιδια αφου το ιδιο γινεται τοσα χρονια...! Λιγο πριν βγουν τα καινουργια Fifa και Pro Evo, ξεπροβαλλουν τετοια βιντεακια και λες, "φετος θα παρουμε Fifa, θα'ναι καλυτερο, οχι Pro" και μολις βγουν παλι Pro θα παρεις γιατι ειναι παντα καλυτερο overall...!


-Θεοφιλος-

850CSI
18-06-11, 15:50
Σχετικα ετοιχε να ονειρευτω τον τελικο του επομενου μουντιαλ στο ριο ντ. ζαν. και (φυσικα) η μια φιναλιστ ηταν η οικοδεσπινα σελεσαο οι Καριοκας (φυσικα) και πηγαν στον Τελικο αλλα,,,,,,,,,,,,,,δεν σηκωσαν κουπα την στερηθηκαν απο Ευρωπαικη ομαδα και οταν ΛΕΜΕ Ευρωπαικη ομαδα πιος,,,,,,,,αλλος θα ειναι????? (η ομαδα ειναι στοις φοτο κατω) δεν ξερω αν μεσω ιντερνετ στοιχιματιζει η προβλεψη του πρωταθλητη κοσμου πριν ΚΑΝ αρχισουν τα προκριματικα ματς των Γκρουπ.
Σχετικα με τον Τελικο το κανονικο ματς εληξε 2-2 και στο δευτ.μερος της παρατασης στο 125 περιπου εκει που οι καριοκας σφυροκοπουσαν ανελεητα και ειχαν 2 δοκαρια παρακαλω η,,,,,, αλλοι με αντεπιθεση απο αριστερα φερανε και κρατουσαν την μπαλα στην αριστερη πλευρα (οχι μακρια απ το κορνερ) οπου με κατι αστραπιαια ενα - δυο βρηκανε ενα συμπεχτη τους σχεδον λιγο εξω απο την γραμμη της μεγαλης περιοχης απο την εστια της Βραζιλιας και εκεινος εκανε με προσποιησης αποφευγωντας 2 βραζιλιανους και ερχομενος λιγο δεξια μεσα στην μ.περιοχη ταχα πως θα σεντραρει ενω ηδη 2 δικοι του εκαναν κινηση να παρουν θεση μεσα στην μικρη περιοχη της βραζιλιας και εκει που οι βραζιλιανοι και μη περιμεναν να σεντραρει πιανει ενα Κ@λ@σουτο και βρισκη τα δυχτια της αρ.γωνιας του βραζιλιανου γκολλκηπερ που Παρ ολου που εκτειναχθηκε εγκαιρα και αψογα στον αερα δεν μπορεσε να κανει τιποτα εκρηξη για την Ευρωπαικη Ομαδα στον Παγκο και τους λιγοστους Φαν τους που φαινοταν εκει,,,,,ο Σκορερ τρεχοντας γυριζε γυροφερνοντας την παλαμη του διπλα απο το δεξι του αφτη.:original:

HULK
18-06-11, 16:48
Πολυ Pro παιζεις Γιωργαρα.

hades7
18-06-11, 20:44
Γιωργαρα γυρνά πίσω η καρέκλα του Διακογιαννη έμεινε ορφανη...

850CSI
19-06-11, 19:32
Πολυ Pro παιζεις Γιωργαρα.

Απο τους Παλιους Λεγεωναριους φαινετε εμειναν να παιξουν στο μουντιαλ 2014 οι: Τζεναρο Γκατουσο,,φραντσεσκο τοτι,,και,Λουκα τονι

Samaro
23-06-11, 13:40
Για να δούμε , θα αδειάσουν τις ακαθαρσίες ;
Μέχρι τώρα τα νέα είναι καλά !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Κωνσταντίνος
23-06-11, 13:52
Για να δούμε , θα αδειάσουν τις ακαθαρσίες ;
Μέχρι τώρα τα νέα είναι καλά !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Οι ακαθαρσίες των επισήμων δείχνουν να καθαρίζουν.
Των υπόλοιπων κερκίδων θα καθαρίσουν άραγε ;

HULK
23-06-11, 14:53
Εμεις δεν εχουμε παντως :D

atha
23-06-11, 18:22
den nomizo na ginei tipota , eidika an empleketai kai o marinakis me to patera siga min rixoun to gavro kai to bazelo b ethniki , tha kaei i ellada.
to mpeo tha fane kai to makaro o opoios anazititai. oute sti kavala den tha mporei na kryfthei pia .kai ekei stoxo ton exoun pou ithele na kanei ton kavakli .

nomizo oti einai antiperispasmos gia na meiothei i eikairotita tou mnimoniou 2

Samaro
23-06-11, 18:33
Εμεις δεν εχουμε παντως :D


Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...!! :original:

Samaro
23-06-11, 22:23
Τώρα εξηγούνται όλα :th_Laie_67-1:
Τελικά όντως γελάει καλύτερα, όποιος γελάει τελευταίος. :th_Laie_67-1::hystericalbs1:
https://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=336556&cid=4

Κωνσταντίνος
23-06-11, 22:45
Όπου "Γ", ο Γιάννης Μπουρούσης και όπου "Μ", Μάκης Ψωμιάδης.


