PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποδοσφαιρικα και αλλα... Σαιζον 2010-2011



Σελίδες : 1 [2] 3 4 5 6 7

katsaraios
04-10-10, 02:28
εχεις δικιο ρε γιωργο...
σε αυτες προστιθεται και ο παο... :thumbsup:




https://www.youtube.com/watch?v=H6oFpnYSMiI

ΠΑΟ ΡΟΥΦ Σταθη??????:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

HULK
04-10-10, 10:00
Ο Νιοπλιας διαβαζει τους Παναθηναικους του www.bmwfans.gr δεν εξηγειται αλλιως :D


Με τον καλύτερο τρόπο απάντησε ο τεχνικός του Παναθηναϊκού Νίκος Νιόπλιας στους «ερυθρόλευκους», που παρότι στο ματς με τον Ολυμπιακό Βόλου σπρώχτηκαν από τη διαιτησία, βγήκαν και έσταξαν χολή για τις ήττες του «τριφυλλιού» από την Μπαρτσελόνα και την Κοπεγχάγη. Συγκεκριμένα μιλώντας στην τηλεόραση της NOVA τόνισε σχετικά: «Με ενόχλησαν αυτά που είπαν από τον Ολυμπιακό για την ομάδα της πεντάρας, γιατί την εκπροσωπώ εγώ. Δεν πρέπει να τα λέμε αυτά. Κι εγώ θυμάμαι μία ομάδα με ριγέ ασπρόμαυρα που έβαλε επτά σε μία άλλη με ερυθρόλευκες. Και μία άλλη, η Ρόζενμποργκ της έβαλε πέντε. Δυστυχώς, πήραμε το ευρωπαϊκό το 2004 και πάμε με την όπισθεν».

Stathis
04-10-10, 10:16
https://i465.photobucket.com/albums/rr20/mobistar3/nioplaoa_m.jpg

https://i465.photobucket.com/albums/rr20/mobistar3/rabbit-picture.jpg

GM6
04-10-10, 12:00
Κατω τα χερια απο το Νικο!!!!!!!:clap::th_Laie_67-1::gun_bandana:

alexm
04-10-10, 12:28
Κατω τα χερια απο το Νικο!!!!!!!:clap::th_Laie_67-1::gun_bandana:

30-10-2010.

Ε Ρ Χ Ο Μ Α Σ Τ Ε .........:whistle:

Υ.Γ: Το 11 Ν0 εχουμε διαλεξει,να το αφησουμε καλα ειναι?:tease::th_Laie_67-1::hystericalbs1:παντως εαν (εαν λεω:thumbsdown: ) στραβωση το αποτελεσμα το 5 ΝΟ μια χαρα μου φαινεται:whistle::shok:

Stathis
04-10-10, 12:31
αν στραβωσει κλεινουμε το θεμα ρε αλεξη...
απλα πραγματα...
δημοκρατικα και πρακτικα... :whistle::th_Laie_67-1:

GM6
04-10-10, 12:38
30-10-2010.

Ε Ρ Χ Ο Μ Α Σ Τ Ε .........:whistle:

Υ.Γ: Το 11 Ν0 εχουμε διαλεξει,να το αφησουμε καλα ειναι?:tease::th_Laie_67-1::hystericalbs1:παντως εαν (εαν λεω:thumbsdown: ) στραβωση το αποτελεσμα το 5 ΝΟ μια χαρα μου φαινεται:whistle::shok:

Να τα μας.....πεταχτηκε και ο συνεργατης του Τακη:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: και δεν σου φαινοτανε, σοβαρος ανθρωπος:hystericalbs1:

Εσεις εχετε διαλεξει το Νο.9 και βεβαια το αποτελεσμα 7 ΝΟ.....:th_Laie_67-1:

ΕΛΑΤΕ κατι μας χρωσταει ο θεουλης......:whistle:

gant
04-10-10, 12:52
Πανε παρτο εσυ του χρονου...

α χα χα, νά τα μας, μαγκεψάμεν :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Bellof-3
04-10-10, 17:07
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Μετά την χθεσίνη ημέρα ντροπής (3-10-2010) θεώρουμε καθήκον μας να τοποθετηθούμε γιατί πλέον αισθανόμαστε ότι ο κόμπος έφτασε στο χτένι. Εδώ και ενάμιση χρόνο παρατηρούμε να γίνονται πράγματα στα οποία είμαστε τελείως μα τελείως αντίθετοι.

1) Γιατί έχουν γίνει αποχώρησεις σοβαρών ανθρώπων(Ζ.Βρύζας) για τις οποίες δεν έχουμε πιστεί για την ορθότητα των αιτιολογιών που αναφέρατε.

2) Γιατί πρέπει να μας παρουσιάζεται μια μίζερη και ηττοπαθής κατάσταση με οικονομικά χρέη και πάσης φύσεως κλάψα ενώ τα τελευταία 3 χρόνια η ομάδα σφίζει απο έσοδα (μ.ο. 19.000 διαρκείας, χορηγίες, πωλήσεις παικτών, αυξήσεις μετοχικού κεφαλαίου, είσοδος σε ομίλους UEFA και SOLD OUT σε κάθε παιχνίδι της ομαδάρας μας)

3) Γιατί πρέπει να ανεχόμαστε την προπαγάνδα των δημοσιογραφίσκων πληρωμένων υπαλλήλων της διοίκησης σας που με μαεστρία προσπαθεί να δημαγωγίσει τον λαό του παοκ με τον τρόπο που εσείς τους έχετε δασκαλέψει με σκοπό την κάλυψη των λαθών σας.

4) Γιατί πρέπει να δεχόμαστε τον πρώην αξιωματικό της ΕΛ.ΑΣ ως υπεύθυνο ασφαλείας;;;;;;; ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!!!!

5) Γιατί πρέπει να ανεχόμαστε την επιλεκτική μετακίνηση μας σε παιχνίδια εκτός έδρας όπου και όποτε κρίνει η διοίκηση ενώ εμείς θέλουμε να βρισκόμαστε οπουδήποτε παίζει η ομάδα μας(βλ.χαριλάου, ζάγκρεμπ, βάζελο κτλ.)

6) Γιατί πρέπει να ανεχόμαστε όλα τα "πρόβατα" που εσείς αριστοτεχνικά "θρέψατε" τα τελευταία 3 χρόνια με την βοήθεια των συνεργατών σας (Μ.Μ.Ε.)

Υ.Γ.1) Θοδωράκη θα μας πεις τελικά γιατι έφυγες και επέστρεψες αυτόβουλα λες και ο παοκ είναι γκομενά σου;;;;;;

Υ.Γ.2) Αρνούμαστε την κάθε συνάθρηση της επονομαζόμενης "συντονιστικής επιτροπής" που εσείς συστήσατε. Θα λειτουργούμε οπως χρόνια τώρα με την περηφάνια του αληθινού παοκτση χωρίς να γινόμαστε υποχείρια η πιόνια της διοίκησης.

Υ.Γ.3) Η ανακοίνωση της ΠΑΕ δεν μας εκφράζει και η νοοτροπία (δικαιολογίες για διαιτησία) δεν αρμόζει στην ιδεολογία του παοκτση
Υ.Γ.4) Με αφορμή την εντολή σας για ρίψη χημικών απο τους μπάτσους σας στο λαό του παοκ σας ενημερώνουμε οτι θα μας βρείτε απέναντι σας.


Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ... Ο παοκ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ... ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ


Η ανακοίνωση υπογράφεται από τους παρακάτω συνδέσμους:

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ, ΝΕΑΠΟΛΗ, ΕΠΤΑΛΟΦΟΣ, ΠΕΡΑΝ CLUB, ΒΟΡΕΙΟΙ, ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ, Β.Ε.Μ., ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ, ΚΟΖΑΝΗ, ΚΑΣΤΟΡΙΑ, FUTRE ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ, ΚΑΒΑΛΑ


https://goe.pblogs.gr/files/51344-a_574.jpg

gyiama
04-10-10, 19:49
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Μετά την χθεσίνη ημέρα ντροπής (3-10-2010) θεώρουμε καθήκον μας να τοποθετηθούμε γιατί πλέον αισθανόμαστε ότι ο κόμπος έφτασε στο χτένι. Εδώ και ενάμιση χρόνο παρατηρούμε να γίνονται πράγματα στα οποία είμαστε τελείως μα τελείως αντίθετοι.

1) Γιατί έχουν γίνει αποχώρησεις σοβαρών ανθρώπων(Ζ.Βρύζας) για τις οποίες δεν έχουμε πιστεί για την ορθότητα των αιτιολογιών που αναφέρατε.

2) Γιατί πρέπει να μας παρουσιάζεται μια μίζερη και ηττοπαθής κατάσταση με οικονομικά χρέη και πάσης φύσεως κλάψα ενώ τα τελευταία 3 χρόνια η ομάδα σφίζει απο έσοδα (μ.ο. 19.000 διαρκείας, χορηγίες, πωλήσεις παικτών, αυξήσεις μετοχικού κεφαλαίου, είσοδος σε ομίλους UEFA και SOLD OUT σε κάθε παιχνίδι της ομαδάρας μας)

3) Γιατί πρέπει να ανεχόμαστε την προπαγάνδα των δημοσιογραφίσκων πληρωμένων υπαλλήλων της διοίκησης σας που με μαεστρία προσπαθεί να δημαγωγίσει τον λαό του παοκ με τον τρόπο που εσείς τους έχετε δασκαλέψει με σκοπό την κάλυψη των λαθών σας.

4) Γιατί πρέπει να δεχόμαστε τον πρώην αξιωματικό της ΕΛ.ΑΣ ως υπεύθυνο ασφαλείας;;;;;;; ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!!!!

5) Γιατί πρέπει να ανεχόμαστε την επιλεκτική μετακίνηση μας σε παιχνίδια εκτός έδρας όπου και όποτε κρίνει η διοίκηση ενώ εμείς θέλουμε να βρισκόμαστε οπουδήποτε παίζει η ομάδα μας(βλ.χαριλάου, ζάγκρεμπ, βάζελο κτλ.)
6) Γιατί πρέπει να ανεχόμαστε όλα τα "πρόβατα" που εσείς αριστοτεχνικά "θρέψατε" τα τελευταία 3 χρόνια με την βοήθεια των συνεργατών σας (Μ.Μ.Ε.)

Υ.Γ.1) Θοδωράκη θα μας πεις τελικά γιατι έφυγες και επέστρεψες αυτόβουλα λες και ο παοκ είναι γκομενά σου;;;;;;

Υ.Γ.2) Αρνούμαστε την κάθε συνάθρηση της επονομαζόμενης "συντονιστικής επιτροπής" που εσείς συστήσατε. Θα λειτουργούμε οπως χρόνια τώρα με την περηφάνια του αληθινού παοκτση χωρίς να γινόμαστε υποχείρια η πιόνια της διοίκησης.

Υ.Γ.3) Η ανακοίνωση της ΠΑΕ δεν μας εκφράζει και η νοοτροπία (δικαιολογίες για διαιτησία) δεν αρμόζει στην ιδεολογία του παοκτση
Υ.Γ.4) Με αφορμή την εντολή σας για ρίψη χημικών απο τους μπάτσους σας στο λαό του παοκ σας ενημερώνουμε οτι θα μας βρείτε απέναντι σας.


Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ... Ο παοκ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ... ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ


Η ανακοίνωση υπογράφεται από τους παρακάτω συνδέσμους:

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ, ΝΕΑΠΟΛΗ, ΕΠΤΑΛΟΦΟΣ, ΠΕΡΑΝ CLUB, ΒΟΡΕΙΟΙ, ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ, Β.Ε.Μ., ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ, ΚΟΖΑΝΗ, ΚΑΣΤΟΡΙΑ, FUTRE ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ, ΚΑΒΑΛΑ


https://goe.pblogs.gr/files/51344-a_574.jpg

εν μερη συμφωνω αλλα στο 5 διαφωνω καθετα!!γιατι αν πανε 1000 παοκτσιδες στο χαριλαου οι μισοι θα ειναι με σπασεμνα κεφαλια,γιατι αν πανε 1000 παοκτσιδες στον βαζελο το 80% θα ειναι με σπασμενα κεφαλια γιατι αν ερθει ο ΠΑΟ στην τουμπα 1000 ατομα το 80% θα ειναι με σπασμενα κεφαλια αν ερθει ο ΟΣΦΠ στην τουμπα το 111% θα ειναι με σπασμενα κεφαλια και το 20% μπορει να μην γυρισει σπιτι του κλπ κλπ και πολυ καλα κανουν και δεν αφηνουν τις μετακινησεις τον οπαδων γιατι στην ελλαδα οι ΦΙΛΑΘΛΟΙ ειναι λιγοι οι φανατισμενοι και οι χουλιγκαν ειναι χιλιαδες!!! αφου ειμαστε ολοι ζωα και ακομα εν ετη 2010 μας εχουν ακομα μαντρωμενους στα γηπεδα με συρματοπλεγματα και καγκελα μην τυχων κανενας πανιβλακας πεταξει καμια ρουκετα καμια χεστρα απ τις τουαλετες καμια πυρινικη βομβα μεσα στο γηπεδο καλα να παθουμε και αν δεν γινουμε ανθρωποι πρωτα δεν προκειτε να μας αφησουν αν παμε σε κανενα αγωνα εκτος εδρας!!!!

HULK
04-10-10, 20:33
Απο οτι καταλαβα gyiama Το πιο πολυ ξυλο θα το φανε οι Ολυμπιακοι γιατι ?? :D

gyiama
04-10-10, 20:50
χαχαχαχαχ το περιμενα οτι καποιος θα τσιμπουσε απ αυτο αν και απ οτι εχω καταλαβει και συ μαζι μας θα εισαι στο ξυλο!!!!χαχαχαχαχ οχι απλα ετυχε ετσι το ειπα ας βαλει ο καθενας στη θεση του ολυμπιακου οποια ομαδα θελει να δειρει!!!!!!

deepBLUE
05-10-10, 22:46
Ο Νιοπλιας διαβαζει τους Παναθηναικους του www.bmwfans.gr δεν εξηγειται αλλιως :D


Με τον καλύτερο τρόπο απάντησε ο τεχνικός του Παναθηναϊκού Νίκος Νιόπλιας στους «ερυθρόλευκους», που παρότι στο ματς με τον Ολυμπιακό Βόλου σπρώχτηκαν από τη διαιτησία, βγήκαν και έσταξαν χολή για τις ήττες του «τριφυλλιού» από την Μπαρτσελόνα και την Κοπεγχάγη. Συγκεκριμένα μιλώντας στην τηλεόραση της NOVA τόνισε σχετικά: «Με ενόχλησαν αυτά που είπαν από τον Ολυμπιακό για την ομάδα της πεντάρας, γιατί την εκπροσωπώ εγώ. Δεν πρέπει να τα λέμε αυτά. Κι εγώ θυμάμαι μία ομάδα με ριγέ ασπρόμαυρα που έβαλε επτά σε μία άλλη με ερυθρόλευκες. Και μία άλλη, η Ρόζενμποργκ της έβαλε πέντε. Δυστυχώς, πήραμε το ευρωπαϊκό το 2004 και πάμε με την όπισθεν».

Η απαντηση .....
https://www.gazzetta.gr/newsstand/newsstand/paper/2/20101005/19/?tmpl=component
https://www.gazzetta.gr/newsstand/newsstand/paper/2/20101005/19/?tmpl=component

Ειπαμε οσα δε φτανει η αλεπου......μη λεμε τα ιδια και τα ιδια :whistle:

NickE60
05-10-10, 23:05
Η απαντηση .....
https://www.gazzetta.gr/newsstand/newsstand/paper/2/20101005/19/?tmpl=component
https://www.gazzetta.gr/newsstand/newsstand/paper/2/20101005/19/?tmpl=component

Ειπαμε οσα δε φτανει η αλεπου......μη λεμε τα ιδια και τα ιδια :whistle:

ρε Βαγγέλη 15 αποτελέσματα είδα, 7αρα δεν είδα πουθενά!!! Πόσο δύσκολο είναι να φας 7??? :whistle: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

(για του Ολυμπιακού τις αμέτρητες 4αρες και 5αρες κουβέντα δεν κάνει όμως...)

deepBLUE
05-10-10, 23:23
ρε Βαγγέλη 15 αποτελέσματα είδα, 7αρα δεν είδα πουθενά!!! Πόσο δύσκολο είναι να φας 7??? :whistle: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

(για του Ολυμπιακού τις αμέτρητες 4αρες και 5αρες κουβέντα δεν κάνει όμως...)

αχαχαχα
Πιο ευκολο απ οτι νομιζεις φιλε !!!:hystericalbs1:

gant
05-10-10, 23:47
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Μετά την χθεσίνη ημέρα ντροπής (3-10-2010) θεώρουμε καθήκον μας να τοποθετηθούμε γιατί πλέον αισθανόμαστε ότι ο κόμπος έφτασε στο χτένι. Εδώ και ενάμιση χρόνο παρατηρούμε να γίνονται πράγματα στα οποία είμαστε τελείως μα τελείως αντίθετοι.

1) Γιατί έχουν γίνει αποχώρησεις σοβαρών ανθρώπων(Ζ.Βρύζας) για τις οποίες δεν έχουμε πιστεί για την ορθότητα των αιτιολογιών που αναφέρατε.

2) Γιατί πρέπει να μας παρουσιάζεται μια μίζερη και ηττοπαθής κατάσταση με οικονομικά χρέη και πάσης φύσεως κλάψα ενώ τα τελευταία 3 χρόνια η ομάδα σφίζει απο έσοδα (μ.ο. 19.000 διαρκείας, χορηγίες, πωλήσεις παικτών, αυξήσεις μετοχικού κεφαλαίου, είσοδος σε ομίλους UEFA και SOLD OUT σε κάθε παιχνίδι της ομαδάρας μας)


3) Γιατί πρέπει να ανεχόμαστε την προπαγάνδα των δημοσιογραφίσκων πληρωμένων υπαλλήλων της διοίκησης σας που με μαεστρία προσπαθεί να δημαγωγίσει τον λαό του παοκ με τον τρόπο που εσείς τους έχετε δασκαλέψει με σκοπό την κάλυψη των λαθών σας.

4) Γιατί πρέπει να δεχόμαστε τον πρώην αξιωματικό της ΕΛ.ΑΣ ως υπεύθυνο ασφαλείας;;;;;;; ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!!!!

5) Γιατί πρέπει να ανεχόμαστε την επιλεκτική μετακίνηση μας σε παιχνίδια εκτός έδρας όπου και όποτε κρίνει η διοίκηση ενώ εμείς θέλουμε να βρισκόμαστε οπουδήποτε παίζει η ομάδα μας(βλ.χαριλάου, ζάγκρεμπ, βάζελο κτλ.)

6) Γιατί πρέπει να ανεχόμαστε όλα τα "πρόβατα" που εσείς αριστοτεχνικά "θρέψατε" τα τελευταία 3 χρόνια με την βοήθεια των συνεργατών σας (Μ.Μ.Ε.)