Γ: Κύριε Μάκη, καλημέρα, τι κάνετε;
Μ: Καλημέρα, Συγχαρητήρια αγόρι μου να πούμε.
Γ.: Ευχαριστώ πάρα πολύ.
Μ: Αυτό το ίδιο έχουν και οι δικοί μου, το ίδιο πράγμα, δεν μπορούν να κοιμηθούμε.
Γ. Ναι, κύριε Μάκη, καλά, δεν έχω κοιμηθεί.
Μ.: Το ίδιο παθαίνουν κι οι άλλοι, οι δικοί μου, δεν μπορούν να κοιμηθούνε.
Γ. Τόσο πολύ κύριε Μάκη;
Μ: Κι όσο περισσότερο παίξουνε τόσο γίνεται. Κατ' αρχάς έλα να σου πω, εχθές κοιτάγανε, το βλέπαμε με τον Μαντζουράκη και τον γενικό αρχηγό στο ξενοδοχείο το Sofitel. Ξέρεις τι είπαν όλοι; "Ο μόνος που παίζει με ψυχή και είναι έτοιμος να τους φάει όλους είναι ο Μπουρούσης", χωρίς να ξέρουνε τίποτε…. (γέλια).
Γ: Α δεν ξέρουν, έχουν (ακατάληπτο)… (γέλια)
Μ: Ολοι οι άλλοι παίζανε σε δεύτερο βαθμό από εσένα να πούμε. Και από τον Παναθηναϊκό και τον Ολυμπιακό.Δηλαδή, εσύ έπαιζες μία, μη σου πω δύο πιο δυνατά. Αφού κάποια στιγμή που βάρεσες αυτό το κάρφωμα στο τελευταίο δίλεπτο, σηκωθήκανε οι Αγγελόπουλοι και χοροπηδάγανε, τους έδειχνε η τηλεόραση.
Γ.: Ηρθαν και οι βλάκες από κάτω, ήρθαν να μου μιλήσουνε, αλλά εγώ έκανα τον μ…, έφυγα. Κύριε Μάκη μόνο ότι τελείωσε το φάρμακο, να ξέρετε!
Μ: Εντάξει, αγορίνα μου, θα σου φέρω εγώ. Πότε θέλεις εσύ άλλο;
Γ: Ε, τώρα θέλω για τους τελικούς.
Μ: Πότε θέλεις αγόρι μου;
Γ.: Μέσα Μαϊου
Μ: Ε καλά ρε παιδάκι μου, έχεις τρελαθεί; Θα σου έχω ετοιμάσει να πούμε, εντάξει. Θα σου έχω φτιάξει αγόρι μου.
Γ.: Εντάξει κύριε Μάκη, Φεύγετε για Καβάλα ή θα σας δούμε;
Μ: Όχι, το απόγευμα, θα έρθω, να δω το ματς σε σας, δεν πάω στο γήπεδο, να τους δώσω και την τιμή να πάω στο γήπεδο στους μπινέδες αυτούς! Μάλλον μεθαύριο θα φύγω για Καβάλα για 1-2 μέρες για να πάω να τους πληρώσω να πούμε.
Γ.: Εγινε, θα τα πούμε.
Μ: Εγινε αγόρι μου, συγχαρητήρια λεβέντη μου.

πηγή : sentragoal




Α ρε βλακάκο Μπουρούση. Αρκετοί αθλητές παίρνουν κάποια "βοηθήματα". Απλώς ξεχωρίζουν οι στοιχειωδώς προσεκτικοί απο τους πανίβλακες, στον τρόπο με τον οποίο τα προμηθεύονται. Μα απο τον Ψωμιάδη.......:hystericalbs1:
Μάλλον έπαιρνες ότι να' ναι και απο όποιον να' ναι μπας και κερδίσεις τον ΠΑΟ. Τρομάρα σου :D

fanisk
23-06-11, 23:13
https://1.bp.blogspot.com/_ZQkmZ99ELjE/SwKEDogG1-I/AAAAAAAAAMs/qjywZO-b4SI/s1600/718125-173136487.jpg

"Κυριε Μακη" μας :hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Να σαπισετε στη φυλακη κοπριτες, αντε να ξεβρωμισει ο τοπος μπας και ξυπνησουν και τα αρρωστακια οι χουλιγκανς και καταλαβουν οτι σφαζονται ενω "ο κυριος Μακης μας" εχει πιει τα κερατα του για να καρφωνει.

Και επισης οι φιλοι γαυροι που επεμεναν οτι παιρνουν τις κουπες καθαρες, να στειλουν κανα τσιγαρο στο Μαρινακη :th_Laie_67-1:

hades7
23-06-11, 23:44
Βρε βρε βρε καλώς τα σαλιγκαρακια που βγήκαν στην βροχή για μαζευτητε και οι υπόλοιποι να ξέρουμε ποιους θα πηραζουμε απο Σεπτέμβρη...

fanisk
23-06-11, 23:46
Με εκνευριζει το οτι βρηκαν τωρα να τρεξουν την υποθεση, πανω στις μερες του μεσοπροθεσμου, λες και τις αλλες μερες ο σουπερ κοριος της ΕΥΠ δεν δουλευει. Μια χαρα το βολεψαν, ξερουν οτι ο Ελληνας (κακως) εχει αρρωστια με τις ομαδες..

Skyline_IS
24-06-11, 00:25
Kαθολου τυχαιο δεν ηταν αυτο..Για το μεσοπροθεσμο σιγη ιχθυος..

HULK
24-06-11, 03:58
Δεν ειναι τυχαιο, απλα η φτωχια φερνει γκρινια και για να κατευνασουν τον κοσμο που ειναι ετοιμος να τους φαει ζωντανους σου λεει κατσε να ξεβρωμισουμε λιγο το ποδοσφαιρο να δειξουμε οτι επιτελους το μαχαιρι μπανει στο κοκκαλο.Καπου διαβασα οτι ο Γερουλανος ειπε να που πηγαιναν τα λεφτα(που υπηρχαν συμφωνα με τον Γιωργο).:D Απο εκει και περα βεβαια δεν νομιζω οτι αυτος που κατεβαινει στο συνταγμα θα σταματησει γιατι επαιρνε ντοπα ο φουκαρας ο Μπουρουσης η θα βγαλει τσοντα η Τζουλια με αλογο.
Παντως πολυ βρωμα ετσι?? :D

HULK
24-06-11, 04:08
Παμε και εδω leoforos.gr

Λίγη ώρα μετά τη νίκη-σκάνδαλο του Ολυμπιακού επί του Παναθηναϊκού, στο ντέρμπι του Φεβρουαρίου και ο Αχιλλέας Μπέος επικοινωνεί με τον κολλητό του Βαγγέλη Μαρινάκη. Διαβάστε τον διάλογο που ακολούθησε...

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ: Έλα συγχαρητήρια
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ: Έτσι τέτοιο γ.. θέλανε τα μ… στο 92
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ: Άκου να σου πω όμως
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ: Ήταν μια φορά τυχερός ο Ολυμπιακός
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ: Συγχαρητήρια ρε παιδάκι μου λέμε, τελείωσε τώρα το πανηγύρι. Άκου τι θέλω να σου πω τώρα. Επειδή πήρα κι ένα μήνυμα έτσι; Πρέπει να τους προστατέψεις και μια βδομάδα 10 μέρες.
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ: Έτσι έτσι
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ: ΜΆακούς;
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ: Εντάξει
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ: Οπωσδήποτε είναι αυτό
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ: Τι εννοείς , ποιους απΆ όλους ;
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ: Τον Καλόπουλο και τον Τρύφωνα
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ: Εντάξει
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ: ΜΆ ακούς ; Σου μιλάει ο φίλος σου υπάρχει πρόβλημα , με πήραν τηλέφωνο
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ: Εντάξει τελείωσε

Λίγο πριν τις 23.00 ο επαγγελματίας παράγοντας επικοινωνία και πάλι με τον φίλο του, ζητώντας του να βάλει το... μαχαίρι στο λαιμό του Πιλάβιου, προκειμένου να βγει πιο ισχυρός.

Ακολουθεί διάλογος του Αχιλλέα Μπέου με τον Θανάση Κανελλόπουλο, σχετικά με τα όσα έγιναν στο ντέρμπι και την προστασία του Καλόπουλου και του Τρύφωνα.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ: Αυτό που έγινε σήμερα έχεις υπόψη σου είναι το μεγαλύτερο σκάνδαλο που έχει γίνει μέχρι τώρα στο πρωτάθλημα. Αλλοίωση αποτελέσματος. Εν πάση περίπτωση εμείς καλώς έγινε,με το φίλο μας έγινε, αλλά από εκεί και πέρα πρέπει να πάρει τα μέτρα του. Τώρα δηλαδή πρέπει να προστατέψει και τους δυο. Να στείλει δυο παιδιά στη Θεσσαλονίκη και δυο παιδιά στην Κέρκυρα για τις επόμενες 10-15 μέρες να ξεχαστεί. Θα τους κοπανίσουμε να ξέρεις άμα δεν το κάνει αυτό.
ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ: Να σου πω έχουμε σχέση με τον Μπανάνα;
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ: Με ποιόν ;
ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ: Με τον Μπανάνα έχει σχέση αυτό;
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ: Δεν ξέρω δεν νομίζω, μπορεί κιόλας να έχει. Μπορεί και νΆ έχει. Μπορεί και αυτός να έχει αλλά δεν μιλάει κιόλας. Ο Ολυμπιακός έχε υπόψη σου πολύ τραγικός στο 2ο ημίχρονο ειδικά γ… τα.
ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ: Στο 2ο ημίχρονο ο Παναθηναϊκός ήταν πολύ καλύτερος. Στο 1ο ήταν ο Ολυμπιακός , στο 2ο ο Παναθηναϊκός
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ: Ναι και πρέπει οπωσδήποτε να πιέσεις τον τέτοιοννα μην τιμωρήσουνε τον Καλόπουλο, τον Πιλάβιο. Την Κυριακή , δηλαδή , πρέπει να παίξει ο Καλόπουλος έστω 4ος.
ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ: Παίζει … είναι ο Ταμπόζης, ο οποίος τον έχει αναλάβει ο πρώην φίλος μας και πρόεδρος, αλλά οι πληροφορίες λένε οι δημοσιογράφοι ότι λένε ότι και να γίνει δεν μπορεί να κάνει τίποτα , θα τον βάλει 6:00/6:30 οπότε περνάει πειθαρχική.


O Μαρινακης δεν πατησε καλα καλα το βρωμοποδαρο του στο ποδοσφαιρο και εμαθε πως να παιρνει καλπικα ντερμπι κανωντας δηλωσεις με πρωτη μουρη τα γυφτακια.Ουστ!

Samaro
24-06-11, 08:29
Κάτσε να δούμε πρώτα αν θα είστε στην ίδια κατηγορία με τα σαλιγκάρια !!

:th_Laie_67-1:

hades7
24-06-11, 11:02
οπου F fanisk οπου S samaro


F:ελα ρε samaro κατι πρεπει να κανουμε με αυτους τους γαυρους μας εχουν ταραξει στην φαπα ρε και στην καζουρα τοσα χρονια δεν αντεχω αλλο ρε καθε χρονο παιρνουν κουπα ρε
S:και τι να κανουμε ρε προπαγανδα μεσα στο forum και ποιοι θα μιλαμε ρε εγω εσυ ειμαστε αντε και κανα δυο αλλοι θα μας φανε...
F:αστο ρε σε μενα τα χω σκεφτει ολα
S:λεγε ρε ακουω...
F:εχω κανονησει θα παω Υπατια να μαζεψω τους λαθραιους ρε
S:και τι θα τους κανουμε αυτους ρε
F:ω ρε παιδακι μου δεν τα παιρνεις γρηγορα τους εχω ταξει απο 5 ευρω ενα σαντουιτς απο τα everest και απο μια σαγιοναρα mitsuko
S:ε και?
F:θα τους μαθουμε τα βασικα θα τους γραψουμε στο φορουμ και θα παριστανουν τους βαζελους
S:και τι θα γραφουν ρε λακαμα?
F:θα κανουν copy paste σε ολα τα θρεντ το ΗΤΑΝ ΚΑΛΠΙΚΑ ΟΛΑ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΨΟΦΑ πες πες πες κατι θα μηνει
S:εισαι σιγουρος θα το χαψουν και ειδικα αυτο το μου...@νο ο Hades7 ?
F:"σαβουαρ"


ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ΡΕ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΒΓΑΛΕΤΑΙ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ
ΦΙΛΠΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΞΑΝΑΔΕΙΤΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ :th_Laie_67-1:

HULK
24-06-11, 11:15
Νεο συνθημα :D

https://img231.imageshack.us/img231/7003/0005r.jpg (https://imageshack.us/photo/my-images/231/0005r.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (https://imageshack.us)



Πώς εμπλέκονται οι… αιώνιοι δράστες

Το επίκεντρο της πρώτης σπείρας αποτελείτο από παράγοντα μεγάλης ομάδας του κέντρου, ο οποίος συνεργαζόταν με την οικογένεια Ψωμιάδη, ενώ η δεύτερη σπείρα αποτελείτο από τον Βαγγέλη Μαρινάκη, ο οποίος συνεργαζόταν με τον Αχιλλέα Μπέο.

zougla.gr

hades7
24-06-11, 11:27
κι ομως υπαρχει και τριτη σπειρα απο ανθοπωληδες... φιλε hulk :th_Laie_67-1:
www.sport.gr/default.asp?pid=52&aid=28042

Kostas_1
24-06-11, 11:29
Παιδες μη τσιμπατε....

Στα δικαστηρια καταδικη σημαινει αποδειξεις και αποδειξεις σημαινει χρηματα σε λογαριασμο τους.