Υ.Γ.1) Θοδωράκη θα μας πεις τελικά γιατι έφυγες και επέστρεψες αυτόβουλα λες και ο παοκ είναι γκομενά σου;;;;;;

Υ.Γ.2) Αρνούμαστε την κάθε συνάθρηση της επονομαζόμενης "συντονιστικής επιτροπής" που εσείς συστήσατε. Θα λειτουργούμε οπως χρόνια τώρα με την περηφάνια του αληθινού παοκτση χωρίς να γινόμαστε υποχείρια η πιόνια της διοίκησης.

Υ.Γ.3) Η ανακοίνωση της ΠΑΕ δεν μας εκφράζει και η νοοτροπία (δικαιολογίες για διαιτησία) δεν αρμόζει στην ιδεολογία του παοκτση
Υ.Γ.4) Με αφορμή την εντολή σας για ρίψη χημικών απο τους μπάτσους σας στο λαό του παοκ σας ενημερώνουμε οτι θα μας βρείτε απέναντι σας.


Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ... Ο παοκ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ... ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ


Η ανακοίνωση υπογράφεται από τους παρακάτω συνδέσμους:

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ, ΝΕΑΠΟΛΗ, ΕΠΤΑΛΟΦΟΣ, ΠΕΡΑΝ CLUB, ΒΟΡΕΙΟΙ, ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ, Β.Ε.Μ., ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ, ΚΟΖΑΝΗ, ΚΑΣΤΟΡΙΑ, FUTRE ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ, ΚΑΒΑΛΑ


https://goe.pblogs.gr/files/51344-a_574.jpg

Σιγά ρε μεγάλοι, κόψτε και λίγο! Όλος ο κόσμος του ΠΑΟΚ εσείς είστε?

chief
06-10-10, 00:01
της μικρης ψ@λης της φταίνε οι τριχες

gant
06-10-10, 00:06
Μπορεί να είναι μικρή, αλλά χοντρή! :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

deepBLUE
07-10-10, 04:34
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

JuNiOr_
07-10-10, 10:25
εχετε φαγωθει με το νικολακη...
δε μπορω να καταλαβω το λογο ομως...
επειδη πηρε νταμπλ με ρυθμους περιπατου??
ή επειδη τερματισατε περσυ 5οι??:hystericalbs1:

Panos 316T
07-10-10, 13:39
Αν και παναθηναικός .....απολαύστε


Με πήρε φίλοι μου προχθές ο Πέπε ο Γκουαρντιόλα,
πως είχΆ ορέξεις μου ΅λεγε κι έψαχνε μια ******α,

Μου λέει: “Φίλε δεν μπορώ. Θέλω να βάλω χέρι.
Μονάχος μου την έβγαλα όλο το καλοκαίρι”.

“Πέπε”, του είπα “ηρέμησε, γιατί έχεις και αγώνα”.
Μου λέει “Άμα βρω καμιά, θα φτάσω… μέχρι αγκώνα”.

Αργότερα με πήρανε δύο καλοί μου φίλοι,
μου είπαν: “έχει φιλμ πορνό! Παίζει και το τριφύλλι!”

Εσκούπισα το στόμα μου και έβαλα το Mega,
μπύρες-πίτσα παρήγγειλα μα μύριζε σα ρέγγα.

Ήταν γύρω στο 20′, ο ΠΑΟ είχε σκοράρει
και τότε ο Μέσσι έβγαλε το μέγα παλαμάρι.

Όταν αργότερα παιδιά, πήρε σειρά ο Βίγια,
πρηστήκαν απΆ την ηδονή τα δυο μου τα *******.

Το σκορ τότε εσκέφτηκα πως θα θυμίζει πόλο,
και ράμματα πως θα ΅θελε ο Πρέσβυς μας στον κώλο.

Το τρίτο σαν του κάρφωσε λίγο μετά ο Μέσσι,
σκέφτηκα “θα τον έτσουξε. Δεν θα μπορεί να χέσει.

Το ημίχρονο τελείωσε και γύρισα να φάω,
μου άνοιξε την όρεξη η πουτανιά του παο.

Όταν στο 78′ το έβαλε ο Πέδρο,
λέω την αμαρτία μου, μου έγινε σαν δένδρο.

Στα όριά μου έφτασα, κρατιόμουν με το ζόρι,
τον Τζόρβα γλυκοκοίταζα πού ΅ναι τρελό αγόρι.

Και στΆ εννενηντατέσσερα σαν το ΅χωσε ο Άλβες,
το λέω δεν κρατήθηκα με έπνιξαν οι …κάλβες.

Έπιασα εσφουγγάρισα κι αφού τα μάζεψΆ όλα,
θυμήθηκα τι μου ΅χε πει πριν ώρα ο Γκουαρντιόλα.

HULK
07-10-10, 13:43
https://img337.imageshack.us/img337/5746/webquestsoccerredcard.th.jpg (https://img337.imageshack.us/i/webquestsoccerredcard.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (https://imageshack.us)

:D

Stathis
07-10-10, 13:56
αααααααααααχαχχαχαχαχαχαχ αχα

https://i465.photobucket.com/albums/rr20/mobistar3/8887.jpg

NickE60
07-10-10, 14:00
Αν και παναθηναικός .....απολαύστε



..ήρθε η ώρα να ρίξω την πρώτη μου κόκκινη... :ranting2:

HULK
07-10-10, 14:00
Αυτο δεν ειναι καρτα ειναι το εισητηριο διαρκειας του Παναθηναικου :D Ετσι σιγα σιγα να αποκαλυπτομαστε..

Panos 316T
07-10-10, 15:28
..ήρθε η ώρα να ρίξω την πρώτη μου κόκκινη... :ranting2:

καλοδεχούμενη ...:original:

με αυτό τον τρόπο δείχνω το επίπεδο μας και τους διευρυμένους ορίζοντες μας που έχουμε εν αντιθέσει με τους ΓΑΥΡΟΥΣ !

πιστεύεις ότι θα υπήρχε αλλόθρησκος να κάνει κάτι παρόμοιο; ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ.

katsaraios
10-10-10, 09:46
αφιερωμενο στους φιλους Παοκτζηδες

https://sport24.gr/football/ellada/SuperLeague/tha_to_diavazei_apo_ekei_pshla.573925.html

gant
10-10-10, 09:58
Συγκινητική ιστορία Γιώργο, μου θύμισες τώρα τον Μαντζουράνη με την στεντόρεια φωνή του να φωνάζει "Εθνικάρα", αλήθεια ζει αυτός?

ZWMZ
10-10-10, 12:06
Συγκινητική ιστορία Γιώργο, μου θύμισες τώρα τον Μαντζουράνη με την στεντόρεια φωνή του να φωνάζει "Εθνικάρα", αλήθεια ζει αυτός?

Οχι,δυστυχως

Stathis
10-10-10, 12:15
με αυτό τον τρόπο δείχνω το επίπεδο μας και τους διευρυμένους ορίζοντες μας που έχουμε εν αντιθέσει με τους ΓΑΥΡΟΥΣ !

12 χρονια φαπα (ποδοσφαιρικη βεβαια μην παρεξηγηθουμε), "διευρυνει τους οριζοντες"...
ειναι γνωστο αυτο... :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

NickE60
10-10-10, 12:26
...το 2004 υπό αντίξοες συνθήκες κάποιοι σας χάλασαν τη συνταγή ..δεν έχετε 12, αλλά συνεχώς το ξεχνάτε..... :original: :thnx:

Z4 DCT
10-10-10, 12:30
...το 2004 υπό αντίξοες συνθήκες κάποιοι σας χάλασαν τη συνταγή ..δεν έχετε 12, αλλά συνεχώς το ξεχνάτε..... :original: :thnx:

Αστον μωρε......12 ειναι Σταθη.......thumbthumb(ρε τι παθαινει ο ανθρωπος...https://www.google.gr/imgres?imgurl=https://2.bp.blogspot.com/_w86L_BYz3Ag/TDlRsosQpxI/AAAAAAAAG3I/JvZChjHKBsA/s1600/Peter-Granser_Alzheimer.jpg&imgrefurl=https://36dimotiko.blogspot.com/2010/09/blog-post_8876.html&usg=__6h8B9cx1UOkxnRQcofvThrur60Q=&h=539&w=532&sz=40&hl=el&start=1&zoom=1&tbnid=FKRv_RfXbokDBM:&tbnh=132&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dalzheimer%26um%3D1%26hl%3Del%26client %3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:el:official%26biw%3 D1024%26bih%3D578%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1.......)

Stathis
10-10-10, 12:31
μαλλον νικο μου θελεις μια βοηθεια στο μετρημα...
λογικο να χανεις το λογαριασμο....

1996-97 Ολυμπιακός
1997-98 Ολυμπιακός
1998-99 Ολυμπιακός
1999-00 Ολυμπιακός
2000-01 Ολυμπιακός
2001-02 Ολυμπιακός
2002-03 Ολυμπιακός
2003-04 Παναθηναϊκός (το "δουρειο")
2004-05 Ολυμπιακός
2005-06 Ολυμπιακός
2006-07 Ολυμπιακός
2007-08 Ολυμπιακός
2008-09 Ολυμπιακός

αυτα ποσα ειναι? για πες μας...:original: :thnx:

Z4 DCT
10-10-10, 12:34
μαλλον νικο μου θελεις μια βοηθεια στο μετρημα...
λογικο να χανεις το λογαριασμο....

1996-97 Ολυμπιακός
1997-98 Ολυμπιακός
1998-99 Ολυμπιακός
1999-00 Ολυμπιακός
2000-01 Ολυμπιακός
2001-02 Ολυμπιακός
2002-03 Ολυμπιακός
2003-04 Παναθηναϊκός (το "δουρειο")
2004-05 Ολυμπιακός
2005-06 Ολυμπιακός
2006-07 Ολυμπιακός
2007-08 Ολυμπιακός
2008-09 Ολυμπιακός

αυτα ποσα ειναι? για πες μας...:original: :thnx:


:tease: :tease: :tease: :tease:

NickE60
10-10-10, 12:36
μαλλον νικο μου θελεις μια βοηθεια στο μετρημα...
λογικο να χανεις το λογαριασμο....

1996-97 Ολυμπιακός
1997-98 Ολυμπιακός
1998-99 Ολυμπιακός
1999-00 Ολυμπιακός
2000-01 Ολυμπιακός
2001-02 Ολυμπιακός
2002-03 Ολυμπιακός
2003-04 Παναθηναϊκός (το "δουρειο")
2004-05 Ολυμπιακός
2005-06 Ολυμπιακός
2006-07 Ολυμπιακός
2007-08 Ολυμπιακός
2008-09 Ολυμπιακός

αυτα ποσα ειναι? για πες μας...:original: :thnx:

χαχαχαχαχα δεν καταλβαίνω πως γίνεται η μέτρηση.. τα πρωταθλήματα που παίρνουν άλλοι τα πηδάτε και συνεχίζετε τη μέτρηση?? :shok: :hystericalbs1:

του 2010 έχει τελειώσει, γιατί αποφεύγεις να το παρουσιάσειες στον πίνακα??? :hystericalbs1:

7 συνεχόμενα είναι αν το μετρήσεις σωστά...

Stathis
10-10-10, 12:47
η μετρηση ειναι η πρωτη πραξη που μαθαινει ενας ανθρωπος στο σχολειο.
η προσθεση!

7+5 συνηθως κανει 12... γι αυτο μιλησα για 12 χρονια φαπας και οχι για 13...;)

του 10 δεν το εβαλα διοτι μιλησα για τα 12 δικα μου.

φυσικα και καποια στιγμη θα το παρει αλλος. δεν γινεται να κερδιζει μονο ενας.
με γεια σου με χαρα σου που το πηρες.
και μακαρι να το παρουνε και αλλες ομαδες οπως ο παοκ η αεκ και οχι μονο...

κι αυτες εχουνε λαο και πολυ μαλιστα που δικαιουται να χαρει καποια στιγμη. ;)

Κωνσταντίνος
10-10-10, 12:47
μαλλον νικο μου θελεις μια βοηθεια στο μετρημα...
λογικο να χανεις το λογαριασμο....

1996-97 Ολυμπιακός
1997-98 Ολυμπιακός
1998-99 Ολυμπιακός
1999-00 Ολυμπιακός
2000-01 Ολυμπιακός
2001-02 Ολυμπιακός
2002-03 Ολυμπιακός
2003-04 Παναθηναϊκός (το "δουρειο")
2004-05 Ολυμπιακός
2005-06 Ολυμπιακός
2006-07 Ολυμπιακός
2007-08 Ολυμπιακός
2008-09 Ολυμπιακός

αυτα ποσα ειναι? για πες μας...:original: :thnx:

Aσε τα "δούρεια", γιατί θα πιάσουμε τα "παπουτσέλεια", "καζναφέρεια", "ποντίκεια", "μποροβίλεια" κ.τ.λ, κ.τ.λ :whistle::oops:

NickE60
10-10-10, 12:55
η μετρηση ειναι η πρωτη πραξη που μαθαινει ενας ανθρωπος στο σχολειο.
η προσθεση!

7+5 συνηθως κανει 12... γι αυτο μιλησα για 12 χρονια φαπας και οχι για 13...;)

του 10 δεν το εβαλα διοτι μιλησα για τα 12 δικα μου.

φυσικα και καποια στιγμη θα το παρει αλλος. δεν γινεται να κερδιζει μονο ενας.
με γεια σου με χαρα σου που το πηρες.
και μακαρι να το παρουνε και αλλες ομαδες οπως ο παοκ η αεκ και οχι μονο...

κι αυτες εχουνε λαο και πολυ μαλιστα που δικαιουται να χαρει καποια στιγμη. ;)

α νόμιζα για συνεχόμενα έλεγες... γιατί ο Χ πρόεδρος μιλούσε περυσι για το ρεκόρ που έκανε ο Ολυμπιακός επι πρεοδρίας του με 12 σερι πρωταθλήματα, αγνοώντας του 2004 ως "πέτσινο" ...μέσα στα "πέτσινα" τα δικά του...

ασφαλώς να πάρουν και άλλες, στις δικές μας "εποχές" αφήναμε και καναν άλλον να το πάρει...

Stathis
10-10-10, 12:57
Aσε τα "δούρεια", γιατί θα πιάσουμε τα "παπουτσέλεια", "καζναφέρεια", "ποντίκεια", "μποροβίλεια" κ.τ.λ, κ.τ.λ :whistle::oops:

ξεχασες τα "φινοκαλιωτικα"... :whistle:
με το φως ανα χειρας ερχοταν ο κωστας στο μαγαζι... :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
φοβερο παιδι, ναναι καλα οπου ειναι...
(ηταν το βυσμα μου στην αεροπορια...;))

https://i465.photobucket.com/albums/rr20/mobistar3/12-3.jpg





γιατί ο Χ πρόεδρος μιλούσε περυσι για το ρεκόρ που έκανε ο Ολυμπιακός επι πρεοδρίας του με 12 σερι πρωταθλήματα, αγνοώντας του 2004 ως "πέτσινο"
αν το λεει ο προεδρος τι να πω εγω....:hystericalbs1::hystericalbs1:

HULK
10-10-10, 13:58
ΠΑΟ

31 Πρωταθλήματα Ελλάδας Ανδρών Μπασκετ( 1946, 1947, 1950, 1951, 1954, 1961, 1962, 1967, 1969, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1977, 1980, 1981,1982, 1984, 1998, 1999, 2000, 2001, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008,2009,2010)

Μετρηστε αυτα για να μην μπερδευεστε που δεν υπαρχει διακοπη και ουτε προκειται....


ΥΓ. Δωσαμε και εναν στον κουμπαρο του Ομπρατοβιτς

Stathis
10-10-10, 14:45
ΠΑΟ

31 Πρωταθλήματα Ελλάδας Ανδρών Μπασκετ( 1946, 1947, 1950, 1951, 1954, 1961, 1962, 1967, 1969, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1977, 1980, 1981,1982, 1984, 1998, 1999, 2000, 2001, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008,2009,2010)

Μετρηστε αυτα για να μην μπερδευεστε που δεν υπαρχει διακοπη και ουτε προκειται....


ΥΓ. Δωσαμε και εναν στον κουμπαρο του Ομπρατοβιτς

και ειπα κι εγω που χαθηκε αυτο το παιδι...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

στο μπασκετ δηλωνα μεχρι περσι παναθηναϊκος !!!:whistle::hystericalbs1::hystericalbs1:

για φετος θα σου πω κατα την ανοιξη...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

katsaraios
10-10-10, 14:58
ξεχασες τα "φινοκαλιωτικα"... :whistle:
με το φως ανα χειρας ερχοταν ο κωστας στο μαγαζι... :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
φοβερο παιδι, ναναι καλα οπου ειναι...
(ηταν το βυσμα μου στην αεροπορια...;))

https://i465.photobucket.com/albums/rr20/mobistar3/12-3.jpg





αν το λεει ο προεδρος τι να πω εγω....:hystericalbs1::hystericalbs1:

ψιτ μιστερ βαζεις και αυτο που πηρες στα χαρτια απο εμας???


https://www.youtube.com/watch?v=-2opfhZKIuo

ΗΡΕΜΑ .....

katsaraios
17-10-10, 19:35
παρελαση ερχεται και ο Νικολακης σταυροκοπιεται ακομα:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

καλα και εκει στον ΠΑΟΚ τα κανανε ροιδο,χωρις λεφτα δεν γινεται τιποτα δυστυχως !!!

HULK
19-10-10, 18:40
Επανερχομαι... :D

Οταν για κατι εχεις φτυσει ιδρωτα και αιμα απεναντι στον Πενταστερο για να το κερδισεις με την αξια σου δεν μπορεις να παρακαλας να μην μπει στο youtube :D


https://www.youtube.com/watch?v=wMMRXiK-ixM&feature=player_embedded

Stathis
21-10-10, 11:10
συγκλονισε για μια φορα ακομα το τριφυλι!:D :D :D
σταθηκε πολυ καλα και παλι απεναντι σε ενα ακομα μεγαθηριο του παγκοσμιου ποδοσφαιρου! :D :D
συμφωνω απολυτα με τον τιτλο της καλης -και παντα αντικειμενικης- εφημεριδας! :D

https://news247.gr/newspapers/Sport/i_prasini/article593445.ece/BINARY/w220/0003.jpg

αντε και εις ανωτερα... :D

bill_m3
21-10-10, 11:17
συγκλονισε για μια φορα ακομα το τριφυλι!:D :D :D
σταθηκε πολυ καλα και παλι απεναντι σε ενα ακομα μεγαθηριο του παγκοσμιου ποδοσφαιρου! :D :D
συμφωνω απολυτα με τον τιτλο της καλης -και παντα αντικειμενικης- εφημεριδας! :D

https://news247.gr/newspapers/Sport/i_prasini/article593445.ece/BINARY/w220/0003.jpg

αντε και εις ανωτερα... :D

:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Ομαδάρααααααα λέμεεεεεεεε!!!!!