Αλλιως (και μαλλον) ακομη μια
https://1.bp.blogspot.com/_x1z_vm51KQw/SlpOe7P1XdI/AAAAAAAAACc/ohQ23dhrX3U/s320/Soap_bubbles_RGB.jpg

Panos 316T
24-06-11, 11:36
Εγώ έχω πέρα από αυτά μια επιπλέον απορία σαν Παναθηναικός πρωτίστως:

ποιά τσογλάνια-παίχτες "πιάστηκαν" του ΠΑΟ ΏΣΤΕ ΝΑ ΧΆΣΟΥΝ ΑΠΌ ΤΗΝ ξΆΝΘΗ ΤΟ ΄08 και εν τέλει και το πρωτάθλημα!!!!

hades7
24-06-11, 11:44
παιδια εννοειται οτι κανουμε καλαμπουρι και ΜΟΝΟ ξερουμε ΟΛΟΙ την σαπιλα του ποδοσφαιρου απο ολους οσους μετεχουν σε αυτο, και ειδικα οι μεγαλυτεροι ολα αυτα που γραφουμε εδω ειναι για να περνα η ωρα απλα ειμαστε αρρωστακια με το τοπι και ρωμαντικοι

gnx
24-06-11, 12:25
Μετά από παρέμβαση της εισαγγελίας δόθηκε διαταγή για δημοσιοποίηση όλων των ονομάτων που εμπλέκονται στην υπόθεση με τα στημένα. Πέραν αυτών δίωξη θα ασκηθεί και στον Γιάννη Μπουρούση για παραβίαση του νόμου περί ντόπινγκ και τον αστυνομικό διευθυντή Αχαϊας.

Συγκεκριμένα λοιπόν έχουμε:

Άσκηση ποινικής δίωξης για α) δωροδοκία και δωροληψία για την αλλοίωση αποτελέσματος αγώνα, τελεσθείσα από κοινού και κατ' εξακολούθηση και β) νομιμοποίηση εσόδων από εγκληματικές δραστηριότητες, τελεσθείσα κατ' επάγγελμα και κατά συνήθεια, στους κάτωθι:

1. Θωμάς Μητρόπουλος

2. Ιωάννης Κομπότης

3. Σπυρίδων Καλογιάννης

4. Αντώνιος Μανίκας

5. Ευάγγελος Κιοτζένης

6. Αγγελος Τραυλός

7. Γεώργιος Πουλόπουλος

8. Ευστάθιος Προβατίδης

9. Πέτρος Ρουτζιέρης

10. Τάκης Γιαννόπουλος

11. Γεώργιος Μποροβήλος

12. Δημήτρης Μπάκος

13. Ιωάννης Ναυρινιάδης

14. Βασίλειος Αδαμάκης

15. Ιωάννης Αρφάνης

16. Αθανάσιος Γιάχος

17. Γεώργιος Λιμπάντσης

18. Περικλής Αμανατίδης

19. Πάυλος Δήμος

20. Παναγιώτης Σπάρταλης

21. Γεώργιος Σαλαμαστράκης

22. Χοσέ Λουίς Ρέγες

23. Μαρσέλο Γκούτμαν

24. Ιωάννης Τσιγιάννης

25. Δημήτρης Καλόπουλος

26. Σπυρίδων Τρύφωνας

27. Ακης Πάσσαρης

28. Γεώργιος Χριστοβασίλης

29. Γεώργιος Γρηγορόπουλος

30. Κωνσταντίνος Χρυσοχοΐδης

31. Ιωάννης Σπάθας

Άσκηση ποινικής δίωξης για α) απλή συνέργεια σε εγκληματική οργάνωση, τα μέλη της οποίας επιδιώκουν οικονομικό ή άλλο υλικό όφελος και β) απλή συνέργεια σε δωροδοκία για αλλοίωση αποτελέσματος αγώνα, τελεσθείσα κατ' εξακολούθηση, στους κάτωθι:

1.Ευάγγελος Μαρινάκης

2. Αθανάσιος Κανελλόπουλος

Άσκηση ποινικής δίωξης για α) δελτία στοιχημάτων προκαθορισμένης ή μη απόδοσης (παράνομο στοίχημα) τελεσθείσα από κοινού και κατ' εξακολούθηση, β) απάτη, ο υπαίτιος της οποίας διαπράττει απάτες κατ' επάγγελμα και κατά συνήθεια και το συνολικό όφελος ή συνολική ζημία υπερβαίνουν το ποσό των 15.000 ευρώ, τελεσθείσα κατ' εξακολούθηση και γ) νομιμοποίηση εσόδων από εγκληματικές δραστηριότητες τελεσθείσα κατ' επάγγελμα και κατά συνήθεια, στους κάτωθι:

1) Γεώργιος Γεωργιάδης

2) Ελενα Νεούζα-Θεόσλου Ζοσέ Λαορένσο

3) Λουκάς Αποστολίδης

4) Γεώργιος Πράττος

5) Γεώργιος Βαρούτσικος

6) Γεώργιος Τόρης

7) Γεώργιος Γεωργόπουλος

8) Ιωάννης Τσιγιάννης

9) Ευθύμιος Σιδηρόγιουλος

10) Δημήτριος Μουστάκας

11) Ανθιμος Καραμανίδης

12) Λουκάς Καραμάνης

13) Αβραάμ Παπαδόπουλος

14) Γεώργιος Χαβενετίδης

15) Δημήτριος Δημητρίου

16) Ευάγγελος Δήμου

17) Σταμάτιος Φασουλής

18) Εμμανουήλ Αρβανιτάκης

19) Ιωάννης Οικονομίδης

20) Νικόλαος Λυράκης

21) Σάββας Παντελίδης

22) Χρήστος Σφήκας

23) Νικόλαος Θεοχαρίδης

24) Λεωνίδας Παπασταθόπουλος

25) Ιωάννης Καλυβίτης

26) Κωνσταντίνος Μενδρινός

27) Δημήτριος Βίλλας

28) Μιχαήλ Τσιβελέκης

29) Μιχαήλ Αλβέρτης

30) Γιαννάκης Ανδρέου

31) Μάριος Μπουλουγούρης

32) Μαρία Αυγίδου,

33) Διονύσιος Κοτίνης

34) Μαρία Βυθοπούλου

35) Αθανάσιος Κωστουλέας

Αξίζει να σημειωθεί ότι εκτός των 10 ήδη συλληφθέντων, με τη διαδικασία του Αυτοφώρου αναζητούνται ακόμη πέντε άτομα, για τα οποία έχουν εκδοθεί εντάλματα σύλληψης (Μάκης Ψωμιάδης, Ιωάννης Παπαδόπουλος, Βασίλης Γεωρτσιάκος, Μιχάλης Νικολόπουλος και Ιωάννης Παπακώστας). Για όλους τους υπόλοιπους που αναφέρονται στο πόρισμα, ο 9ος τακτικός ανακριτής θα αποστείλει κλήσεις για απολογία ενώπιόν του.

manos
24-06-11, 13:04
Εγώ έχω πέρα από αυτά μια επιπλέον απορία σαν Παναθηναικός πρωτίστως:

ποιά τσογλάνια-παίχτες "πιάστηκαν" του ΠΑΟ ΏΣΤΕ ΝΑ ΧΆΣΟΥΝ ΑΠΌ ΤΗΝ ξΆΝΘΗ ΤΟ ΄08 και εν τέλει και το πρωτάθλημα!!!!

εγω θα σου πω εναν που θυμαμαi,o οποιος ηταν προκλητικα κακος εκεινη την μερα!!!NASIEF MORRIS

Κωνσταντίνος
24-06-11, 13:37
To χειρότερο ξέρετε ποιό είναι ;
Ότι κάτι όρθια δίποδα είναι και περήφανα για τους "προεδάρες" τους, στυλ Μπέου, Ψωμιάδη, Μαρινάκη.
Και έλεγαν μεταξύ τους (με μπάσα υπόκοφη φωνή των καθυστερημένων) : "Χα χα, χα, είδες ρε τι τους είπε η προεδάρα μας ναούμε ; Σκόνη τους έκανε πάλι. Χα χα χα".
Είναι και αυτό μια πραγματικότητα όμως. Και οι οπαδοί έχουν τους προέδρους που τους αξίζουν.


Υ.Γ Βρε εσείς συν-βάζελοι μη λέτε πολλά γιατί μας ξεσκεπάσανε. Αποκαλύφθηκε μια λαμογιά που έγινε πριν 40 χρόνια. :hystericalbs1:
Ρε hades αμα ψάξεις θα βρεις πιο πρόσφατες λαδιές του ΠΑΟ. Είναι σίγουρο ότι θα βρεις. Δεν είπε κανείς πως οι δικοί μας είναι μωρές παρθένες :D thumb

hades7
24-06-11, 13:44
δεν θα ψαξω τιποτα εμπιστευομαι μονο τα castrol edge 10W-40W...

Κωνσταντίνος
24-06-11, 13:47
.........
Μ: Ολοι οι άλλοι παίζανε σε δεύτερο βαθμό από εσένα να πούμε. Και από τον Παναθηναϊκό και τον Ολυμπιακό.Δηλαδή, εσύ έπαιζες μία, μη σου πω δύο πιο δυνατά. Αφού κάποια στιγμή που βάρεσες αυτό το κάρφωμα στο τελευταίο δίλεπτο, σηκωθήκανε οι Αγγελόπουλοι και χοροπηδάγανε, τους έδειχνε η τηλεόραση.
Γ.: Ηρθαν και οι βλάκες από κάτω, ήρθαν να μου μιλήσουνε, αλλά εγώ έκανα τον μ…, έφυγα. Κύριε Μάκη μόνο ότι τελείωσε το φάρμακο, να ξέρετε!..........


Αυτά λέει ο Μπουρούσης για τους Αγγελόπουλους. Οι οποίοι είναι πραγματικά κύριοι.
Μακάρι να είχαμε κι' άλλους τέτοιους παράγοντες στον εγχώριο αθλητισμό.
Βρίζει αυτούς που τον πληρώνουν σαν βασιλιά (νομίζω 1.500.000 ετησίως).

Και μην έχετε δεδομένη κάποια τιμωρία του Μπουρούση. Εφ'όσον δεν έχει ανιχνευθεί κάτι σε ντόπινγκ κοντρόλ ίσως να μη στοιχειοθετείται κατηγορία.


εντιτ : Α στο καλό. Είδα τα castrol edge απο πάνω και νομιζα πως έγραψα σε λάθος thread :D

HULK
24-06-11, 13:50
Η καριερα του(στις φαπες) εχει τελειωσει παντως https://www.leoforos.gr/article/24150/oute-euro-ston-mpourouse

Κωνσταντίνος
24-06-11, 14:00
Λέτε να το είχε παίξει over ο (Γ)Αβραάμ ;
:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

https://www.youtube.com/watch?v=PwT4mIf4VrA

Άμα είναι να πάρουμε χαρτζιλικάκι πλασάρουμε αλλά Ετό-ο.
Ε ατιμούτσικο ;;; :D

HULK
24-06-11, 14:12
H φωτογραφια του αιωνα για καδρο :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::hystericalbs1:

https://img846.imageshack.us/img846/6656/s24home4stamp.png (https://imageshack.us/photo/my-images/846/s24home4stamp.png/)

Uploaded with ImageShack.us (https://imageshack.us)

Samaro
24-06-11, 14:54
οπου F fanisk οπου S samaro


F:ελα ρε samaro κατι πρεπει να κανουμε με αυτους τους γαυρους μας εχουν ταραξει στην φαπα ρε και στην καζουρα τοσα χρονια δεν αντεχω αλλο ρε καθε χρονο παιρνουν κουπα ρε
S:και τι να κανουμε ρε προπαγανδα μεσα στο forum και ποιοι θα μιλαμε ρε εγω εσυ ειμαστε αντε και κανα δυο αλλοι θα μας φανε...
F:αστο ρε σε μενα τα χω σκεφτει ολα
S:λεγε ρε ακουω...
F:εχω κανονησει θα παω Υπατια να μαζεψω τους λαθραιους ρε
S:και τι θα τους κανουμε αυτους ρε
F:ω ρε παιδακι μου δεν τα παιρνεις γρηγορα τους εχω ταξει απο 5 ευρω ενα σαντουιτς απο τα everest και απο μια σαγιοναρα mitsuko
S:ε και?
F:θα τους μαθουμε τα βασικα θα τους γραψουμε στο φορουμ και θα παριστανουν τους βαζελους
S:και τι θα γραφουν ρε λακαμα?
F:θα κανουν copy paste σε ολα τα θρεντ το ΗΤΑΝ ΚΑΛΠΙΚΑ ΟΛΑ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΨΟΦΑ πες πες πες κατι θα μηνει
S:εισαι σιγουρος θα το χαψουν και ειδικα αυτο το μου...@νο ο Hades7 ?
F:"σαβουαρ"


ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ΡΕ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΒΓΑΛΕΤΑΙ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ
ΦΙΛΠΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΞΑΝΑΔΕΙΤΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ :th_Laie_67-1:
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::hystericalbs1:

Samaro
24-06-11, 14:56
Οχι το Βαγγέλη ρε παιδιά !! Ο αυτός διδάσκει ήθος !!!
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::hystericalbs1:

Samaro
24-06-11, 15:21
Παιδες μη τσιμπατε....