ClatanosZ4
21-10-10, 12:55
συγκλονισε για μια φορα ακομα το τριφυλι!:D :D :D
σταθηκε πολυ καλα και παλι απεναντι σε ενα ακομα μεγαθηριο του παγκοσμιου ποδοσφαιρου! :D :D
συμφωνω απολυτα με τον τιτλο της καλης -και παντα αντικειμενικης- εφημεριδας! :D

https://news247.gr/newspapers/Sport/i_prasini/article593445.ece/BINARY/w220/0003.jpg

αντε και εις ανωτερα... :D

Ολοι εχουν τις αντικειμενικες τους εφημεριδες! :thumbsup:

Τα ανωτερα τα εχουμε ζησει, μακαρι να τα ζησετε και σεις σε κορυφαιο διασυλλογικο επιπεδο!.. thumb

Stathis
21-10-10, 13:05
Τα ανωτερα τα εχουμε ζησει, μακαρι να τα ζησεται και σεις σε κορυφαιο διασυλλογικο επιπεδο!.. thumb
εκτος απο τη συγκλονιστικη χθεσινη εμφανιση -συμφωνα με την εφημεριδα- ποια ειναι τα ανωτερα που εζησες? :think:
δε σε πιανω.... :original:

ClatanosZ4
21-10-10, 13:15
εκτος απο τη συγκλονιστικη χθεσινη εμφανιση -συμφωνα με την εφημεριδα- ποια ειναι τα ανωτερα που εζησες? :think:
δε σε πιανω.... :original:

Για τις δηλωσεις της εφημεριδας δε θα επεκταθω...

Ενα search στο google ειναι ευκολο να κανεις για να δεις νικες με Ajax, Barca, Inter ...etc
Γιατι σας ειναι τοσο δυσκολο να παραδεχτειτε οτι ο Παναθηναικος εχει κανει
καποιες αξιοπροσεχτες εμφανισεις στην Ευρωπη?
Η μηπως αυτες δεν τις βλεπετε?

Stathis
21-10-10, 13:30
αυτο δεν το αμφισβητει κανεις, οτι ο παο εχει κανει καλα παιχνιδια και στην ευρωπη και στην ελλαδα.
ομως ολες οι ομαδες εχουν κατι καυχηθουν... ακομα και ο φωστηρας...
την περιοδο 1969-70 νικησε τη Θήβα με 10-0 , ενω παλιοτερα ειχε νικησει με 3-1 τον Ολυμπιακο!

τα ανωτερα του παο δεν βλεπω ομως...

τελος παντων να μην επεκταθω κι εγω... :D

Panos 316T
21-10-10, 13:52
επειδή με έκραξαν τα αδέλφια μου σε προηγούμενο ποστ επανέρχομαι δυναμικά , για πάμε λοιπόν:


Η ομάδα που έχει χαρίσει τόσες επιτυχίες στο ελληνικό ποδόσφαιρο!

Ορισμένοι ξεχνούν ότι ο ολυμπιακός δεν είναι μόνο ο σύλλογος που έχει κατακτήσει τους περισσότερους, και ασφαλώς πε-ντα-κά-θα-ρους, τίτλους στην Ελλάδα (συμπεριλαμβανομένων βέβαια τόσο των δύσκολων Πρωταθλημάτων Πειραιώς πριν το 1960, όσο και των κρυστάλλινων Πρωταθλημάτων Παράγκας) αλλά και ένας σύλλογος που έχει τη δική του, ιδιαίτερη, διεθνή ακτινοβολία. Επιτρέψτε μου να υπενθυμίσω μερικές μόνο από τις μεγάλες διεθνείς διακρίσεις του.

Εντελώς επιγραμματικά αναφέρω, πρώτα απ' όλα, κάποιες απίστευτες για τα ελληνικά δεδομένα επιτυχίες του ολυμπιακού:

a. Έχει νικήσει σε φιλικό αγώνα τη Σάντος του Πελέ! Και ο πιο εμπαθής αντιλαμβάνεται πόσο σημαντική είναι αυτή η χιλιοτραγουδισμένη νίκη -άλλωστε, αν δεν ήταν σπουδαία, δεν θα είχε επιλεγεί αυτή ανάμεσα σε τόσες διεθνείς επιτυχίες για να μνημονευθεί στον ύμνο του ολυμπιακού. Και πράγματι, όπως λέει ο ύμνος, «ακόμα τον θυμούνται η Σάντος κι ο Πελέ»! (Ο Πελέ θυμάται κυρίως τον Κώστα Πολυχρονίου, τότε τσεκούρι των γηπέδων και σήμερα ξεσκονόπανο γ ' του κόκκαλη.)


b. Έχει κατακτήσει το βαρύτιμο Βαλκανικό Κύπελλο! Τουλάχιστον έτσι ισχυρίζονται οι οπαδοί του και ο έγκριτος Μπαρμπής, καθότι ουδείς άλλος γνωρίζει έστω την ύπαρξη του εν λόγω θεσμού.


c. Έχει καταφέρει να κάνει (μόνο) μία εκτός έδρας νίκη, από το 1960 μέχρι σήμερα, στο Κύπελλο Πρωταθλητριών! Και μάλιστα, μία νίκη μα τι νίκη: επί της πανίσχυρης Ανόρθωσης, στη μακρινή και αφιλόξενη Κύπρο. Ήταν μία (και μοναδική) νίκη, η οποία δόξασε την Ελλάδα στα πέρατα της γης.


Ιδιαίτερα στο Champions League όμως, ο ολυμπιακός έχει εξελιχθεί σε έναν πραγματικό Θρύλο της διοργάνωσης, καθώς:

a. Είναι η ομάδα με τους περισσότερους αποκλεισμούς από την πρώτη φάση (6) και το μικρότερο ποσοστό προκρίσεων στη δεύτερη φάση (1 πρόκριση σε 7 συμμετοχές, δηλαδή 14%).

b. Έχει το μεγαλύτερο σερί κατάκτησης της επίζηλης 4ης θέσης στον όμιλό του....4 συνεχόμενες χρονιές.


c. Κατέχει το απίστευτο ρεκόρ των 0 (μηδέν) νικών και μόλις 3 (τριών) κερδισμένων βαθμών σε 22 (εικοσιδύο) εκτός έδρας αγώνες. Είναι αυτονόητο ότι αυτό ειδικά το ρεκόρ είναι ακατάρριπτο από οποιαδήποτε ευρωπαϊκή ομάδα

d. Από τις 18 ομάδες που έχει αντιμετωπίσει στο θεσμό, έχει χάσει από τις 17! (Εδώ αξίζει να γίνει ιδιαίτερη μνεία και σε μία άλλη μεγάλη ομάδα, τη σπουδαία Κροάσια του Βέλιμιρ Ζάετς, η οποία είναι η μόνη ομάδα που κατόρθωσε να ΜΗΝ κερδίσει τον ολυμπιακό στο Champions League.)


e. Έχει τις περισσότερες ήττες από ομάδες που δεν είχαν άλλη νίκη στη διοργάνωση μέχρι τότε (ορισμένες δεν ξανανίκησαν ούτε μετά) : Μόλντε, Χέρενφεν, Λιλ, Μακάμπι Χάιφα, Σοσιεδάδ.


f. Πρόσφατα απέκτησε το ιστορικό ρεκόρ της μεγαλύτερης ήττας στην ιστορία της διοργάνωσης. (Δεν γράφω το σκορ από σεβασμό στους οπαδούς του ολυμπιακού, είναι πολύ πρόσφατο ακόμα το γεγονός. Πάντως ο αριθμός των γκολ είναι ίσος με τον αριθμό των πρόσφατα κλεμμένων πρωταθλημάτων - Θεία Δίκη;

h. Είναι η μόνη ομάδα που κατάφερε σε ολόκληρο αγώνα ο αντίπαλος τερματοφύλακας να μην ακουμπήσει ούτε μία φορά την μπάλα! Ο άτυχος τερματοφύλακας που σκυλοβαρέθηκε επί 90' ήταν ο Φαμπιάν Μπαρτέζ (απόδειξη του πόσο σημάδεψε αυτό το παιχνίδι την καριέρα του είναι ότι από τότε άρχισε να χάνει τη θέση του) στο παιχνίδι Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - ολυμπιακός 3-0. Χαρακτηριστικό του ειδικού ευρωπαϊκού βάρους του ολυμπιακού είναι ότι ακόμα μέχρι σήμερα οι οπαδοί του μνημονεύουν αυτό το παιχνίδι ως μία σπουδαία εμφάνιση της ομάδας τους!


i.. Είναι, επίσης, η μοναδική ομάδα που κατάφερε να βγάλει ένα ολόκληρο ημίχρονο χωρίς να κάνει ούτε ένα φάουλ! Στο πρόσφατο παιχνίδι με τη Γιουβέντους, τα παλληκάρια του θρύλου έκαναν το πρώτο φάουλ τους στο 60'.

Αξιοσημείωτο είναι και ότι ο ολυμπιακός έχει κάποιες πιο εξειδικευμένες διεθνείς διακρίσεις, οι οποίες είναι μοναδικές στο ελληνικό ποδόσφαιρο:


a. Είναι η μοναδική ελληνική ομάδα που δεν κατέβηκε να παίξει σε ευρωπαϊκό παιχνίδι. Συγκεκριμένα, το 1962 κληρώθηκε στο Κύπελλο Κυπελλούχων με την περίφημη μαλτέζικη Χιμπέρνιανς Πάολοα, αλλά αποχώρησε από τη διοργάνωση χωρίς να αγωνιστεί.


b. Είναι η μοναδική ελληνική ομάδα που έχει αποκλειστεί από ομάδα προερχόμενη από τη Μάλτα.


c. Είναι η μοναδική ελληνική ομάδα που έχει διαπράξει απόπειρα δωροδοκίας διαιτητή σε ευρωπαϊκό παιχνίδι. Συνηθισμένος από την Ελλάδα, είχε επιχειρήσει να δωροδοκήσει τον Ούγγρο Παλοτάι σε παιχνίδι με την Άντερλεχτ το 1974.

Τέλος, στη διεθνή ιστορία του ολυμπιακού καταγράφονται και ορισμένες ακόμη, πραγματικά ξεχωριστές, στιγμές:

a. Έχει μνημονευτεί σε, άσχετο με τον ολυμπιακό, αγώνα, από το μεγάλο σερ Άλεξ Φέργκιουσον, ο οποίος είχε πει: «Στο Champions League πρέπει να είσαι πάντα σοβαρός, είτε παίζεις με τη Ρεάλ είτε με τον ολυμπιακό». Υπάρχει μεγαλύτερη καταξίωση από το να γίνεσαι διεθνές σημείο αναφοράς; (Έστω και ως παράδειγμα χείριστης ευρωπαϊκής ομάδας.)

b. Και βέβαια, είναι η μοναδική ομάδα που (πιστεύει ότι) έχει αποκλειστεί.από τον αέρα! Πρόκειται για το γνωστό αποκλεισμό από τη Γιουβέντους το 1999. Κάθε σοβαρός γάβρος δεν αποδίδει το κρίσιμο γκολ στον Κόντε ή έστω στην παροιμιώδη κλάση του ελέ, αλλά στον αέρα που ξαφνικά φύσηξε ανάποδα!

Μια ομάδα, συνεπώς, που έχει προσφέρει τόσα πολλά στο ελληνικό ποδόσφαιρο, δικαίως ευνοείται με κάθε τρόπο τόσα χρόνια από το Κράτος.
Άλλωστε, δεν ήταν χαζοί στο τιμημένο πρώην κομ*****στικό μπλοκ (όπου έχει γαλουχηθεί ο κύριος κόκκαλης) που σε κάθε χώρα είχαν και μία «Ντιναμό» που ήταν η ευνοούμενη του καθεστώτος. Αυτό έχει γίνει λοιπόν, με το σπαθί του, σήμερα ο ολυμπιακός: μία Ντιναμό Πειραιώς!


Από εκεί και πέρα, αν συναντάει κάποιες παραπάνω δυσκολίες στην Ευρώπη, ας μην στενοχωριούνται οι γάβροι. Φυσιολογικό είναι. Απλώς, στην Ευρώπη δεν υπάρχει «θείος» -υπάρχει μόνο ο Θεός.

HULK
21-10-10, 14:02
EEEEEEEEλα τωρα σε βρισκω υπερβολικο :D

Stathis
21-10-10, 14:15
τσ τσ τσ...

αστειοτητες.... :D

Panos 316T
21-10-10, 14:20
τσ τσ τσ...

αστειοτητες.... :D

αυτό λέμε και εμείς κε Επίτιμε , "αστειότητες"...:th_Laie_67-1:

850 CSI
21-10-10, 14:24
Αντε ΠΑΟΚΑΡΑΑΑ!!! Συγχαρητήρια σε αυτήν την Μεγάλη Ομάδα,που επιτέλους έσπασε αυτή την κακή παράδοση.....:thumbsup:https://ineedo2.files.wordpress.com/2008/01/paok.jpg

Ναι ρε φιλε ενταξει και'ΓΩ μεγαλωσα παοκτσης απο το λυκειο σε καλα ντερμπι στη τουμπα αλλα,,,,,,,ενταξει δεν ειμαι και κατ'αρχην κανας καφρος με σταχτη στα ματια πρωτα απ ολλα φιλος του αθληματος ,,,,,και ενας γνησιος φιλος του ποδοσφαιρου ΔΕΝ πρεπει να χη σταχτη στα ματια σαν παοκτσης δεν κρυβω να το παραδεχτω οτι συνολικα (ιστορικα) η καλλυτερη ομαδα στην ελλαδα και αποδεδειγμενα που περασε ειναι ο παναθηνα-ι-κος φιλοι μου ενταξει εμεις οι αλλοι ολοι απλλως.....ακολουθουμε μηπως και,,,,,,,,,,κανουμε κατι.ενταξει τωρα θα μου πεις βεβαια πως μια ζωη ο βαρδινογιαννης ο τσιγκερ ο πατερας ειναι κατι σαν κατεστημενο-δημοσιο αλλα ,,,,,,,ακριβως οπως και ο κοκκαλης-μαρινακης και πιο παραπερα τα ιδια εχουμε σε αλλους συνδεσμους οπως π.χ. ανιελλι της γιουβε η ,,,,,μπερλουσκονι ξερω Γω Παντου κατεστημενα αλλα θα ηθελα να απευθηνω κατι στον πιο θερμο παοκτση ΤΟ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΑΠ'ΤΗ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΤΩΡΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΟΤΙ ΚΑΙ Ο ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΗ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΡΙΝ ΑΥΤΟΥ????????????????????????? οχι γιατι αν οντως το πιστευει αυτο πρεπει να αρχισει σε λιγο να μαδαη μαργαριτες!

HULK
21-10-10, 14:31
:hyper::hyper: Ο Γιωργης

Μην το κλειδωσετε και αυτο το θεμα μονο αυτο εμεινε για να γελαμε :hystericalbs1::hystericalbs1:

katsaraios
21-10-10, 15:39
την Κυριακη 24/10 τρωω λαγο στιφαδο

gant
21-10-10, 17:27
Χε Χε...O Γιώργης σωστά τα λέει αν και απ την γραφή του πρέπει να το παίζεις και λίγο μάντης για να βγάλεις συμπέρασμα.
Αν δεν κάνω λάθος αναφέρεται αρχικά στην χρυσή εποχή του ΠΑΟΚ, της δεκαετίας του 70. Κατόπιν λέει ότι οι μεγαλύτερες ποδοσφαιρικές δυνάμεις της χώρας είναι ο ΠΑΟ και ο ΘΡΥΛΟΣ. Και έτσι είναι έχεις κανείς αμφιβολία? Θεωρεί τον ΠΑΟ καλύτερο ίσως λόγω περισσότερων ευρωπαικών διακρίσεων, και αυτό αλήθεια.
Στο τέλος, δεν βγάζω και γώ νόημα, αλλά ίσως, να θέλει να πει ότι ΠΑΟ και ΘΡΥΛΟΣ έχουν λεφτάδες για ηγέτες, ενώ ο ΠΑΟΚ με τον αγνό παοκτσή Ζαγοράκη τι να κάνει περισσότερο, άμα δεν έχει φράγκο στις τσέπες.

Εν ολίγοις δηλαδή :

ΖΑΓΟΡ + ΤΣΕΠΕΣ = 5+6=11
ΛΕΦΤΑ ΟΧΙ = 8
ΜΠΑΟΚΑΡΑ = 8
ΧΕΣΕ ΜΕΣΑ =8

11888, Τυχαίο? Δεν νομίζω. Αρα ο Γιώργης έχει δίκιο. :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

NickE60
22-10-10, 01:05
την Κυριακη 24/10 τρωω λαγο στιφαδο

για να σε δω ..γιατί απόψε δεν σε είδα καθόλου... :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Stathis
22-10-10, 01:22
την Κυριακη 24/10 τρωω λαγο στιφαδο

εγω θα βαλω τα κρεμμυδακια γιωργο... χοχοχοχο

HULK
22-10-10, 16:06
Ποιοι θα φανε λαγο,αυτοι που τους φαγανε στην Ολλανδια για dinner? :D

joseph
22-10-10, 16:14
Ποιοι θα φανε λαγο,αυτοι που τους φαγανε στην Ολλανδια για dinner? :D

Κρατησαμε δυναμεις....:whistle::whistle::whistle::wh istle::

Stathis
22-10-10, 16:26
φασεις απο αγωνα των δυο αντιπαλων...:D :D :D

https://www.spreadeaglecrew.com/images/tatts/5eagle_rabbit.jpg

https://i.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/archive/01246/eagle-vs-rabbit-3_1246643c.jpg

https://picfor.bildero.net/0016BD3/f-%7C-photo-p-1-rabbit-animals-golden-eagle-hunting-jivotni_large.jpg

https://i.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/archive/01246/eagle-vs-rabbit_1246645i.jpg

https://i.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/archive/01246/eagle-rabbit_1246516i.jpg

Samaro
22-10-10, 20:10
φασεις απο αγωνα των δυο αντιπαλων...:D :D :D


Ποιόν αγώνα αντιπάλων βρε Στάθη μου !!!
Κυνηγός (συνάδελφος) και θηραμα είναι !!!!:original:

JuNiOr_
22-10-10, 21:44
φασεις απο αγωνα των δυο αντιπαλων...:D :D :D

https://www.spreadeaglecrew.com/images/tatts/5eagle_rabbit.jpg

https://i.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/archive/01246/eagle-vs-rabbit-3_1246643c.jpg

https://picfor.bildero.net/0016BD3/f-%7C-photo-p-1-rabbit-animals-golden-eagle-hunting-jivotni_large.jpg

https://i.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/archive/01246/eagle-vs-rabbit_1246645i.jpg

https://i.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/archive/01246/eagle-rabbit_1246516i.jpg

xaxaxaxaaxa
που τα βρισκετε ρε πστ μ..:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
Κατα τ αλλα εχω να δηλωσω οτι το αεκακι θα περασει πολυ δυσκολες ωρες τη κυριακη..
προβλεπω να το χουμε καθαρισει απο το ημιχρονο..πρεπει να ξεκουραστουμε κιολας..δυσκολος μηνας..