Στα δικαστηρια καταδικη σημαινει αποδειξεις και αποδειξεις σημαινει χρηματα σε λογαριασμο τους.

Αλλιως (και μαλλον) ακομη μια
https://1.bp.blogspot.com/_x1z_vm51KQw/SlpOe7P1XdI/AAAAAAAAACc/ohQ23dhrX3U/s320/Soap_bubbles_RGB.jpg

Δηλαδή, θα συμφωνήσουμε με τον πολιτικό που είπε, πως "Ό,τι είναι νόμιμο, είναι και ηθικό" ;;;

Τα γεγονότα καταγράφονται στο μυαλό μας, ανεξάρτητα απο την έκβαση του νομικού αποτελέσματος !!!

Ptboul
24-06-11, 15:36
Δηλαδή, θα συμφωνήσουμε με τον πολιτικό που είπε, πως "Ό,τι είναι νόμιμο, είναι και ηθικό" ;;;

Τα γεγονότα καταγράφονται στο μυαλό μας, ανεξάρτητα απο την έκβαση του νομικού αποτελέσματος !!!

Μάλλον εννοεί ότι στο τέλος θα την βγάλουν λάδι γιατί.. στην Ελλάδα είμαστε! https://www.aparadektoi.gr/smforum/Smileys/default/smiley-greece.gif

Nikos
24-06-11, 16:15
Δεν εχει γεννηθει ο δικαστης που θα βαλει το Μακαρο φυλακη.....τελος.

Kostas_1
24-06-11, 16:44
Δηλαδή, θα συμφωνήσουμε με τον πολιτικό που είπε, πως "Ό,τι είναι νόμιμο, είναι και ηθικό" ;;;

Τα γεγονότα καταγράφονται στο μυαλό μας, ανεξάρτητα απο την έκβαση του νομικού αποτελέσματος !!!

Ρε συ σου εχω δωσει τετοια εντυπωση? :)

Για το αποτελεσμα μιλαω....
ορίστε:


Μάλλον εννοεί ότι στο τέλος θα την βγάλουν λάδι γιατί.. στην Ελλάδα είμαστε! https://www.aparadektoi.gr/smforum/Smileys/default/smiley-greece.gif

EDIT: Με ειχε προλαβει ο Atha:

den nomizo na ginei tipota , eidika an empleketai kai o marinakis me to patera siga min rixoun to gavro kai to bazelo b ethniki , tha kaei i ellada.
to mpeo tha fane kai to makaro o opoios anazititai. oute sti kavala den tha mporei na kryfthei pia .kai ekei stoxo ton exoun pou ithele na kanei ton kavakli .

nomizo oti einai antiperispasmos gia na meiothei i eikairotita tou mnimoniou 2

Samaro
24-06-11, 19:10
Ρε συ σου εχω δωσει τετοια εντυπωση?

Για το αποτελεσμα μιλαω....
ορίστε:

EDIT: Με ειχε προλαβει ο Atha:

Οχι ! προς Θεού φίλε μου Κώστα !:original:

Δεν τα βάζω μαζί σου, αλλά ακριβώς με το αποτέλεσμα, γιατί ξέρω οτι έχεις δίκιο.

HULK
27-06-11, 14:23
https://www.sport24.gr/Basket/OmadesBasket/A1Olympiakos/apoxwroun_oi_aggelopoyloi.1127363.html

Konstantinos E60
27-06-11, 14:31
https://www.sport24.gr/Basket/OmadesBasket/A1Olympiakos/apoxwroun_oi_aggelopoyloi.1127363.html

Και τώρα ??? Το χάος...!!!!

atha
27-06-11, 18:34
kai kala kanoun , tha dinoun ta ekatomyria tous se kathe eleino kokakia pou tha riskarei tin yparxi kai to mellon tis omadas gia plaka kai na tous brizei kai apo pano .

kai go to idio tha ekana

SuperSonic
30-06-11, 14:01
Νεο συνθημα :D

https://img231.imageshack.us/img231/7003/0005r.jpg (https://imageshack.us/photo/my-images/231/0005r.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (https://imageshack.us)



Πώς εμπλέκονται οι… αιώνιοι δράστες

Το επίκεντρο της πρώτης σπείρας αποτελείτο από παράγοντα μεγάλης ομάδας του κέντρου, ο οποίος συνεργαζόταν με την οικογένεια Ψωμιάδη, ενώ η δεύτερη σπείρα αποτελείτο από τον Βαγγέλη Μαρινάκη, ο οποίος συνεργαζόταν με τον Αχιλλέα Μπέο.

zougla.gr




Αυτοι οι Παναθηναικοι παρθενες..λεμε!
Παντου καθαροι ειναι..

katsaraios
02-07-11, 11:03
copa America
https://www.youtube.com/watch?v=VbPO_w5SKJ0&feature=player_embedded

gant
02-07-11, 11:27
copa America
https://www.youtube.com/watch?v=VbPO_w5SKJ0&feature=player_embedded

Γειά σου ρε συνονόματε μερακλή! Είσαι ωραίος.
Με αυτά τα παιδάκια πρέπει να παίξει μπαλίτσα ο Αceman. :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

katsaraios
06-07-11, 00:08
φορτσα Περου !!!

atha
06-07-11, 00:39
φορτσα Περου !!!

opos akribos kai ta ellinika gipeda. :original:

850CSI
06-07-11, 02:04
To MACH tu Aiona stus 4 prin to teliko....... Diakrinonte oi Giancarlo Antognioni,, Gentile ,,,,,Paolo Rossi ,,,,Betega,,,

https://www.youtube.com/watch?v=qgRpRTbk1oo

Ti tin perimenh ti selesao to 2014!!!!!

katsaraios
06-07-11, 02:24
To MACH tu Aiona stus 4 prin to teliko....... Diakrinonte oi Giancarlo Antognioni,, Gentile ,,,,,Paolo Rossi ,,,,Betega,,,

https://www.youtube.com/watch?v=qgRpRTbk1oo

Ti tin perimenh ti selesao to 2014!!!!!