NickE60
22-10-10, 21:51
https://www.youtube.com/watch?v=1ztnxG6PGlU&feature=related


https://www.youtube.com/watch?v=vcyopFxS6rg&feature=related

:grin:

Stamatis
23-10-10, 15:06
(άσχετο απο τα παραπάνω)



Αύριο θα παρακολουθώ το θρεντ αυτό στενά.



https://i527.photobucket.com/albums/cc355/Abladoubla/Delete.jpg

HULK
23-10-10, 18:02
Αυριο θα ειναι ζεσταμα την πολυ δουλεια θα την εχεις την αλλη εβδομαδα ;)

Κωνσταντίνος
23-10-10, 20:11
(άσχετο απο τα παραπάνω)



Αύριο θα παρακολουθώ το θρεντ αυτό στενά.



https://i527.photobucket.com/albums/cc355/Abladoubla/Delete.jpg


Και για να σε βοηθήσω να κάνεις την δουλειά σωστά :
4890

atha
24-10-10, 15:08
na kai pou i panatha kynigaei san aetopoulo , re filoi tou vaselou afou serneste poia aetopoula kai prasina aloga.
m ena kolofardo goal tou byntra mas kerdisate pou emeis to paleuoume gia na min dialithoume

Stathis
24-10-10, 21:20
χοχοχο

Stamatis
24-10-10, 21:33
Τι χοχοχο; Ηρθαν τα χριστουγεννα;

Για εξπλεην γιορσελφ αδερφε.

Εχει να κανει με το παιχνιδι της επομενης κυριακης ΜΗΠΩΣ;

Stathis
24-10-10, 21:47
χεχεχε

gnx
24-10-10, 23:01
Katsaraio, Σ-Τ-Ι-Φ-Α-Δ-Ο!

Kostas_1
24-10-10, 23:03
Πιο πανω ειχαν μπει κατι φωτο με εναν αετο που κυνηγουσε ενα λαγο....

Παρακαλω να μπει και η φωτο τι εγινε στο τελος....:D

Αν και το ειδα το ματσακι.

deepBLUE
24-10-10, 23:09
Ποιοι θα φανε λαγο,αυτοι που τους φαγανε στην Ολλανδια για dinner? :D
:whistle::whistle:


χοχοχο


χεχεχε

xoxo και χεχεχε...οχι δα..
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ....:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::hystericalbs1::thumbsup:
Και εις αλλα με υγεια !!!
Βοηθεια μας !!! :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

Stathis
24-10-10, 23:20
δεν τη βαζω τη φωτο γιατι στεναχωριεται η γυναικα μου... χαχαχαχα

πω πω πω δεν ανοιξε καλα η περιοδος κυνηγιου! :D

330Ci
24-10-10, 23:23
Εγω δε γουστάρω πάντωs, ήθελα να μας υποδεχθούν με αυτοπεποίθηση και στον ένα βαθμό το Σάββατο, για να έχουμε και ένα κίνητρο παραπάνω :(

katsaraios
25-10-10, 00:04
Ποιοι θα φανε λαγο,αυτοι που τους φαγανε στην Ολλανδια για dinner? :D


χοχοχο


Katsaraio, Σ-Τ-Ι-Φ-Α-Δ-Ο!


Πιο πανω ειχαν μπει κατι φωτο με εναν αετο που κυνηγουσε ενα λαγο....

Παρακαλω να μπει και η φωτο τι εγινε στο τελος....:D

Αν και το ειδα το ματσακι.


:whistle::whistle:





xoxo και χεχεχε...οχι δα..
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ....:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::hystericalbs1::thumbsup:
Και εις αλλα με υγεια !!!
Βοηθεια μας !!! :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:


δεν τη βαζω τη φωτο γιατι στεναχωριεται η γυναικα μου... χαχαχαχα

πω πω πω δεν ανοιξε καλα η περιοδος κυνηγιου! :D
Βαρυστομαχιασα ρε γμτ !!!!

Σταθη τα κρεμυδια σου καλα ,αλλα ο λαγος ασυγκριτα νοστιμος ρε φιλε !!!

Vamos bien !!!


https://www.youtube.com/watch?v=tJvI9dfbnGc&feature=player_embedded

joseph
25-10-10, 01:28
Ωραια πηγαμε...ωραια φθασαμε...
Ελα βρε ΑΕΚΑΡΑ...

HULK
25-10-10, 09:04
Εχει να πεσει πολυ παραθεση την επομενη εβδομαδα.

HULK
25-10-10, 09:10
Επισης το θηριο ειναι πιο επικινδυνο οταν ειναι πληγωμενο..... ;)

joseph
25-10-10, 09:20
Επισης το θηριο ειναι πιο επικινδυνο οταν ειναι πληγωμενο..... ;)

Eχεις δικιο...., αλλα οταν υπαρχει θηριο....
Δυστηχως ο ΠΑΟ, δεν..... μαλλον θηριωδης λαγος ειναι.:whistle::whistle:

NickE60
25-10-10, 10:04
Τι έγινε ρε παιδιά???? Η φετινή ομαδάρα ο Ολυμπιακός κατάφερε να κερδίσει τον Άρη μέσα στο κατάμεστο Καραϊσκάκη 1-0??? ..που είχε φάει 4 στην έδρα του από την ΑΕΚ???? χαχαχχαχαχαχαχαα..

Που είναι η ΑΕΚαρα που έριξε 4 στον Άρη ?? Κλείστηκε πίσω στο δεύτερο ημίχρονο για να μην ισοφαριστεί μπροστά σε 40000 κόσμο στην έδρα της???? Μπαλλάρα!!! (να λέει ο προπονηταράς μπροστά στην κάμερα στον τερματοφύλακα Σαχα, πάρε κίτρινη για καθυστέρηση... πρώτη φορά το βλέπω...)

..για τον ΠΑΟ δεν μιλάω... Θα μιλήσω το άλλο Σ/Κ... που δεν θα μιλήσω για ΑΕΚ και ΟΣΦΠ :grin: :grin:

Stathis
25-10-10, 10:10
Εχει να πεσει πολυ παραθεση την επομενη εβδομαδα.


Επισης το θηριο ειναι πιο επικινδυνο οταν ειναι πληγωμενο..... ;)


Τι έγινε ρε παιδιά????
..για τον ΠΑΟ δεν μιλάω...

χαχαχα βγηκε ο ηλιος και ενας ενας σκανε μυτη οι λαγοι... :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

katsaraios
25-10-10, 10:14
Τι έγινε ρε παιδιά???? Η φετινή ομαδάρα ο Ολυμπιακός κατάφερε να κερδίσει τον Άρη στο κατάμεστο Καραϊσκάκη 1-0??? ..που είχε φάει 4 στην έδρα του από την ΑΕΚ???? χαχαχχαχαχαχαχαα..

Που είναι η ΑΕΚαρα που έριξε 4 στον Άρη ?? Κλείστηκε πίσω στο δεύτερο ημίχρονο για να μην ισοφαριστεί μπροστά σε 40000 κόσμο στην έδρα της???? Μπαλλάρα!!! (να λέει ο προπονηταράς μπροστά στην κάμερα στον τερματοφύλακα Σαχα, πάρε κίτρινη για καθυστέρηση... πρώτη φορά το βλέπω...)

..για τον ΠΑΟ δεν μιλάω... Θα μιλήσω το άλλο Σ/Κ... που δεν θα μιλήσω για ΑΕΚ και ΟΣΦΠ :grin: :grin:

εγω διαβασα κορυφαιο του βαζελου τον Τζορβα που κατεβασε 2 στη γωνια....:whistle::whistle:

εχασες πανηγυρικα και μαλλον ευκολα
Αργυριου??Γκερειρο???Νταντο ο???
χαχαχαχαχα ρε το Νικολακη τον Προσευχητη(Νιομπλιας)

NickE60
25-10-10, 10:18
εγω διαβασα κορυφαιο του βαζελου τον Τζορβα που κατεβασε 2 στη γωνια....:whistle::whistle:

εχασες πανηγυρικα και μαλλον ευκολα
Αργυριου??Γκερειρο???Νταντο ο???
χαχαχαχαχα ρε το Νικολακη τον Προσευχητη(Νιομπλιας)

Σωστό κι αυτό ....το τετ α τετ του ...κυνηγού το ξέχασες??? ..σας κάναμε τη χάρη να κερδίσετε στην έδρα σας.. :whistle:

katsaraios
25-10-10, 10:21
το επομενο Σαββατο παντως μακαρι να βρειτε τα πατηματα σας ....
ο Μαρινακης δηλωσε

https://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10532&subid=2&pubid=80626763

NickE60
25-10-10, 10:23
χαχαχα βγηκε ο ηλιος και ενας ενας σκανε μυτη οι λαγοι... :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Αν έχεις ομαδάρα πρέπει να κερδίζεις με σοβαρό σκορ τον Άρη..

κράτησες δυνάμεις?? ΟΚ! Περιμένω να το κάνεις το άλλο Σ/Κ με τον ΠΑΟ.. :grin: :grin:

Stathis
25-10-10, 10:29
το επομενο Σαββατο παντως μακαρι να βρειτε τα πατηματα σας ....
ο Μαρινακης δηλωσε

https://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10532&subid=2&pubid=80626763
χαχαχαχα τι λεει ο προεδρος!:hystericalbs1:


Περιμένω να το κάνεις το άλλο Σ/Κ με τον ΠΑΟ.. :grin: :grin:
το αλλο σ/κ θα ειμαι εκτος αθηνων... :whistle::th_Laie_67-1:

katsaraios
25-10-10, 10:33
πω πω τι γραφουν....:hystericalbs1::hystericalbs1:

Stathis
25-10-10, 10:38
και οπως παντα η καλη εφημεριδα επεσε μεσα στις προβλεψεις της... :D :D :D

https://i465.photobucket.com/albums/rr20/mobistar3/xaxaxaxa.jpg

katsaraios
25-10-10, 10:39
ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ......:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

joseph
25-10-10, 13:13
πω πω τι γραφουν....:hystericalbs1::hystericalbs1:

Γιωργο, περα απο την πλακα, δεν 'γουσταρω" καθολου τετοιου ειδους πρωτοσελιδα, Απο οποια πλευρα και να προερχονται.
Προσωπικα αν και Αεκτζης, ποτε δεν αγοραζω καθαρα οπαδικες εφημεριδες, και δεν μπορω να καταλαβω το νοημα υπαρξης τους..:thumbsdown:

Υ.Γ Παντως στο ντερμπυ ΠΑΟ- ΟΣΦΠ, βλεπω νικη του ΠΑΟ και ευκολα... σοβαρα το λεω.

850 CSI
25-10-10, 13:59
την Κυριακη 24/10 τρωω λαγο στιφαδο

εγω την μεθεπομενη κυριακη θα κρεμασω δυο γατες που τοις επιασα μες το γκαραζ.

katsaraios
25-10-10, 18:45
εγω την μεθεπομενη κυριακη θα κρεμασω δυο γατες που τοις επιασα μες το γκαραζ.

ελα Τουμπα με την ΑΕΚ με το ΤΟΥΜΠΑΝΟ,θα ειμαι στα επισημα ,αμα θες σου κανονιζω και παρκινγκthumb

Samaro
27-10-10, 11:18
Απεβίωσε ο Paul.
Χρόνους μας άφησε σήμερα... ο Πάουλ, το χταπόδι- μάντης που έγινε διάσημο κατά τη διάρκεια του Παγκοσμίου Κυπέλου Ποδοσφαίρου της Νότιας Αφρικής, το καλοκαίρι που μας πέρασε. Το χταπόδι είχε το ιδιαίτερο χάρισμα να προβλέπει τα αποτελέσματα των αναμετρήσεων και κυρίως αυτά της Γερμανίας, όπως ανακοίνωσε το ενυδρείο του Ομπερχάουσεν στη δυτική Γερμανία.
πηγη:https://pulse.gr

850 CSI
27-10-10, 15:32
ελα Τουμπα με την ΑΕΚ με το ΤΟΥΜΠΑΝΟ,θα ειμαι στα επισημα ,αμα θες σου κανονιζω και παρκινγκthumb

με το τουμπανο δεν μπορω (δεν εχει σταλα μεσα),,,,,,εξαλου αν μπορουσα θα πηγαινα και σερρες στη συναντηση σαββατο και,,,,,φυσικα στο restaurant μανωλης (σουτζουκοποιηος) να υποδεχτουμε τους απο αθενς ερχομενους:original:

Driver M
27-10-10, 15:42
2.80 δίνει ο Ολυμπιακός στο διπλό το Σάββατο (σε ιντερνετικό στοίχημα).
Μιλάμε για τρελή ευκαιρία, άσχετα αν νικήσει τελικά ή όχι. Δεδομένης όμως της μεγάλης διαφοράς των δύο ομάδων τόσο από άποψη παιχτών-προπονητή, όσο και (κυρίως) ψυχολογίας, το 2.80 είναι δώρο.
Θα το τιμήσω δεόντως...

joseph
27-10-10, 21:33
2.80 δίνει ο Ολυμπιακός στο διπλό το Σάββατο (σε ιντερνετικό στοίχημα).
Μιλάμε για τρελή ευκαιρία, άσχετα αν νικήσει τελικά ή όχι. Δεδομένης όμως της μεγάλης διαφοράς των δύο ομάδων τόσο από άποψη παιχτών-προπονητή, όσο και (κυρίως) ψυχολογίας, το 2.80 είναι δώρο.
Θα το τιμήσω δεόντως...

2.80!!! Δεν το ειπα εγω οτι θα χασει?.. μην παιξεις θα χασεις τα λεφτα σου!!!!!

Driver M
28-10-10, 00:34
2.80!!! Δεν το ειπα εγω οτι θα χασει?.. μην παιξεις θα χασεις τα λεφτα σου!!!!!

E καλά δεν θα ποντάρω και το σπίτι μου.
Αλλά το θεωρώ σχεδόν αδύνατο να χάσει αυτός ο Ολυμπιακός από αυτόν τον ΠΑΟ. Αν χάσει τώρα, δεν θα κερδίσει ποτέ!

Κωνσταντίνος
28-10-10, 19:24
Εμένα η γνώμη μου είναι πως δεν ακουμπάμε τα ντέρμπυ στο στοίχημα.
Τα ντέρμπυ και ειδικά μεταξύ Παναθηναικού και Ολυμπιακού, είναι "ειδική" κατηγορία και δεν έχει και μεγάλη σχέση με την φόρμα και την κατάσταση των ομάδων.

HULK
28-10-10, 20:21
Σιγα μην ειναι ντερμπυ το ματς με τον Ολυμπιακο.

Stathis
28-10-10, 22:06
ξανασκεψου το αν ειναι να βαλεις λ7 αρη...
αλλο η καζουρα που ειναι δωρεαν...

ο παο χρωσταει ενα καλο παιχνιδι, ειναι με με την πλατη στον τοιχο διοτι αν χασει μενει 7 βαθμους πισω.
ο ολυμπιακος απο την αλλη χρωσταει κακο παιχνιδι αλλα και σε ισοπαλια και σε ηττα δεν μενει πισω. συνεχιζει να ειναι πρωτοπορος.

απο την αλλη τον ολυμπιακο συμφερει η ηττα ή αντε η ισοπαλια...
αυτο γιατι νικη=απομακρυνση νομπλια...
αν ο νομπλιας κερδισει παραμενει.;)
πραγμα ακρως συμφερον στο μαραθωνιο του πρωταθληματος...

katsaraios
29-10-10, 06:27
:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

BILL987 --ΤΡΙΚΑΛΑΡΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ




https://www.youtube.com/watch?v=q45fPlxDpeE


:notworthy::notworthy:

bill_m3
29-10-10, 08:31
AOT Λέμεεεεεεεεεεεεεεε :worthy::notworthy::notworthy:

fanisk
29-10-10, 10:21
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA δακρυσα !! Εκει που αρχισε να κλεινει η φωνη του ηταν ολα τα λεφτα χαχαχαχαχαχαχ

Γιωργο thumb thumb :hystericalbs1::th_Laie_67-1:

gnx
29-10-10, 10:39
Τρικαλάρα ρε μ@υνιά;;;;;;;;

ΧΑΧΑΧΑΧΑ. Αυτο ήταν περιγραφή απο τοπικό μέσο; Δε μπορεί.

Panos 316T
29-10-10, 10:42
E καλά δεν θα ποντάρω και το σπίτι μου.
Αλλά το θεωρώ σχεδόν αδύνατο να χάσει αυτός ο Ολυμπιακός από αυτόν τον ΠΑΟ. Αν χάσει τώρα, δεν θα κερδίσει ποτέ!

Να σου θυμίσω μόνο 2 αγώνες :

ολυμπιακός - παναθηναικός : 0-1

ο ολυμπιακός σαφώς καλύτερος τότε (σε όλα τα επίπεδα), ήταν να φάμε τέσσερα αλλά νικήσαμε στο τέλος.

παναθηναικός-ολυμπιακός: 0-1

εξασφαλισμένο πρωτάθλημα εμείς με ψυχολογία στα ύψη και ο ολυμπιακός δεν ήξερε που πάταγε και που βρισκόταν και με ελλείψεις. τον ήπιαμε...

άντε τώρα πόνταρε...

HULK
30-10-10, 21:47
Καποιοι ξεχασαν οτι επαιζαν με τον πρωταθλητη Ελλαδος......



https://img834.imageshack.us/img834/8/sisse19450x.jpg (https://img834.imageshack.us/i/sisse19450x.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (https://imageshack.us)

NickE60
30-10-10, 21:49
Καποιοι ξεχασαν οτι επαιζαν με τον πρωταθλητη Ελλαδος......



https://img834.imageshack.us/img834/8/sisse19450x.jpg (https://img834.imageshack.us/i/sisse19450x.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (https://imageshack.us)

Ψυχρός εκτελεστής της .....καλύτερης άμυνας του πρωταθλήματος..... :clap1: :sm-angry05:

Αφιερωμένο στον Κο Μαρινάκη που η ..σούπερ ομάδα του σε ολόκληρο το 2ο ημίχρονο έκανε 1 πλασεδάκι :whistle:

:Rulezzz_09:


https://www.youtube.com/watch?v=p6HdNc7AYlo&feature=related

Samaro
30-10-10, 21:49
Παναθηναικός - Ολυμπιακός 2 -1!!!
Τι σημασία έχει το πρωτάθλημα οταν κερδίζεις τέτοιους αγώνες ;;;:thumbsup:

NickE60
30-10-10, 21:59
Παναθηναικός - Ολυμπιακός 2 -1!!!
Τι σημασία έχει το πρωτάθλημα οταν κερδίζεις τέτοιους αγώνες ;;;:thumbsup:

...ήθελα 2 γκολάκια παραπάνω, όχι τίποτα άλλο, απλά επειδή εύκολα θα μπορούσα thumb

Nikos
30-10-10, 22:04
Allez Gibril ........ έδωσε πάλι τα ρέστα του ...

Κωνσταντίνος
30-10-10, 22:05
https://4.bp.blogspot.com/_wNdlt38T2w0/SOdPUSaZ2kI/AAAAAAAAABo/H2yVkDzo2yo/s320/ventouza+1.jpg

alexm
30-10-10, 22:29
...ήθελα 2 γκολάκια παραπάνω, όχι τίποτα άλλο, απλά επειδή εύκολα θα μπορούσα thumb

και γιατι δεν τα βαλες ρε Νικολακι? Μας σεβαστηκες?

Δικαιη περα για περα η νικη του ΠΑΟ thumb

Samaro
30-10-10, 22:31
Πού πήγαν οι χαμένοι ρε παιδιά ;;;..:whistle:

Is anybody here ?....... :shok:

:th_Laie_67-1:

alexm
30-10-10, 22:37
Πού πήγαν οι χαμένοι ρε παιδιά ;;;..:whistle:

Is anybody here ?....... :shok:

:th_Laie_67-1:

ΠΑΡΩΝ!!!!!!

Δικαιη περα για περα η νικη του ΠΑΟ.

NickE60
30-10-10, 22:38
και γιατι δεν τα βαλες ρε Νικολακι? Μας σεβαστηκες?

Δικαιη περα για περα η νικη του ΠΑΟ thumb

δεν μου έκατσαν οι φάσεις ρε Αλέξη... :thumbsup:

εσεις 1 φάση είχατε ολη κι όλη και σας έκατσε ...αλήθεια τον Μιραλας που έκανε αυτή την υπέροχη φάση και το γκολ, ο προπονηταράς Βαλβερδε τον έκανε αλλαγή για να τον ευχαριστήσει για την προσφορά του???? :whistle:
αν έμενε μέσα θα μπορούσαν να είναι αλλιώς τα πράγματα..

NickE60
30-10-10, 22:42
Πού πήγαν οι χαμένοι ρε παιδιά ;;;..:whistle:

Is anybody here ?....... :shok:

:th_Laie_67-1:

είναι βαριά τα πόδια τώρα ...έρχονται σιγά σιγά :hystericalbs1: :hystericalbs1:

alexm
30-10-10, 22:54
δεν μου έκατσαν οι φάσεις ρε Αλέξη... :thumbsup:

εσεις 1 φάση είχατε ολη κι όλη και σας έκατσε ...αλήθεια τον Μιραλας που έκανε αυτή την υπέροχη φάση και το γκολ, ο προπονηταράς Βαλβερδε τον έκανε αλλαγή για να τον ευχαριστήσει για την προσφορά του???? :whistle:
αν έμενε μέσα θα μπορούσαν να είναι αλλιώς τα πράγματα..

Νικο η ομαδα μου δεν μου αρεσε αποψε και επαναλαμβανω δικαια κερδισες.
Εαν ομως βλεπουμε την μπαλιτσα αντικειμενικα και εσυ τα χαλια σου εχεις, στο πρωτο ημιχρονο ησουν μανταρα και σαφως ο ΟΣΦΠ το δικαιουταν το γκολ του Μιραλας.

Ερωτώμενος για την αλλαγή του Μιραλάς, ο Βαλβέρδε τόνισε πως τη ζήτησε ο ίδιος ο παίκτης, λόγω κούρασης thumb

tmilatos
30-10-10, 23:03
https://4.bp.blogspot.com/_wNdlt38T2w0/SOdPUSaZ2kI/AAAAAAAAABo/H2yVkDzo2yo/s320/ventouza+1.jpg

Και κατι που παει με τη βεντουζα, το τρομπονι! Χαχαχαχαχαχα!
https://www.marienbaum.de/db_images/trompete.jpg

tmilatos
30-10-10, 23:11
ΠΑΡΩΝ!!!!!!

Δικαιη περα για περα η νικη του ΠΑΟ.

Καλα Αλεξ, περιμενε αυριο να δεις τι θα λενε για τον Κακο.... Πρωτα ηταν ο Δαλουκας που εφταιγε, τωρα θα'ναι ο Κακος, αντε γεια...


-Θεοφιλος-


Πι τελεια Ες τελεια Σορρυ για το μεγεθος του τρομπονιου, αλλα δεν μπορουσα να βρω... μεγαλυτερο!:hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1:

katsaraios
30-10-10, 23:48
Καποιοι ξεχασαν οτι επαιζαν με τον πρωταθλητη Ελλαδος......



https://img834.imageshack.us/img834/8/sisse19450x.jpg (https://img834.imageshack.us/i/sisse19450x.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (https://imageshack.us)
εμεις τον χορεψαμε παντως

Πού πήγαν οι χαμένοι ρε παιδιά ;;;..:whistle:

Is anybody here ?....... :shok:

:th_Laie_67-1:
πριν μια εβδομαδα ειχε γεμισει η Πεντελη λαγουδακια...

Kostas_1
30-10-10, 23:52
Δικαιη νικη.

Το ματς δεν τελειωνει στο 1ο ημιχρονο....

Περαστικα μας.

Τουλαχιστον θα εχει ενδιαφερον το πρωταθλημα....

NickE60
31-10-10, 00:17
εμεις τον χορεψαμε παντως

πριν μια εβδομαδα ειχε γεμισει η Πεντελη λαγουδακια...

...πες πόσα έφαγε ο κουβάς κι άσε τα λαγουδάκια τώρα ...έχω καταλάβει ότι τον πας τον γαυρο πάντως... :whistle: :thumbsup:

katsaraios
31-10-10, 00:52
...πες πόσα έφαγε ο κουβάς κι άσε τα λαγουδάκια τώρα ...έχω καταλάβει ότι τον πας τον γαυρο πάντως... :whistle: :thumbsup:

χαχαχ βρε Νικολα αποψε θελαμε τον ασο(οι Αεκτζηδες)....και επαιζα στο λαιβ πεναλτι...
παντως εσυ πριν μια εβδομαδα εδω ησουν δεν κρυφτηκες:hystericalbs1::hystericalbs1:

Lefteris116
31-10-10, 02:06
ΣΙΧΑΜΑΡΑ ΚΑΙ ΜΙΣΟΣ!Αυτα νιωθω μετα απο αυτο που εζησα εγω και οσα ειχαμε την ατυχια να βρισκομαστε στην εθνικη οδο αθηνων-λαμιας σημερα με τις κωλομαδες και την αλητεια τους.

Panos 316T
31-10-10, 02:07
εεεερνεστοοοο βαλβέέέέέέρδεεε....

τελικά ο καλύτερος λαγός είναι ΚΟΚΚΙΝΙΣΤΟΣ!!!

ξέχωρα από την πλάκα ο θρύνος φαίνεται υγιής ομάδα σε σχέση με μας ,με καλύτερα τρεξίματα και κυκλοφορία αλλά τα μείον του είναι τα αμυντικά χαφ, ένας φορ περιοχής και την διαχείριση νεκρών διαστημάτων.

ο νιόπλιας κέρδισε στη σκακιέρα σήμερα,ειδικά στο β ημίχρονο, αλλά υστερεί κυριολεκτικά στην έννοια της προπονητικής,μαθαίνει επάνω μας.

υγ: να μάθουμε να βλέπουμε μπάλα χωρίς να εμπλέκουμε την διαιτησία,θα βγάλουμε σίγουρα , καλύτερα συμπεράσματα...

χαιρετώ και καλή τύχη

Panos 316T
31-10-10, 02:12
ΣΙΧΑΜΑΡΑ ΚΑΙ ΜΙΣΟΣ!Αυτα νιωθω μετα απο αυτο που εζησα εγω και οσα ειχαμε την ατυχια να βρισκομαστε στην εθνικη οδο αθηνων-λαμιας σημερα με τις κωλομαδες και την αλητεια τους.

τι έγινε ;

Lefteris116
31-10-10, 02:23
τι έγινε ;

Διαβασε στην ενοτητα ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ το ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΜΙΣΟΣ

HULK
31-10-10, 06:43
https://img808.imageshack.us/img808/6141/2010102695940x.jpg (https://img808.imageshack.us/i/2010102695940x.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (https://imageshack.us)


Και η απαντηση απο τον Γαβριηλ https://img713.imageshack.us/img713/2281/sissegastonebet.jpg (https://img713.imageshack.us/i/sissegastonebet.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (https://imageshack.us)

"Δεν μας σεβάστηκαν"
Ο Σισέ τόνισε πως ο Ολυμπιακός θα έπρεπε να δείξει μεγαλύτερο σεβασμό στον Παναθηναϊκό: "Είμαστε πρωταθλητές και σεβόμαστε κάθε αντίπαλο. Οι αντίπαλοι μίλησαν με υποτιμητικά σχόλια για εμάς και δεν μας σεβάστηκαν. Τώρα όμως τους κάναμε να το βουλώσουν. Πέρυσι εμείς ήμασταν πρώτοι στην βαθμολογία αλλά ποτέ δεν τους υποτιμήσαμε. Πρέπει να μάθουν να δουλεύουν, να σέβονται τους αντιπάλους τους και να κλείνουν το στόμα τους".

Επίσης, ο γάλλος επιθετικός αναφέρθηκε και σε συγκεκριμένα πρωτοσέλιδα εφημερίδων λέγοντας: "Είδα μια φωτογραφία του Βύντρα με τον Μιραλάς και δεν το πίστευα. Ηταν τόσο υποτιμητική για τον Βύντρα και την οικογένεια του".

ΥΓ.Ακουω κλειδια πρεπει να ηρθε ο Σταθης.Στο φιλικο με το αεκακι ηταν πανω απο το Pc τωρα που χαθηκε :D:D

Nikos
31-10-10, 08:32
Το καλύτερο που θα μπορούσε να συμβεί στο ελληνικό ποδόσφαιρο θα ήταν να σταματήσουν οι δημοσιογράφοι να ζητούν δηλώσεις πριν αλλά και μετά τη λήξη των αγώνων απ τους προέδρους των ομάδων. Αυτό που συμβαίνει με αμφοτερους τους χοντρομουσατους είναι εντελώς γελοίο. Μόνο από παίκτες και προπονητές. Πήραν δήθεν τηλέφωνο το Μαρινακη οι φίλοι του και του είπαν ότι δεν ήταν πεναλτυ. Αιδια έχει καταντήσει αυτή η ιστορία.....

Κωνσταντίνος
31-10-10, 08:33
"Επίσης, ο γάλλος επιθετικός αναφέρθηκε και σε συγκεκριμένα πρωτοσέλιδα εφημερίδων λέγοντας: "Είδα μια φωτογραφία του Βύντρα με τον Μιραλάς και δεν το πίστευα. Ηταν τόσο υποτιμητική για τον Βύντρα και την οικογένεια του".


Eτσι για να καταλάβουμε πόσο homo erectus είμαστε μπροστά στον Σισέ και την πατρίδα του και σε άλλα κράτη.
Ενα τέτοιο πρωτοσέλιδο θα ήταν αδιανόητο στην Αγγλία, Γαλλία, Γερμανία κ.τ.λ
Εδώ τα σιχάματα που λέγεται οπαδικός τύπος (για την ακρίβεια είναι "κοπαδικός"), δημοσιεύουν ΟΤΙ θέλουν, προάγουν έμεσα την βία, μεγαλώνουν τον φανατισμό και δεν τους ενοχλεί κανείς.
Τα διάφορα ΕΣΡ καιροφυλακτούν μπας και ακούσουν καμμία κακή λεξούλα για να επιβάλλουν πρόστιμα.
Σ΄αυτούς τους εκδότες που δηλητηριάζουν μυαλά δεν τους ενοχλεί κανείς.
Ρε άντε στο διάολο πια.

deepBLUE
31-10-10, 10:07
Δικαιη νικη.

Το ματς δεν τελειωνει στο 1ο ημιχρονο....

Περαστικα μας.

Τουλαχιστον θα εχει ενδιαφερον το πρωταθλημα....

Δε ψαχνω για δικαιολογιες ομως ειπες την σωστη λεξη.
Διοτι αν κερδιζε εχθες ο ολυμπιακος στο +7 απο τωρα καταλαβαινεις τι προβλημα θα δημιουργουσε στο στοιχημα και ποσο ενδιαφερον θα ειχε το πρωταθλημα ?
Λεω εγω τωρα....μπορει να λεω και μπαρουφα....:whistle:
Παντως ευγε στον Παναθηναικο.

deepBLUE
31-10-10, 10:11
Το καλύτερο που θα μπορούσε να συμβεί στο ελληνικό ποδόσφαιρο θα ήταν να σταματήσουν οι δημοσιογράφοι να ζητούν δηλώσεις πριν αλλά και μετά τη λήξη των αγώνων απ τους προέδρους των ομάδων. Αυτό που συμβαίνει με αμφοτερους τους χοντρομουσατους είναι εντελώς γελοίο. Μόνο από παίκτες και προπονητές. Πήραν δήθεν τηλέφωνο το Μαρινακη οι φίλοι του και του είπαν ότι δεν ήταν πεναλτυ. Αιδια έχει καταντήσει αυτή η ιστορία.....

Νικο ακομα και ετσι να ηταν...(και το λεω γιατι κατι παρομοιο εγινε μερικες φασεις πριν που υπηρξε επαφη με τον επιθετικο του ολυμπιακου και θα μπορουσε να σφυριξει)..η δηλωση ηταν γελεια πραγματικα εκνευριστηκα οταν το ακουσα.
Ας προσεχαν ας κερδιζαν το μπορουσαν 100% με αυτο τον Παναθηναικο.

Kostas_1
31-10-10, 10:13
Δε ψαχνω για δικαιολογιες ομως ειπες την σωστη λεξη.
Διοτι αν κερδιζε εχθες ο ολυμπιακος στο +7 απο τωρα καταλαβαινεις τι προβλημα θα δημιουργουσε στο στοιχημα και ποσο ενδιαφερον θα ειχε το πρωταθλημα ?
Λεω εγω τωρα....μπορει να λεω και μπαρουφα....:whistle:
Παντως ευγε στον Παναθηναικο.

Καθολου μπαρουφα. Ηταν η μονιμη συζητηση τις τελευταιες μερες στα γνωστα στεκια....
Τιποτε δεν ειναι τυχαιο.....κλειδι το "ημιχρονο'. Να μη χασουμε και τα χτεσινα κερδη....

deepBLUE
31-10-10, 10:15
Παναθηναικός - Ολυμπιακός 2 -1!!!
Τι σημασία έχει το πρωτάθλημα οταν κερδίζεις τέτοιους αγώνες ;;;:thumbsup:

Αντωνη σε βρισκω λιγο υπερβολικο.
Βεβαια χαιρεσαι που κερδισες αλλα δε πιστευω να εχεις χαρει τοοσο με την μπαλλα που ειδες ?
Γιατι δεν ειδες.

Stathis
31-10-10, 10:48
βλεπω απο χθες ο μετρητης επιασε τερμα....
https://badwraps.phpwebhosting.com/stickerheads2597/images/BULLSHITMETER34343.jpg

12 εναντιον 10, μονο ετσι θα μπορουσε να κερδισει ο καρπαζοεισπρακτορας...:th_Laie_ 67-1:

στο τελος πανηγυριζαν λες και πηραν το πρωταθλητριων...:hystericalbs1:

και βγηκε και ο ανεκδιηγητος αραψ να βγαλει γλωσσα... :thumbsdown:
αληθεια περσι στα δυο παιχνιδια π.χ. που ηταν η γλωσσα του?:thumbsdown:
οι χθεσινοι π@υστηδες σημερινοι κ@λομπραραδες...:th_Laie_67-1:

αντε παιδια μπραβο σας, συγχαρητηρια... αυτη τη νικη θα τη χαιρεστε για χρονια! :thumbsup:
θα βγαλετε και αφισες θα τη γραψετε και στο βιβλιο... οπως ο φωστηρας, η θηβα, ο α.ο. ταταυλα...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

οσο απο μπαλα το δευτερο ημιχρονο που ειδα, σουπα η υπερομαδα που πρεπει να τη "σεβονται" κιολας... :th_Laie_67-1:
5 φορες περασε τη σεντρα...
το πρωτο γκολ δωρο της αμυνας, ενω στο δευτερο ο 12 παικτης μεγαλουργησε...:thumbsup:

:popcorn::popcorn::popcorn:

Samaro
31-10-10, 11:02
Για να ξαναδούμε τα γκόλ μήπως και αλλάξουμε γνώμη για το .......ανύπαρκτο πέναλτι. :)
https://www.youtube.com/watch?v=2dhPfmsVHwk"]https://www.youtube.com/watch?v=2dhPfmsVHwk

Stathis
31-10-10, 11:05
https://monyetotak.files.wordpress.com/2010/06/bullshit.jpg

NickE60
31-10-10, 11:09
έλα ρε Στάθη τώρα, γιατί, το δικό σας γκολ απο λάθος της άμυνας δεν ξεκίνησε??

Πέρσι είχε το πρωτάθλημα στο χέρι, πρώτος μακραν στον πίνακα των σκορερς, δεν χρειάστηκε να αποδείξει κάτι.. φέτος τον κουράσατε και ξέσπασε ο άνθρωπος ....είδες πως πήρε τη μπάλα για να το χτυπήσει ...με μίσος ...αφήστε με να τους βουλώσω...

ωχ τα βάλατε πάλι με τη διαιτησία??? χαχαχχαχαχα ...πάει κι ο Κάκος ...που μέχρι πέρυσι τον είχατε "δικό" σας... χάλασε κι αυτός...

έχεις ξεχάσει μου φαίνεται πόσες φορές στα χρόνια που πέρασαν έχει τελειώσει το ματς στο Γ. Καραϊσκάκης αλλά και αλλού.. με 11-9 και 11-8 παίχτες και με πέναλτι δώρα με βουτιές ακόμα κι έξω από την περιοχή....

Δεν είχατε καθόλου ευκαιρίες και είχαμε αρκετές ...έτυχε να κερδίσουμε, οκ...

Ένας αγώνας ήταν που υπεροπτικά τον θεωρούσατε δικό σας. Τον χάσατε δίκαια. Οι αγώνες συνεχίζονται, τίποτα δεν έχει κριθεί.
Αυτό που μάλλον έχει κριθεί είναι ότι ο ΔΗΜΙΟΣ θα είναι και φέτος 1ος σκόρερ....

Samaro
31-10-10, 11:10
Δε ψαχνω για δικαιολογιες ομως ειπες την σωστη λεξη.
Διοτι αν κερδιζε εχθες ο ολυμπιακος στο +7 απο τωρα καταλαβαινεις τι προβλημα θα δημιουργουσε στο στοιχημα και ποσο ενδιαφερον θα ειχε το πρωταθλημα ?
Λεω εγω τωρα....μπορει να λεω και μπαρουφα....:whistle:
Παντως ευγε στον Παναθηναικο.