σαν χθες 5 Ιουνη το ματς..αξεχαστο η πιο πικρη ηττα τοτε της Βραζιλιας που δεν ειχε καθολου αμυνα αλλα μονο μπαλαδορους τεχνιτες και τελικα τους καρφωσε ο Παολο Ροσι ...
τι να θυμηθω Τζουνιορ,Φαλκαο,Τονινιο Σερεζο,Ζικο,Εντερ,Σερζινιο αλλα πανω απο ολους ο αγερωχος αρχηγος Σωκρατες..
εκεινο το βραδυ επεσε πολυ "κλαμα" απο τους απλους λατρεις της μαγευτικης ομαδαρας του Τελε Σαντανα...
https://www.youtube.com/watch?v=34YjsfZBClY&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=gxqcwH4lTtM&feature=related

850CSI
14-07-11, 09:46
σαν χθες 5 Ιουνη το ματς..αξεχαστο η πιο πικρη ηττα τοτε της Βραζιλιας που δεν ειχε καθολου αμυνα αλλα μονο μπαλαδορους τεχνιτες και τελικα τους καρφωσε ο Παολο Ροσι ...
τι να θυμηθω Τζουνιορ,Φαλκαο,Τονινιο Σερεζο,Ζικο,Εντερ,Σερζινιο αλλα πανω απο ολους ο αγερωχος αρχηγος Σωκρατες..
εκεινο το βραδυ επεσε πολυ "κλαμα" απο τους απλους λατρεις της μαγευτικης ομαδαρας του Τελε Σαντανα...
https://www.youtube.com/watch?v=34YjsfZBClY&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=gxqcwH4lTtM&feature=related

Σιγουρα ολοι εκεινοι της βραζιλιας που αναφερεις ηταν πολυ πιο ομαδα απο των τελευταιων καιρων για την Βραζιλια,,,,,αλλα,,,,,,Υπηρξε το μεγαλειο ΑΝΤΩΝΝΙΟΝΙ,,,,Τζιανκαρλο 3-2,,,,,στα τελευταια λεπτα τους εκτελεσε,,,,,,τωρα για το 2014,,,,,,,,,FORZA-----ITALIA η σκυταλη απο εκεινους του εντζο Μπεαρτζοτ περασε στους φραντσεσκο Τοττι,, Τζεναρο Γκατουσο,, Λουκα Τοννι,, και τους τωρινους Μαρτσισιμο,, κ.α.

gant
28-07-11, 22:55
Αντε φόρτσα ΜΠΑΟΚΑΡΑ, στραβά κουτσά το πήραμε το δυάρι.

nfot
28-07-11, 22:57
Εδω πηρε διπλο ο Βολος, με το ενα ποδι στη Β' εθνικη. Τι να λεμε τωρα.

kplc16
28-07-11, 23:18
σαν χθες 5 Ιουνη το ματς..αξεχαστο η πιο πικρη ηττα τοτε της Βραζιλιας που δεν ειχε καθολου αμυνα αλλα μονο μπαλαδορους τεχνιτες και τελικα τους καρφωσε ο Παολο Ροσι ...
τι να θυμηθω Τζουνιορ,Φαλκαο,Τονινιο Σερεζο,Ζικο,Εντερ,Σερζινιο αλλα πανω απο ολους ο αγερωχος αρχηγος Σωκρατες..
εκεινο το βραδυ επεσε πολυ "κλαμα" απο τους απλους λατρεις της μαγευτικης ομαδαρας του Τελε Σαντανα...
https://www.youtube.com/watch?v=34YjsfZBClY&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=gxqcwH4lTtM&feature=related

μουντιαλ 82 ισως και να ειναι το καλυτερο μουντιαλ που διεξηχθη απο το 1982 ως σημερα.

katsaraios
30-07-11, 07:05
https://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10551&subid=2&pubid=128735770

ενα μπραβο στα κοριτσια της εθνικης του πολο που κατεκτησαν το παγκοσμιο

https://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10551&subid=2&pubid=128735667

Z4 DCT
30-07-11, 08:22
Ρε παιδια μια ερωτηξη, παρακαλω ομως να κρατηθει ενα επιπεδο και οχι η γνωστη φιλαθλη ελληνικη αγαπη που υπαρχει αναμεταξυ μας....ας απαντησουμε σαν φιλαθλοι...

Θεωρητε τις ποινες που επιβληθηκαν σε Μπεο και Ψωμιαδη σωστες? και στις ομαδες τους?
Θεωρητε οτι θα φτιαξουμε ποτε σωστο πρωταθλημα?
Μιλαω για ολους και για τις ομαδες που ειναι υποδικες και οχι...και για τον ολυμπιακο και για τον Παναθηναικο.....ολοι εχουν κανει τις κουτσικεες τους οταν μπορεσαν
Η δικη μου γνωμη ειναι...ου δυο παραπανω κυριοι, αμμεσα φυλακη!!!! οχι χαιδεμα με ποινες που ξερουμε ολοι πως τις παρακαμπτουν....
Οι ομαδες τους οκ μια χαρα τιμωρηθηκαν....ΑΛΛΑ περιμενω την ιδια αυστηρη τιμωρια και για οποια αλλη ομαδα εμπλεκεται και για οποιο αλλο παραγοντα, αλλιως θα ειναι ΣΥΓΚΑΛΗΨΗ
Εγω προσωπικα θεωρω λοιπον οτι ολα θα ξεθωριασουν, οι ποινες θα ξεχαστουν και ολα θα ξαναγυρισουν στην προτερα κατασταση....γιατι παλι οι πολιτικοι και η ΕΠΟ.....κο κο κο και κι κι ρικου.....
Και μια γενικη αποροια.....κατα καιρους βλεπω πολλους φιλους και μη εδω μεσα να σκιζουν τα ρουχα τους για μια ομαδα....κατανοητο αλλα ρε παιδια μια ερωτηση...
Ειναι δυνατον σε οποιαδηποτε αλλη συζητηση ανα ματαξυ μας να μιλαμε σαν ενηλικοι και σοβαροι και να βρισκουμε παντα ακρη.......ΑΛΛΑ οταν πιανουμε συζητηση για ομαδες ξαφνικα να μιλανε ατομα με επιπεδο εξτρεμιστη 15χρονου μισθοφορου απο την Ρουαντα??? ....καπως ετσι γεννιουνται εχθρες και μιση που ειναι εντελος κενα περιεχομενου και μετα υπαρχουν και αυτοι!!! οι χουλιγκαν και αλλου ειδους Ηλιθιοι που πανε σε ενα γηπεδο σπανε καρεκλες, βριζουν και χτυπανε κοσμο, γιατι απλα σπιτι τους δερνουν οι γυναικες τους και πρεπει να βρουν εναν ''αντρικο'' τροπο να ξεσπασουν.....