Αν ... "εφτιαξαν το παιχνίδι" πρέπει να ξέχασαν να το πούν στο Μαρινάκη !!!https://www.enet.gr/?i=news.el.a8lhtismos&id=218855

NickE60
31-10-10, 11:23
Αν ... "εφτιαξαν το παιχνίδι" πρέπει να ξέχασαν να το πούν στο Μαρινάκη !!!https://www.enet.gr/?i=news.el.a8lhtismos&id=218855

ξέρεις τι είναι να έχεις επενδύσει 40εκατ. ευρώ από την τσέπη σου για μεταγραφές στην ομάδα που πήρες στα χέρια σου και θεωρείς ότι δεν παίζεται και θέλεις οπωσδήποτε σε 1 συγκεκριμένο ματς να το αποδείξεις, για να γεμίζεις το γήπεδο σε όλα τα παιχνίδια...

δεν παίζει με τίποτα αυτό... το στοίχημα θα δώσει λεφτά όταν είσαι στο +7, +10, +15 και χάσεις στο Καραισκάκη απο μια ομαδούλα της περιφέρειας.. Το χθεσινό παιχνίδι το ήθελαν όσο κανένα άλλο... thumb

Ο Μαρινάκης με τις δηλώσεις του καίει ...όση αξιοπρέπεια του έχει μείνει... :thumbsdown:

Stamatis
31-10-10, 11:30
Για αυτο και Εγω δεν ανελαβα τον ΠΑΟΚ

NickE60
31-10-10, 11:38
Για να ξαναδούμε τα γκόλ μήπως και αλλάξουμε γνώμη για το .......ανύπαρκτο πέναλτι. :)https://www.youtube.com/watch?v=2dhPfmsVHwk

δες αυτό εδω ...με καλλιτεχνική επένδυση :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:


https://www.youtube.com/watch?v=LwGAG_8YftA

NickE60
31-10-10, 12:04
και για να γελάσουμε και λίγο...... ένα άσχετο βιντεο ΑΕΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ από την εξέδρα των γαύρων ...ρωτάει το φανατισμένο παιδάκι "Μπαμπά ποιος είναι ο Κυριάκος??" στο 1:30.... :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :hystericalbs1:


https://www.youtube.com/watch?v=-H_GG07KIdU

atha
31-10-10, 12:14
poly tyxeros o bazelos xtes , kalyteros o olympiakos alla den mporo na katalabo giati den paizoun meta to 70.
nomizo oti to x tha itan dikaiotero kai min mou lete gia to cisse giati xtes apla ekane to autonoito gia to opoio plironetai .
emena me entyposiase o ibagaza kai o miralas . tis triples pou kanei o miralas denmporei oute na tis fantastei o cise kai oi perisoteroi an oxi oloi oi striker stin ellada

NickE60
31-10-10, 12:33
https://monyetotak.files.wordpress.com/2010/06/bullshit.jpg

...το παπούτσι του Μητρόπουλου.. πφφφφ.... :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :thumbsup:

https://content-mcdn.feed.gr/filesystem/images/20101030/engine/pegasus_LARGE_t_1041_66688497_type11487.jpg

Nikos
31-10-10, 14:21
...το παπούτσι του Μητρόπουλου.. πφφφφ.... :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :thumbsup:

https://content-mcdn.feed.gr/filesystem/images/20101030/engine/pegasus_LARGE_t_1041_66688497_type11487.jpg

Κοιτα, ο Μιτροπουλος παει γυρευοντας εδώ και χρόνια χωρίς να σκέφτεται ότι κάποια στιγμή / μέρα θα βρεθεί κάπου εκτεθιμενος και καποιοι κάπου θα τον κάνουν τοπι. Δε θυμάμαι ποιο προκλητικό άνθρωπο και με τόσο μεγάλη διάρκεια στη συμπεριφορά του αυτή. Δε τον βλέπω καλά....
Όσο για τα περί στησιματος / κακής διαιτησίας κλπ νομίζω ότι ο ποιο αρμόδιος για να κάνει δηλώσεις είναι ο προπονητής της εκάστοτε ομάδος και όχι ο πρόεδρος ο οποίος λειτουργεί ως φανατικός ΟΠΑΔΟΣ( και όχι φίλαθλος).
Και μιας και μας λέτε πελάτες και καθότι ο πελάτης έχει πάντα δίκιο, τότε θεωρούμε ότι κερδίσαμε δίκαια άρα έχουμε δίκιο.

Stathis
31-10-10, 14:26
δες αυτό εδω ...με καλλιτεχνική επένδυση


και για να γελάσουμε και λίγο...... ένα άσχετο βιντεο ΑΕΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ από την εξέδρα των γαύρων ...ρωτάει το φανατισμένο παιδάκι "Μπαμπά ποιος είναι ο Κυριάκος??" στο 1:30....



...το παπούτσι του Μητρόπουλου.. πφφφφ....


νικολακη, ειπαμε...: χθεσινος π@υστης, σημερινος κ@λομπαρας, δεν γινεται...
οσο και να θελουμε...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

ειναι λογικο, 12 χρονια φαπας να εχουν συσωρευσει τεραστιο ποδοσφαιρικο κομπλεξ σε πολλους λαγους...
το οποιο δεν μετριαστηκε ουτε μετα απο το νταμπλ.
το δεχομαι και το κατανοω απολυτα αυτο.thumb

επισης κατανοω και τη χαρα και την καζουρα. οπως την κανω την δεχομαι κιολας... απολυτα...:thumbsup:
αλλα μη μου το παιζετε αντικειμενικοι...


δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται να πανηγυριζουμε λες και κατακτησαμε το πρωταθλητριων, ενω αντικειμενικα ποδοσφαιρο δεν παιχθηκε...

πολυ και παρα πολυ καλος παικτης ο αραπης κανεις δεν αμφιβαλει, εκανε δυο φασεις και σταθηκε τυχερος... και αμεσως να βγαλει γλωσσα... περσι που ηταν οταν τον καρφωσε δυο φορες ο "καγκουρας"? απλη ερωτηση...
στο πρωτο γκολ τον αφησαν μονο του (καλα να παθουν), ενω στο δευτερο η συνεργασια με τον 12 παικτη ηταν αψογη...:hystericalbs1:

μεχρι εκει ομως, δεν ειδα καμια ομαδα αξια σεβασμου, ουτε και μετα δεδομενης και της αριθμητικης υπεροχης. :original:

ειδα ταμπουρι και αντιποδοσφαιρο...
οχι οτι και ο ολυμπιακος ηταν καλος... τριχες...
το δικαιο αποτελεσμα βαση αποδοσης και αυτων που ειδαμε θα ηταν η ισοπαλια...
αλλα αυτα ειναι τα ντερμπι των αιωνιων. δεν κερδιζει παντα ο καλυτερος αλλα ο πιο τυχερος.

τωρα αν εσυ εμεινες ευχαριστημενος απο το θεαμα της ομαδας σου και πανηγυριζεις, με γεια σου με χαρα σου... το υπολοιπο του πρωταθληματος θα δειξει αν τα βλεπεις σωστα ή οχι... thumb

katsaraios
31-10-10, 14:35
φαγωθητε εσεις να σας καβαλησω και τους 2 σε λιγο......

:thanks:

κατι για φιλικο ακουσα απο λαγους εξαφανισμενους χαχαχαχαχααχα

ο Σισε με τα σπασουαρ ετοιμαζοταν για το γαυρο.......

Stathis
31-10-10, 14:46
παρτο εσυ φετος γιωργο, απο μενα με ολη μου την καρδια...

katsaraios
31-10-10, 14:48
παρτο εσυ φετος γιωργο, απο μενα με ολη μου την καρδια...

Αν αξιζει θα το παρει...

Παντως και ο Μαρινακης βρε φιλε ετσι χαρουμενα οπως τα πεταει ειναι λιγο απο Θανασακη Γιαννακοπουλο που ανεβαινε στα τραπεζια στο ΟΑΚΑ :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Stathis
31-10-10, 14:51
οσοι ασχολουνται και τα παιρνουν αυτα στα σοβαρα, "θανασηδες γιαννακοπουλοι" ειναι...
ο καθενας αναλογα με το ταλεντο του...
τον αυθεντικο θαναση δε νομιζω οτι καν θα τον πλησιασει κανεις ποτε...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

katsaraios
31-10-10, 15:01
οσοι ασχολουνται και τα παιρνουν αυτα στα σοβαρα, "θανασηδες γιαννακοπουλοι" ειναι...
ο καθενας αναλογα με το ταλεντο του...
τον αυθεντικο θαναση δε νομιζω οτι καν θα τον πλησιασει κανεις ποτε...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

https://www.youtube.com/watch?v=7yR6E70qOIo&feature=related

330Ci
31-10-10, 15:55
Ο Ολυμπιακός έχει μια απίστευτη ικανότητα να εκνευρίζει αφάνταστα τους υποστηρικτές του, όταν διαλέγει να μην παίζει μπάλα στα πιο σημαντικά παιχνίδια. Στο Α ημίχρονο ήταν καλός, αλλά μόλις έβαλε το γκόλ έπρεπε να κάνει φουλ επίθεση για 2ο και θα καθάριζε με συνοπτικές διαδικασίες και με αρκετά μπαλλάκια ένα βάζελο ΠΕΘΑΜΕΝΟ, όπως όλοι είδαμε.
Ο βάζελος από την άλλη ανέβηκε στο Β' ημίχρονο με σωστές αλλαγές, χωρίς όμως να παίζει ποδόσφαιρο αξιώσεων, αφού φάσεις δεν έκανε. Το πέναλτι ήταν για μένα πολύ αυστηρό, δεν το δίνει σοβαρός διατητής σε ντέρμπυ. Μετά ο γαύρος έκατσε. Μπήκε μέσα ο Μοντέστο που δεν είχε δει ποτέ ενδεκάδα, ο Ζαιρί επίσης, και μείναμε με την απορία γιατί δε βγήκε ο Ντουντού και ο Ριέρα, οι οποίοι ήταν εντελώς εκτός κλίματος, όπως και γιατί δε μπήκε ο Πάντελιτς. Εν πάσει περιπτώσει, ο Βαλβέρδε αποφασίζει και φέρει την ευθύνη, αλλά δεν επιτρέπεται σε τέτοιο αγώνα να μην έχεις "άντερα" όταν παίζεις, και αυτό κολλάει και στις 2 ομάδες. Μήπως τελικά ήταν στημένο; Λέω, μήπως;
Και φυσικά φίλοι μου, ο λαγός πανηγυρίζει όπως πανηγυρίζει αφού τέτοιες νίκες και δεν τις βλέπει συχνά, αλλά και γιατί ηταν πεθαμένος και τον αναστήσαμε. Ο Νιόπλιας, ο Πατέρας και οι λοιποί λαγοί μας χρωστούν ευγνωμοσύνη σε τελική ανάλυση.
Όσο για τον Σισέ, ξέρει πολλά καντάρια μπάλα, αλλά όταν οι κεντρώοι που έχεις στην ομάδα είναι για τον Βασίλη Λεβέντη και όχι για ποδόσφαιρο, τότε μένεις με τη μπάλλα στο χέρι περιμένοντας πάσες που ποτέ δεν έρχονται.
Και μένει (σε μένα τουλάχιστον) η απορία: με τόσους καλούς παίκτες ο βάζελος, γιατί παίζει την (χάλια) μπάλλα που παίζει;

Kostas_1
31-10-10, 16:48
Ο Ολυμπιακός έχει μια απίστευτη ικανότητα να εκνευρίζει αφάνταστα τους υποστηρικτές του, όταν διαλέγει να μην παίζει μπάλα στα πιο σημαντικά παιχνίδια. Στο Α ημίχρονο ήταν καλός, αλλά μόλις έβαλε το γκόλ έπρεπε να κάνει φουλ επίθεση για 2ο και θα καθάριζε με συνοπτικές διαδικασίες και με αρκετά μπαλλάκια ένα βάζελο ΠΕΘΑΜΕΝΟ, όπως όλοι είδαμε.
Ο βάζελος από την άλλη ανέβηκε στο Β' ημίχρονο με σωστές αλλαγές, χωρίς όμως να παίζει ποδόσφαιρο αξιώσεων, αφού φάσεις δεν έκανε. Το πέναλτι ήταν για μένα πολύ αυστηρό, δεν το δίνει σοβαρός διατητής σε ντέρμπυ. Μετά ο γαύρος έκατσε. Μπήκε μέσα ο Μοντέστο που δεν είχε δει ποτέ ενδεκάδα, ο Ζαιρί επίσης, και μείναμε με την απορία γιατί δε βγήκε ο Ντουντού και ο Ριέρα, οι οποίοι ήταν εντελώς εκτός κλίματος, όπως και γιατί δε μπήκε ο Πάντελιτς. Εν πάσει περιπτώσει, ο Βαλβέρδε αποφασίζει και φέρει την ευθύνη, αλλά δεν επιτρέπεται σε τέτοιο αγώνα να μην έχεις "άντερα" όταν παίζεις, και αυτό κολλάει και στις 2 ομάδες. Μήπως τελικά ήταν στημένο; Λέω, μήπως;
Και φυσικά φίλοι μου, ο λαγός πανηγυρίζει όπως πανηγυρίζει αφού τέτοιες νίκες και δεν τις βλέπει συχνά, αλλά και γιατί ηταν πεθαμένος και τον αναστήσαμε. Ο Νιόπλιας, ο Πατέρας και οι λοιποί λαγοί μας χρωστούν ευγνωμοσύνη σε τελική ανάλυση.
Όσο για τον Σισέ, ξέρει πολλά καντάρια μπάλα, αλλά όταν οι κεντρώοι που έχεις στην ομάδα είναι για τον Βασίλη Λεβέντη και όχι για ποδόσφαιρο, τότε μένεις με τη μπάλλα στο χέρι περιμένοντας πάσες που ποτέ δεν έρχονται.
Και μένει (σε μένα τουλάχιστον) η απορία: με τόσους καλούς παίκτες ο βάζελος, γιατί παίζει την (χάλια) μπάλλα που παίζει;

............................>>


Δε ψαχνω για δικαιολογιες ομως ειπες την σωστη λεξη.
Διοτι αν κερδιζε εχθες ο ολυμπιακος στο +7 απο τωρα καταλαβαινεις τι προβλημα θα δημιουργουσε στο στοιχημα και ποσο ενδιαφερον θα ειχε το πρωταθλημα ?
Λεω εγω τωρα....μπορει να λεω και μπαρουφα....:whistle:
Παντως ευγε στον Παναθηναικο.


Καθολου μπαρουφα. Ηταν η μονιμη συζητηση τις τελευταιες μερες στα γνωστα στεκια....
Τιποτε δεν ειναι τυχαιο.....κλειδι το "ημιχρονο'. Να μη χασουμε και τα χτεσινα κερδη....

HULK
31-10-10, 17:55
Και μένει (σε μένα τουλάχιστον) η απορία: με τόσους καλούς παίκτες ο βάζελος, γιατί παίζει την (χάλια) μπάλλα που παίζει;

Γιατι οι βασικοι παιχτες που απαρτιζουν το κεντρο του Πρωταθλητη δλδ Καραγκουνης,Κατσουρανης και Ζιλμπερτο λογω μουντιαλ και ηλικιας δεν μπορουν να παρουν τα ποδια τους.Ο Νινης ειναι ενας παιχτης καλος αλλα του 15λεπτου και δεν εχω δει και καμια εξελιξη μεχρι τωρα.Ο Λετο ειναι μια ιδιαιτερη περιπτωση παιχτη το θετικο στοιχειο του οποιου ειναι οτι ο Παναθηναικος απο την πλευρα του παντα θα επιτιθεται ασχετου αποτελεσματος γιατι ζει στο δικο του κοσμο.Ο Γκοβου ανυπαρκτος και δεν εχω ιδεα ποτε θα βοηθησει την ομαδα.Πολυ απλα λοιπον με τις παραπανω ελλειψεις η μπαλα δεν μπορει να φτασει με τιποτα στον Σισε και αυτο το βλεπουν ολοι.Ο Νιοπλιας εκανε την κινηση να βαλει πισω απο τον Σισε τον Χριστοδουλοπουλο οπου αφηνιασε δειχνωντας στον Νιοπλια που πρεπει να παιζει κανονικα.Εβαλε μετα Γκαρσια και Μαρινο να τρεχουν πετωντας εξω τους περιπατητες και η ροη του αγωνα αλλαξε.Ο Παναθηναικος δεν παιζει μπαλα ακομα, εχει ομως ψυχη πρωταθλητη και ξερει καλα να τιμωρει τους υπεροπτες γαυρους.

ΥΓ.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι διαμαρτυρεστε ολοι για το πεντακαθαρο πεναλτι την ωρα που δεν διαμαρτυρηθηκε ο ιδιος ο παιχτης που το εκανε.

Stathis
31-10-10, 18:29
πες τα ρε κωστα....

https://www.youtube.com/watch?v=6mZXlH-M5T0


:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Κωνσταντίνος
31-10-10, 18:58
βλεπω απο χθες ο μετρητης επιασε τερμα....

12 εναντιον 10, μονο ετσι θα μπορουσε να κερδισει ο καρπαζοεισπρακτορας...:th_Laie_ 67-1:

στο τελος πανηγυριζαν λες και πηραν το πρωταθλητριων...:hystericalbs1:

και βγηκε και ο ανεκδιηγητος αραψ να βγαλει γλωσσα... :thumbsdown:
αληθεια περσι στα δυο παιχνιδια π.χ. που ηταν η γλωσσα του?:thumbsdown:
οι χθεσινοι π@υστηδες σημερινοι κ@λομπραραδες...:th_Laie_67-1:

αντε παιδια μπραβο σας, συγχαρητηρια... αυτη τη νικη θα τη χαιρεστε για χρονια! :thumbsup:
θα βγαλετε και αφισες θα τη γραψετε και στο βιβλιο... οπως ο φωστηρας, η θηβα, ο α.ο. ταταυλα...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

οσο απο μπαλα το δευτερο ημιχρονο που ειδα, σουπα η υπερομαδα που πρεπει να τη "σεβονται" κιολας... :th_Laie_67-1:
5 φορες περασε τη σεντρα...
το πρωτο γκολ δωρο της αμυνας, ενω στο δευτερο ο 12 παικτης μεγαλουργησε...:thumbsup:

:popcorn::popcorn::popcorn:

Είσαι υπερβολικός. Οι αντιδράσεις πριν το ματς και μετά, χαμένων και κερδισμένων, είναι οι ίδιες που διαβάζουμε, ακούμε όλα αυτά τα χρόνια.
Ή μάλλον όχι, έχουμε ακούσει και διαβάσει πολλές φορές ακραία και γελιοδέστατα.
Οσο για το "οι χθεσινοι π@υστηδες σημερινοι κ@λομπραραδες...", πρόκειται για φάουλ. Ακόμα και στα πλαίσια της καζούρας, είναι χοντρό.

Κωνσταντίνος
31-10-10, 19:08
Γι΄αυτό μια ζωή θα είμαστε μίζεροι πδοσοφαιρικά (αλλά και αλλού).
Γιατί θα καθόμαστε και θα λέμε για το πέναλντυ για κανα δίμηνο ακόμα.

Είσαστε σοβαροί όσοι λέτε πως δεν ήταν πέναλντυ, ειλικρινά απορώ...
Και τι ακριβώς σημαίνει πως "ήταν αυστηρό και δεν το δίνει σοβαρός διαιτητής σε ντέρμπυ" ;;;
Δηλαδή σε άλλο αγώνα θα έρπεπε να το δώσει και σε ντέρμπυ όχι ;
Αν προβλέπει ο κανονισμός κάτι τέτοιο πέστε το μου γιατί το αγνοώ.
Στην ανατροπή μέσα στην περιοχή δεν υπάρχει αυστηρότητα. Ανατροπή = πέναλντυ.
Και όσοι δεν είδατε ανατροπή, σπεύστε (https://www.eyenet.gr/)

Stathis
31-10-10, 19:23
Είσαι υπερβολικός. ....
Οσο για το "οι χθεσινοι π@υστηδες σημερινοι κ@λομπραραδες...", πρόκειται για φάουλ. Ακόμα και στα πλαίσια της καζούρας, είναι χοντρό.

ελα τωρα, αυτη η εκφραση ειναι χρονια γνωστη και χρησιμοποιειται σε αντιστοιχες περιπτωσεις... πρωτη φορα ακουω καποιον να προσβαλεται...
ειναι μεταφορικη και σαφως ολοι ξερουν τη σημασια της...thumb

μαλλον εσυ εισαι υπερβολικος...:original:

ο λαγος κερδισε με τυχη και με σπρωξιμο ενα παιχνιδι και νομιζει οτι κερδισε με την αξια του.
σαφως εχει κερδισει με την αξια του αλλα παιχνιδια που παρουσιαστηκε καλυτερος, το χθεσινο δεν ηταν ενα απο αυτα...:original:

αλλο να κανουμε πλακα και καζουρα με τις ομαδες μας και αλλο να νομιζουμε οτι ειμαστε αντικειμενικοι και να μεταφραζουμε ενα τυχερο (για να μη πω αυτα που ειπαν τα παιδια πιο πανω) αποτελεσμα, ως μεγαλειωδη επιτυχια που αξιζει θαυμασμο και σεβασμο...:original:

βεβαια στο πλασιο αυτων που ανελυσα, κατανοω αυτα τα ξεσπασματα...:thumbsup:

katsaraios
31-10-10, 19:30
προτεινω να δειτε την ρεβανς μαζι βαζελογαυροι ωστε να εχετε πιο αντικειμενικη κριση και χαλαροτερες αντιδρασεις:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Αν κανονιστει σε ΤΑΜΤΑΜ κιολας θα ειναι και πιο ευγευστο....

φυσικα θα ειμαι παρων ως ουδετερος αντικειμενικος και αμεσα ενδιαφερομενος!!!

Κωνσταντίνος
31-10-10, 20:09
ελα τωρα, αυτη η εκφραση ειναι χρονια γνωστη και χρησιμοποιειται σε αντιστοιχες περιπτωσεις... πρωτη φορα ακουω καποιον να προσβαλεται...
ειναι μεταφορικη και σαφως ολοι ξερουν τη σημασια της...thumb

μαλλον εσυ εισαι υπερβολικος...:original:

ο λαγος κερδισε με τυχη και με σπρωξιμο ενα παιχνιδι και νομιζει οτι κερδισε με την αξια του.
σαφως εχει κερδισει με την αξια του αλλα παιχνιδια που παρουσιαστηκε καλυτερος, το χθεσινο δεν ηταν ενα απο αυτα...:original:

αλλο να κανουμε πλακα και καζουρα με τις ομαδες μας και αλλο να νομιζουμε οτι ειμαστε αντικειμενικοι και να μεταφραζουμε ενα τυχερο (για να μη πω αυτα που ειπαν τα παιδια πιο πανω) αποτελεσμα, ως μεγαλειωδη επιτυχια που αξιζει θαυμασμο και σεβασμο...:original:

βεβαια στο πλασιο αυτων που ανελυσα, κατανοω αυτα τα ξεσπασματα...:thumbsup:

Oχι δεν προσβλήθηκα εγώ. Απλά λέω να μην γινόμαστε σαν τα εξώφυλλα του "Ντέρμυ", "Πρωταθλητή" και τα ρέστα.
Εχουμε και οξύθυμους ανάμεσα μας, διαβάζουν τα περί pooστιδων κ.τ.λ και γίνει μύλος το θέμα. thumb
Οσο για το ματς ήταν μια σούπα, όπως τα περισσότερα μεταξύ Παο - Οσφπ.
Και κρίθηκε όπως τα πιο πολλά απο δαύτα, το ξαναλέω όχι όλα.
Απο μια ευκαιρία παραπάνω. Τώρα τυχερός - άτυχος και τα λοιπά, είναι να΄χαμε να λέγαμε...

Stamatis
31-10-10, 20:52
Τετοια γινονται και θα μπει και ΔΝΤ στο ποδοσφαιρο.
Βλεπω σε ματς αιωνιων να κανει διαιτησια κλιμακιο της ΦΙΦΑ.

Αρε ΠΑΟΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τι ομαδαρα κερδισες.

Υ.Γ ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ.

tmilatos
31-10-10, 22:09
χθεσινος π@υστης, σημερινος κ@λομπαρας, δεν γινεται.


Teacher who is teaching, and was not holding the law!!!:thumbsup:



Ειδικότερα:

1. Απαγορεύεται η ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση περιεχομένου που είναι παράνομο, επιβλαβές, απειλητικό, προσβλητικό, οπαδικό, επιζήμιο, δυσφημιστικό, χυδαίο, βίαιο, υβριστικό, ή άλλως αποδοκιμαστέο, παραβιάζει την προσωπικότητα και τα προσωπικά δεδομένα άλλων, προκαλεί συναισθήματα μίσους, ή/και οποιοδήποτε άλλο συνιστάμενο ποινικό αδίκημα.

8. Απαγορεύεται η δημοσίευση οποιουδήποτε περιεχομένου (κειμένου, εικόνων, ήχων, γραφικών κ.ο.κ.) με κομματικό, εθνικιστικό, προσηλυτιστικό και αθλητικό/οπαδικό χαρακτήρα σε οποιαδήποτε θεματική ενότητα του ΒΜWFans. Όταν αναφέρεται κομματικός χαρακτήρας, εννοείται οποιαδήποτε αναφορά ή σχολιασμός σε δημόσιο/α πρόσωπο/α που ανήκουν ή και δεν ανήκουν σε οποιοδήποτε πολιτικό ή κομματικό χώρο και είναι ή δεν είναι εν ενεργεία πολιτικός/οί, όπως και η αναφορά ή σχολιασμός οποιουδήποτε πολιτικού ή κομματικού χώρου εν ολοκλήρω ή εν μέρει καθώς και των θέσεων, απόψεων, προτάσεων και αποφάσεων αυτών.
Εξαίρεση αποτελούν μηνύματα που δημοσιεύονται σε μεμονωμένα θέματα συγκεκριμένων ενοτήτων, για την δημιουργία των οποίων προηγήθηκε η παραχώρηση σχετικής αδείας από τους αρμόδιους διαχειριστές, με την προϋπόθεση ότι αυτά δεν θα περιέχουν απόψεις «οπαδικού» χαρακτήρα.

23. Η χρήση απρεπών, ειρωνικών, προκλητικών, προσβλητικών, δυσφημιστικών ή υβριστικών εκφράσεων καθ΄ οιουδήποτε είτε δημόσια στο ΒΜWFans είτε με προσωπικό μήνυμα.



Η τήρηση των παραπάνω στοιχειωδών κανόνων είναι απαραίτητη για τη δική σας προστασία καθώς και του ΒΜWFans

Θυμηθείτε: Η πρόσβαση σε αυτό το forum δεν είναι κεκτημένο δικαίωμα κανενός. Πρέπει λοιπόν να το χρησιμοποιείτε με σεβασμό. Αν τα παραπάνω δεν σας αρέσουν θυμηθείτε κανένας δεν σας ανάγκασε να γίνετε μέλος στο forum μας.

Ευχαριστώ για την κατανόηση.


-Θεοφιλος-

Stathis
31-10-10, 22:15
αμαρτησα για το παιδι μου τεο...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

που χαθηκες ρε?

HULK
01-11-10, 08:23
Στο συγκεκριμενο πεδιο δικαιλογειται οποιαδηποτε αντιδραση του Σταθη μην γινεστε υπερβολικοι αφηστε τον ανθρωπο να ξεσπασει εδω μεσα τι θελετε να τον δουμε σε κανενα γηπεδο?? :D:D

https://img266.imageshack.us/img266/4475/64672041569090.jpg (https://img266.imageshack.us/i/64672041569090.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (https://imageshack.us)

Α! να ειναι καλα και το αεκακι(παρεπιπτωντος παει για πρωταθλημα μην το ξεχναμε ) που γαζωσε τον Πανιωνιο εχτες.

katsaraios
01-11-10, 09:13
Στο συγκεκριμενο πεδιο δικαιλογειται οποιαδηποτε αντιδραση του Σταθη μην γινεστε υπερβολικοι αφηστε τον ανθρωπο να ξεσπασει εδω μεσα τι θελετε να τον δουμε σε κανενα γηπεδο?? :D:D

https://img266.imageshack.us/img266/4475/64672041569090.jpg (https://img266.imageshack.us/i/64672041569090.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (https://imageshack.us)

Α! να ειναι καλα και το αεκακι(παρεπιπτωντος παει για πρωταθλημα μην το ξεχναμε ) που γαζωσε τον Πανιωνιο εχτες.

εκανα ενα τεμαχιο μαζι σας δεν περισσεψε....
στο 2ο γυρο παλι μην αγχωνεστε:thanks:

NickE60
01-11-10, 09:20
Είσαι υπερβολικός. Οι αντιδράσεις πριν το ματς και μετά, χαμένων και κερδισμένων, είναι οι ίδιες που διαβάζουμε, ακούμε όλα αυτά τα χρόνια.
Ή μάλλον όχι, έχουμε ακούσει και διαβάσει πολλές φορές ακραία και γελιοδέστατα.
Οσο για το "οι χθεσινοι π@υστηδες σημερινοι κ@λομπραραδες...", πρόκειται για φάουλ. Ακόμα και στα πλαίσια της καζούρας, είναι χοντρό.

Σωστός Κωστή! ....εγώ το εξέλαβα όπως με βολεύει εμένα.. "οι χθεσινοι π@υστηδες" (Ολυμπιακός 5ος πέρυσι) - "σημερινοι κ@λομπραραδες" (Ολυμπιακός 1ος φέτος) ...κλασσικά με τη μόνιμη βεντούζα πάνω του :thumbsup:

εντάξει, δικαιολογούνται κάποια "παραστρατηματάκια" πάνω στη καζούρα, έχουμε ένα φανατισμό, αλλά δεν θα πάρουμε και τοις μετρητοίς ότι γράφεται στα ποδοσφαιρικά ...την πλάκα μας κάνουμε.. και όταν έρθει η ώρα θα δεχτούν ανάλογα πειράγματα και αυτοί.. :ranting2:

GM6
01-11-10, 11:20
:D:D:D:hystericalbs1:

Stathis
01-11-10, 13:13
καλως το λαγο...
ειδε φως και μπηκε...

συγχωρηστε τον ομως, 12 χρονια σκοταδι, τα ματακια του δεν εχουν συνηθισει ακομα... :D :D :D

Nikos
01-11-10, 14:33
Τελικα εγινε το ματς Παναθηναικος - Ολυμπιακος ? Ποσο εληξε ? :whistle:

GM6
01-11-10, 16:14
καλως το λαγο...
ειδε φως και μπηκε...

συγχωρηστε τον ομως, 12 χρονια σκοταδι, τα ματακια του δεν εχουν συνηθισει ακομα... :D :D :D

Φιλε μου κοτοπουλο 12 χρονια σκοταδι η 12 χρονια ΠΑΡΑΓΚΑ,Π@@ΣΤΙΕΣ, και ξυλινα πρωταθληματα???? Πειτε τα, φτιαξτε τα στο μυαλο σας μπας και το πιστεψετε.

Δεν πειραζει μωρε δεν εγινε και τιποτα, και ποιους κερδισαμε? σιγα....Το θεμα ειναι οτι ποναει πιο πολυ του Djibril η......??????

Μαζεψτε και τον Βρουτο γιατι ο τυπος ειναι ανεκδοτο, εχει και καποιο προβλημα στην ομιλια.''Ειμαι περιφανος που πανηγυρισα το γκολ σε 80.000 Παναθηναικους'' + τα καραγκιοζιλικια που εκανε.....:th_Laie_67-1:

Χαλαρα........................

Stathis
01-11-10, 16:56
https://i465.photobucket.com/albums/rr20/mobistar3/vespafans11-10/1kar1.jpg

Driver M
01-11-10, 17:43
Ρε παιδιά, σοβαροί να είμαστε, ήταν αυτό πέναλτυ?
Αυτά ούτε στο μπάσκετ δε δίνονται!!

Δεν έμεινα ευχαριστημένος απ'την ομάδα μου αφού η διαφορά στο ρόστερ φέτος είναι τόσο μεγάλη που και με 10 παίχτες πάλι έπρεπε να νικήσει για χαβαλέ και όχι να κλειστούν όλοι πίσω μετά το γκολ, αλλά να είμαστε και λίγο ρεαλιστές με τη διαιτησία.
Εδώ στο τέλος έκανε φάουλ ο Βύντρα και ο ακατανόμαστος το έδινε επιθετικό!

Πάντως, πιστεύω πως η νίκη αυτή μας βολεύει μια χαρά, πρώτον γιατί θα αφυπνιστεί λιγάκι ο Βαλβέρδε και μερικά από τα ονόματα της ομάδας (βλέπε Ριέρα) και κατά δεύτερον, ο ΠΑΟ θα συνεχίσει να έχει τον υπερπροπονητή και να τρώει τα μούτρα του σε κάθε αγωνιστική.

Και μη ξεχνάτε, το πρωτάθλημα τώρα ξεκινάει για τα καλά...thumb

Stathis
01-11-10, 17:48
επιτελους μια αντικειμενικη και αρτια διατυπωμενη αποψη!

NickE60
01-11-10, 18:00
Ρε παιδιά, σοβαροί να είμαστε, ήταν αυτό πέναλτυ?
Αυτά ούτε στο μπάσκετ δε δίνονται!!


Αυτό θα έπρεπε να το καταλάβεις από την αντίδραση του Αβραάμ που δεν είπε κουβέντα..... κι όχι από τη γωνία που βλέπεις τη φάση..
Δεν είναι πάντα τα πράγματα όπως θέλουμε να τα βλέπουμε ή όπως μας τα λέει ο πρωταθλητής.... :whistle:
Εγώ είδα τον Σισε να πηγαίνει προς την μπάλα και τον Αβραάμ να πηγαίνει προς τον Σισέ και να τον βγάζει από την πορεία του...


επιτελους μια αντικειμενικη και αρτια διατυπωμενη αποψη!

Ω, ναι ...αυτό σίγουρα :whistle:

Driver M
01-11-10, 18:20
επιτελους μια αντικειμενικη και αρτια διατυπωμενη αποψη!


Αυτό θα έπρεπε να το καταλάβεις από την αντίδραση του Αβραάμ που δεν είπε κουβέντα..... κι όχι από τη γωνία που βλέπεις τη φάση..
Δεν είναι πάντα τα πράγματα όπως θέλουμε να τα βλέπουμε ή όπως μας τα λέει ο πρωταθλητής.... :whistle:
Εγώ είδα τον Σισε να πηγαίνει προς την μπάλα και τον Αβραάμ να πηγαίνει προς τον Σισέ και να τον βγάζει από την πορεία του...



Ω, ναι ...αυτό σίγουρα :whistle:

Kαλά Στάθη, δε διεκδικώ και δάφνες αντικειμενικότητας στα αθλητικά, αλλά ειλικρινά αυτό το τζαρτζάρισμα δεν θα το έδινα ποτέ πέναλτυ, σε όποια ομάδα και αν σφυριζόταν.

Βρε Νίκο, ένα κάρο φορές την έχω δει τη φάση και πέναλτυ δε βλέπω. Ούτε του Φουστέρ είναι πέναλτυ, που η φάση είναι παρόμοια.
Τώρα αν εσένα σου φαίνεται κλασική περίπτωση πέναλτυ και θα το σφύριζες με κλειστά μάτια, πάω πάσο. Εγώ πάντως το βλέπω από πολύ τραβηγμένο μέχρι ανύπαρκτο.

Stathis
01-11-10, 20:22
Βρε Νίκο, ένα κάρο φορές την έχω δει τη φάση και πέναλτυ δε βλέπω. Ούτε του Φουστέρ είναι πέναλτυ, που η φάση είναι παρόμοια.
Τώρα αν εσένα σου φαίνεται κλασική περίπτωση πέναλτυ και θα το σφύριζες με κλειστά μάτια, πάω πάσο. Εγώ πάντως το βλέπω από πολύ τραβηγμένο μέχρι ανύπαρκτο.

συμφωνω απολυτα...:original:

Κωνσταντίνος
01-11-10, 21:49
Ρε παιδιά, σοβαροί να είμαστε, ήταν αυτό πέναλτυ?
Αυτά ούτε στο μπάσκετ δε δίνονται!!


Το ίδιο αναρωτιέμαι και εγώ για όσους το αμφισβητούν.
Για να λέει κάποιος πως δεν είναι πέναλντυ αυτή η ανατροπή, ή θα πρέπει να είναι γαύρος μέχρι το κόκκαλο ή να το έχει παίξει στο στοίχημα 2.80 νίκη του Ολυμπιακού.
Πόσο μάλλον εσύ που καλύπτεις και τις δύο περιπτώσεις...:thumbsup::th_Laie_67-1:thumb

katsaraios
01-11-10, 23:28
στανταρακι διπλο ο ΠΑΟ στη Ρωσια...5,70 γκανιαν διπλο !!!

GM6
02-11-10, 11:36
Djibril Cisseeeeeeeeeeeeee Stathis, οχι καραγκιοζακια με στολες........

Stathis
02-11-10, 11:48
Djibril Cisseeeeeeeeeeeeee Stathis, οχι καραγκιοζακια με στολες........

https://fakeplasticfish.com/images/dancing_rabbit.jpg

Samaro
02-11-10, 13:09
Πρίν τον αγώνα αρκετοί εβλεπαν τον ΠΑΟ έτσι.......

https://picfor.bildero.net/0016BD3/f-%7C-photo-p-1-rabbit-animals-golden-eagle-hunting-jivotni_large.jpg

Αλλοι πάλι διάβαζαν με εύλάβια τις δηλώσεις του προέδρου τους που ρωτούσε υποτιμητικά..... «Υπάρχει κάποιο ντέρμπι;»

(https://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10532&subid=2&pubid=80626763)

Αλλά τελικά, τα βρήκαν διαφορετικά, γιατί απο κυνηγοί γίνανε Θύματα,

https://i1001.photobucket.com/albums/af131/asamaro/images8.jpg

και αυτό πονάει περισσότερο.:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Stathis
02-11-10, 14:43
ε, με 12 παικτες εναντιον 10 τι να κανει...?
μονο ετσι μπορουσε να κερδισει...;)

Panos 316T
02-11-10, 14:46
https://fakeplasticfish.com/images/dancing_rabbit.jpg


ουπς ατόπημα ο επίτιμος.