Με αγκαπη απο εναν ΜΗ φανατικο βαζελο.....thumb

hades7
30-07-11, 11:14
τωρα εξηγουνται ολα....

HULK
30-07-11, 12:12
Γιαννη εαν το πρωταθλημα ηθελαν να ειναι καθαρο ο Παναθηναικος και ο Ολυμπιακος τοτε θα ηταν,αυτοι ειναι τα 2 κεφαλια και απο εκει βρωμανε ολα.Απλα δεν γινεται να την πληρωσουν αυτοι οι 2 που οι οπαδοι της μιας ομαδας εαν τιμωρηθει μετα δεν θα ξαναψηφισουν π.χ ΠΑΣΟΚ και ετσι την πληρωνει ο Μπεος και ο Ψωμιαδης.

hades7
30-07-11, 12:16
αναγκαζομαι να συμφωνησω μαζι σου αν και δεν θα το ηθελα φιλε Hulk μιας και εισαι βαζελα anyway ελπιζω να μην αρχησεις... "μπανια" γιατι σε θελω σε αυτη την ενοτητα να τα λεμε μετα τον Σεπτεμβρη

Z4 DCT
30-07-11, 12:19
αναγκαζομαι να συμφωνησω μαζι σου αν και δεν θα το ηθελα φιλε Hulk μιας και εισαι βαζελα anyway ελπιζω να μην αρχησεις... "μπανια" γιατι σε θελω σε αυτη την ενοτητα να τα λεμε μετα τον Σεπτεμβρη

Το κρυφο νοημα βγηκε....ΑΝΩΜΑΛΕ ΒΙΤΣΙΟΖΕ

HULK
30-07-11, 12:29
Καποιοι εχουν καταλαβει οτι ο ΠΑΟ θα κανει μεγαλη πορεια και εχουν βαλθει να με φιμωσουν απο τωρα :D Ηδη μια Παναθηναικη φωνη εχει εξαφανιστει πολυ καιρο , δεν θα αποτελεσω και μεγαλη απωλεια μην αγχωνεσαι.Αλλοι φευγουν οικειοθελως αλλοι με μπαν.Παντως να με ειρωνευονται στο 1ο μου ποστ σε κατι που εχουν αναφερει αλλοι πριν απο εμενα και να χτυπαω και προσοχες μετα δεν προβλεπεται.Ισως να εχουν δημιουργηθει και οι καταλληλες συνθηκες για να κανει το ονειρο του πραγματικοτητα ο Deep Blue..

hades7
30-07-11, 12:33
μην αρχησετε σχολια για τον ακατανομαστο απλα απολαυστε ατακα....
www.youtube.com/watch?v=Q6legaTho5o

hades7
30-07-11, 12:37
Καποιοι εχουν καταλαβει οτι ο ΠΑΟ θα κανει μεγαλη πορεια και εχουν βαλθει να με φιμωσουν απο τωρα :D Ηδη μια Παναθηναικη φωνη εχει εξαφανιστει πολυ καιρο , δεν θα αποτελεσω και μεγαλη απωλεια μην αγχωνεσαι.Αλλοι φευγουν οικειοθελως αλλοι με μπαν.Παντως να με ειρωνευονται στο 1ο μου ποστ σε κατι που εχουν αναφερει αλλοι πριν απο εμενα και να χτυπαω και προσοχες μετα δεν προβλεπεται.Ισως να εχουν δημιουργηθει και οι καταλληλες συνθηκες για να κανει το ονειρο του πραγματικοτητα ο Deep Blue..


Σε ξενα χωραφια δεν μπλεκομαι αυτα ειναι δικα σας.οσο για τον αλλον ξερω σε ποιον αναφερεσαι θα τον ηθελα και αυτον σε αυτην την ενοτητα γιατι μου αρεσει να παιζω μπαλα με καλους αντιπαλους

katsaraios
31-07-11, 00:28
μην αρχησετε σχολια για τον ακατανομαστο απλα απολαυστε ατακα....
www.youtube.com/watch?v=Q6legaTho5o

https://www.youtube.com/watch?v=WTs597eLKOU&feature=related


https://www.youtube.com/watch?v=vv_WwT5Y10w&feature=related

katsaraios
31-07-11, 00:47
κορυφαιο :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:


https://www.youtube.com/watch?v=HIg4jKywg5E&feature=related

hades7
31-07-11, 01:37
Ρε γαμωτο όταν ποσταρα το βίντεο έπεζε ΟΛΗ την ατάκα τώρα απο το μηλοφονο μου το σταματάει πριν τελειώσει ΟΛΗ φράση του λακαμα μπορει κάποιος να το ανεβάσει ολοκληρωμένο;

850CSI
31-07-11, 03:00
μουντιαλ 82 ισως και να ειναι το καλυτερο μουντιαλ που διεξηχθη απο το 1982 ως σημερα.

Σιγουρα αποδειχθη οτι η νικησε η Ψυχη και οχι το ονομα του ζικο και εντερ και σωκρατες τους αρχισαν οι Ιταλοι με,,,,,την σειρα εναν εναν αργεντινη στους 8 ο Μαρκο Ταρντελι τους σκοτωσε1~0 και ειδικα η ολη φαση του 2~0 του Καμπρινι
που εγινε τελικα 2~1, μετα τη βραζιλια στους 4 Παολο Ροσσι 3 γκολ και ενα ο Τζιανκαρλο Antognoni 4 που δε μετρησε τελικο 3~2 και στο τελικο τη Γερμανια 3~1,,,,,,,,,Αποδειχθη οι Azzuri ειναι #1 η χωρα και το εθνος του ποδοσφαιρου και ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,πια Βραζιλια Αργεντινη

850CSI
31-07-11, 03:18
https://www.youtube.com/watch?v=625_6vSN_q4

Stathis
02-08-11, 23:50
η συνεχεια εδω: https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?p=183603#post183603