με κόκκινα γράμματα είναι....:th_Laie_67-1:

Driver M
02-11-10, 14:57
στανταρακι διπλο ο ΠΑΟ στη Ρωσια...5,70 γκανιαν διπλο !!!

Aν κάτσει κανα Χ ζήτημα είναι.
Πάντως από στοιχηματική άποψη και μόνο αξίζει το διπλό (που το έχω βρει στο 6), χωρίς αυτό να σημαίνει πως θα έρθει κιόλας.

Μια νίκη με τα 1000 ζόρια (μη τρελαθούμε κιόλας ότι ο ΠΑΟ έπαιξε και καμια μπάλα αξιώσεων κόντρα σ'εμάς) και σπρώξιμο, δε σημαίνει πως ξαφνικά έγινες και ο κυρίαρχος της Ευρώπης και θα νικάς ομάδες που δε νίκησε ούτε η Μπάρτσα...

Stathis
02-11-10, 15:01
Μια νίκη με τα 1000 ζόρια (μη τρελαθούμε κιόλας ότι ο ΠΑΟ έπαιξε και καμια μπάλα αξιώσεων κόντρα σ'εμάς) και σπρώξιμο, δε σημαίνει πως ξαφνικά έγινες και ο κυρίαρχος της Ευρώπης και θα νικάς ομάδες που δε νίκησε ούτε η Μπάρτσα...

και δεν θα εχει και το 10αρι κάκο να σερβιρει ετοιμα γκολ στον τζιμπριλλλ... :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

εκτος αν γινει καμια μεταγραφη αστραπη...:hystericalbs1:

JuNiOr_
02-11-10, 15:10
ρε παιδια ψαχνω καιρο τωρα στο μεσοβδομαδο προγραμμα,και δε βρισκω τι ωρα παιζει ο γαυρος και που??γνωριζει κανεις???:shok::hystericalbs1:

Samaro
02-11-10, 15:24
ρε παιδια ψαχνω καιρο τωρα στο μεσοβδομαδο προγραμμα,και δε βρισκω τι ωρα παιζει ο γαυρος και που??γνωριζει κανεις???:shok::hystericalbs1:
Δεν ντρέπεσαι να κοροιδεύεις ;;;
Αφού αποκλείστηκε απο τη "Μικτή του Ορους Σινά" !!!:shok::shok:
:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Driver M
02-11-10, 15:41
Ε τι να κάνουμε, δεν είναι όλοι σαν τον πρέσβη που σε 3 αγώνες έχει 1 βαθμό και 1 γκολ, χάνοντας από το μεγαθήριο της Δανίας...:hystericalbs1:

Stathis
02-11-10, 15:48
οπως τα λεει ο αρης...

φερτε μου καναπεδες να βλεπω...

εχει απ΄ολα φετος το προγραμμα στην ευρωπη, κωμωδιες, πορνο, θρησκευτικα, ολα...

Panos 316T
02-11-10, 15:49
Ε τι να κάνουμε, δεν είναι όλοι σαν τον πρέσβη που σε 3 αγώνες έχει 1 βαθμό και 1 γκολ, χάνοντας από το μεγαθήριο της Δανίας...:hystericalbs1:


σε παραπέμπω στη σελίδα 31 ποστ 301....

Driver M
02-11-10, 16:03
σε παραπέμπω στη σελίδα 31 ποστ 301....
:thumbsdown::th_Laie_67-1:

JuNiOr_
02-11-10, 16:05
poly tyxeros o bazelos xtes , kalyteros o olympiakos alla den mporo na katalabo giati den paizoun meta to 70.
nomizo oti to x tha itan dikaiotero kai min mou lete gia to cisse giati xtes apla ekane to autonoito gia to opoio plironetai .
emena me entyposiase o ibagaza kai o miralas . tis triples pou kanei o miralas denmporei oute na tis fantastei o cise kai oi perisoteroi an oxi oloi oi striker stin ellada

voulwmeno gramma diavazeis...
https://www.sday.gr/page.ashx?pid=2&aid=25359&catid=9

katsaraios
02-11-10, 18:50
Aν κάτσει κανα Χ ζήτημα είναι.
Πάντως από στοιχηματική άποψη και μόνο αξίζει το διπλό (που το έχω βρει στο 6), χωρίς αυτό να σημαίνει πως θα έρθει κιόλας.

Μια νίκη με τα 1000 ζόρια (μη τρελαθούμε κιόλας ότι ο ΠΑΟ έπαιξε και καμια μπάλα αξιώσεων κόντρα σ'εμάς) και σπρώξιμο, δε σημαίνει πως ξαφνικά έγινες και ο κυρίαρχος της Ευρώπης και θα νικάς ομάδες που δε νίκησε ούτε η Μπάρτσα...
εισαι μικρος δεν θυμασαι τι εχει κανει ο βαζελος σε ευρωπαικα φαινομενικα χαμενα ματς ,παρε ενα δυο παραδειγματα..


https://www.youtube.com/watch?v=EBxRjeQQlLc&feature=related


https://www.youtube.com/watch?v=v1ttEHxgWTM&feature=related


https://www.youtube.com/watch?v=98c6ANhZZRs&feature=related

Υ.Γ ΑΕΚ ειμαι οχι βαζελος αλλα τη φανελα του στην ευρωπη ΑΣΧΕΤΑ απο το σημερινο ματς δεν την φτανει κανεις μας...

tmilatos
02-11-10, 19:14
Υ.Γ ΑΕΚ ειμαι οχι βαζελος αλλα τη φανελα του στην ευρωπη ΑΣΧΕΤΑ απο το σημερινο ματς δεν την φτανει κανεις μας...

:worthy::worthy::worthy:

Tυχαιο οτι υπηρχε παντα πρασινοκιτρινη συμπαθεια...Δεν νομιζω!
Πεστα ρε Γιωργο!


++++
Αγιαξ - Παναθηναικος

https://www.youtube.com/watch?v=FoEUikvy2Ig


Ιντερ - Παναθηναικος

https://www.youtube.com/watch?v=qTw9e9nyNWQ


Παναθηναικος - Ρομα

https://www.youtube.com/watch?v=u-BO6jwh-wg


Ρομα - Παναθηναικος

https://www.youtube.com/watch?v=HglBPX-pqsU&feature=related

Και αλλα πολλα....

70-71 Τελικό

84-85 Ημιτελικό

95-96 Ημιτελικό

00-2001 Στους 16 του CL

2001-02 Στους 8 του CL

2002-03 Στους 8 του UEFA

Μόνο μία ομάδα υπάρχει στην Ελλάδα . Και όλες τις χρονιές πάνω απο τον γαύρο στην βαθμολογία της UEFA .Ειναι τυχαίο ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ

Για να σε ακουσω Σταθη τωρα....



-Θεοφιλος-

katsaraios
02-11-10, 20:04
Θεοφιλε δεν ειναι θεμα συμπαθειας αλλα αντικειμενικοτητας
ο Ολυμπιακος στην ευρωπη περασε ΠΡΩΤΗ φορα σε τριτο γυρο το 1990 στο ΟΥΕΦΑ κιολας ,για κοντομανικα βεβαια ειναι γνωστο οτι αργησε ακομα περισσοτερο να φορεσει δλδ να παιξει μετα τον Φεβρουαριο...:th_Laie_67-1:

Driver M
02-11-10, 23:27
εισαι μικρος δεν θυμασαι τι εχει κανει ο βαζελος σε ευρωπαικα φαινομενικα χαμενα ματς ,παρε ενα δυο παραδειγματα..

https://www.youtube.com/watch?v=EBxRjeQQlLc&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=v1ttEHxgWTM&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=98c6ANhZZRs&feature=related

Υ.Γ ΑΕΚ ειμαι οχι βαζελος αλλα τη φανελα του στην ευρωπη ΑΣΧΕΤΑ απο το σημερινο ματς δεν την φτανει κανεις μας...

Bρε δεν είμαι και ανήλικος, 23 χρονών είμαι. Θυμάμαι πολύ καλά τα διπλά με Αμβούργο και Σάλκε.
Απλά θυμάμαι και κάτι Στουρμ Γκράτζ, Στουτγκάρδες, Σταντάρ Λιέγης (πρόσφατο αυτό) κλπ κλπ...:th_Laie_67-1:
Και τα δικά μας με κάτι Μόλντε, Ρόζενμποργκ (εντός) κλπ τα θυμάμαι, μη νομίζεις πως με θεωρώ καλύτερο στην Ευρώπη, απλά εγώ δεν το παίζω πρέσβης...

Σήμερα πάντως πρέπει να'κονομήσατε με το (γκανιάν) διπλό στη Ρωσία...:hystericalbs1:

Stathis
02-11-10, 23:40
φανερη η απουσια του κάκου...
η ομαδα παλι διδαξε ποδοσφαιρο, αλλα ηταν ατυχη...
ισοπαλια απαναντι σε μεγαθηριο δεν ειναι μικρο πραγμα...

katsaraios
02-11-10, 23:52
Bρε δεν είμαι και ανήλικος, 23 χρονών είμαι. Θυμάμαι πολύ καλά τα διπλά με Αμβούργο και Σάλκε.
Απλά θυμάμαι και κάτι Στουρμ Γκράτζ, Στουτγκάρδες, Σταντάρ Λιέγης (πρόσφατο αυτό) κλπ κλπ...:th_Laie_67-1:
Και τα δικά μας με κάτι Μόλντε, Ρόζενμποργκ (εντός) κλπ τα θυμάμαι, μη νομίζεις πως με θεωρώ καλύτερο στην Ευρώπη, απλά εγώ δεν το παίζω πρέσβης...

Σήμερα πάντως πρέπει να'κονομήσατε με το (γκανιάν) διπλό στη Ρωσία...:hystericalbs1:
κοιτα ο τζογος ως γνωστον εχει τα ρισκα!!
οπως ειχες αχαστο το 2.80 την Κυριακη ετσι πηγε και το σημερινοthumb

φανερη η απουσια του κάκου...
η ομαδα παλι διδαξε ποδοσφαιρο, αλλα ηταν ατυχη...
ισοπαλια απαναντι σε μεγαθηριο δεν ειναι μικρο πραγμα...
ο Γκοβου ρε φιλε ,αυτος ο κοντος αραψ:th_Laie_67-1: ,σημαδι ο λακαμας....

JuNiOr_
03-11-10, 08:40
μετα την ηττα με την κοπεγχαγη τουλαχιστον χθες επρεπε να να ρισκαρει περισσοτερο και να παιξει με 2 επιθετικους πιο νωρις..τωρα bb 2η θεση και δυσκολευει και η τριτη...
Οσο για τους γαυρους,νταξει,με τα τοσα διπλά στο champions league που εχουν φερει και εχουν ανατριχιασει ολη την υφηλιο,λογικο να τους φαινεται αποτυχια το Χ στη σιβηρια..

Stathis
03-11-10, 10:42
ελπιζω να παρει τουλαχιστον την τριτη θεση...
δεν θελω να αποχωριστω τον καναπε μου... χαχαχαχαχα

NickE60
03-11-10, 11:12
Δεν θα πω φυσικά ότι με ικανοποίησε το θέαμα.... αλλά μην ξεχνάμε ότι η "ομαδούλα" της Σηβιρίας έχει πάρει 2πλο μέσα στη Βαρκελώνη και Χ στην έδρα της με Μπαρτσα... ο φτηνότερος παίκτης της έχει στοιχίσει 4-5εκατ.....

https://www.contra.gr/Soccer/Europe/ChL/Barcelona_RubinKazan/253074.html

https://www.contra.gr/Soccer/Europe/ChL/RubinKazan_Barcelona/290561.html

Stathis
03-11-10, 12:13
συμφωνω με το νικολα...
μεγαθηριο!

NickE60
03-11-10, 16:30
μεγαθηριο!
ναι ...κάτι σαν τον Ολυμπιακό :whistle:

Stathis
03-11-10, 19:30
παλι ο ολυμπιακος φταιει????:th_Laie_67-1:

NickE60
03-11-10, 19:47
παλι ο ολυμπιακος φταιει????:th_Laie_67-1:
(συνεχίζω τα λόγια σου) παλι ο ολυμπιακος φταιει ....που κέρδισε στο 90 παίζοντας με την υπερομάδα Ηλιούπολη και μάλιστα εκτός έδρας (στη Λ. Θηβών, 800m σε ευθεία απο το Καραϊσκάκη :th_Laie_67-1:) σε ένα καυτό από οπαδούς της αντιπάλου ομάδας γήπεδο....??? :whistle:

Αυτή η ομάδα ΠΡΕΠΕΙ να πάρει ...το πρωτάθλημα! Το δικαιούται!! :th_Laie_67-1:

Stathis
03-11-10, 19:49
το εβαλα στο τελος για να σε κραταω σε αγωνια σε ολο το ματς... χεχεχε
πανω που ησουν ετοιμος για πανηγυρια, σε χαλασε λιγακι... χαχαχαχα

NickE60
03-11-10, 19:54
ναι, φτου ρε γαμώτο.. :th_Laie_67-1:

Είχε και παράταση ..δύσκολα θα την έβγαζε καθαρή η Ηλιούπολη...
Αν άντεχε να φτάσει στα πέναλτυ ίσως να είχε κάποια τύχη...

ClatanosZ4
03-11-10, 20:45
Τι να κανουμε ρε παιδια.
Μη χαλιεστε.
Απ' οτι μπορει ο καθενας!..

Panos 316T
11-11-10, 14:17
https://www.youtube.com/watch?v=fwI5mSDj3HU&feature=share

katsaraios
11-11-10, 15:00
το Σαββατο εχει ντερμπι δικεφαλων στην καυτη Τουμπα


https://www.youtube.com/watch?v=6daq3ufpFbs&feature=related

Σνουπη μην φωναζεις ,μαλλον θα χασετε:whistle::whistle:

Skyline_IS
11-11-10, 15:18
Το ματς ειναι διπλο δυστηχως... :original:

Konstantinos E60
11-11-10, 15:30
το Σαββατο εχει ντερμπι δικεφαλων στην καυτη Τουμπα


Σνουπη μην φωναζεις ,μαλλον θα χασετε:whistle::whistle:

Μπααααα.......!!!!:original:
Αλλα όπως και να'χει ένα ποτάκι θα το πιούμε...thumb


Το ματς ειναι διπλο δυστηχως... :original:

Και αν είναι μονό ? Εκεί να δείς δυστυχία !! :th_Laie_67-1:

katsaraios
11-11-10, 17:17
Μπααααα.......!!!!:original:
Αλλα όπως και να'χει ένα ποτάκι θα το πιούμε...thumb



Και αν είναι μονό ? Εκεί να δείς δυστυχία !! :th_Laie_67-1:

να γινουν τα ποτακια ,για το ματσακι ας κερδισει ο καλυτερος:whistle:

atha
11-11-10, 17:43
gia na doume to sabbato , emeis menoume xoris amyntikous . eleo makarou kai tou malaka tou diatiti (o pappas )pou eprepe na rixei toulaxiston kamia 5 6 kartes akoma sti kabala (kitrines , kokkines, penalty ktl). alitheia den exo xanadei tin kabala na paizei toso antiathlitika xana.symptosi lete?
o zagorakis koubenta gia diatisia kai oi marinakides bgainoun kai diamartyrontai gia to paramikro.
x to blepo , o kakos gia mena o kalyteros diatitis stin elada,

Skyline_IS
11-11-10, 19:05
Παοκτσης ειμαι αλλα βλεπωντας περσυ οτι ειχα μια αξιολογη ομαδα και δεν μπορουσα με τιποτα να νικησω την χειροτερη ΑΕΚ της δεκαετιας ετσουξε αρκετα..Ποσο μαλλον φετος που τωρα προσπαθουμε να ανακαμψουμε..

Φιλε atha προσεξες οτι ο δαλουκας ειναι εκτος των διαιτητων?Θυμασε περσι στα 2 ματς που κερδισε ο ΠΑΟΚ τον Ολυμπιακο ποιος ηταν διαιτητης??ΕΚΠΛΗΞΗ!!

Το μονο που βλεπω φετος ειναι μαχη μεταξυ των 2 μεγαλων για το ποιος θα εχει την ευνοια της διαιητησιας..Αντι ολοι οι υπολοιποι να πιασουμε μαζι και να βαλουμε στην θεση τους τους 2 μεγαλους που παρεκτρεπονται, εμεις πεταμε χαρταετο..

Και ελπιζα οτι ισως να αλλαξει το ποδοσφαιρο

Stathis
13-11-10, 21:35
πατησε κορυφη η τριφυλαρα με νεα δυνατη εμφανιση....:thumbsup:

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

HULK
14-11-10, 01:07
Η Λαρισα δουλεψε για τον Παναθηναικο.Τωρα που θα φυγει ο Νιοπλιας μετα το αγροτικο του στον Πρωταθλητη θα παρουμε το νταμπλ με τον Πετροπουλο και τον Μαυρια.Απλα πραγματα.Δεν εχουμε και την καυτη ανασα της ΑΕΚ μπρρρρρρρρ.

Panos 316T
14-11-10, 01:49
σήμερα το ευχαριστηθηκα με τον νιοπλια,μετά από την λήξη ήμουν από πάνω του και έβγαλα τα εσωψυχα μου,τώρα αισθάνομαι καλύτερα, κάτι είναι και αυτό...

και όχι τίποτα άλλο αλλά με το διαρκείας θα πιω όλο το ποτήρι με το φαρμάκι φέτος,για δες καιρό που διάλεξα...

ΦΑΝΗΣ
14-11-10, 02:19
Ενα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΑΣ!!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=wYLELWBx9-E:thumbsup:

atha
14-11-10, 03:48
gia na doume to sabbato , emeis menoume xoris amyntikous . eleo makarou kai tou malaka tou diatiti (o pappas )pou eprepe na rixei toulaxiston kamia 5 6 kartes akoma sti kabala (kitrines , kokkines, penalty ktl). alitheia den exo xanadei tin kabala na paizei toso antiathlitika xana.symptosi lete?
o zagorakis koubenta gia diatisia kai oi marinakides bgainoun kai diamartyrontai gia to paramikro.
o kakos gia mena o kalyteros diatitis stin elada,

ase ta pairno piso auta pou eipa gia to kako , mono to penalty petixe alla axizame ti niki pentakathara

katsaraios
14-11-10, 05:50
χαμενος αλλα ευχαριστημενος απο τα ποτακια με Υazidis & KonstantinosE60thumb και απο την συνεχεια στα ομορφα της Θεσσαλονικης:thumbsup:

gnx
14-11-10, 07:42
Και δικαια χαμενος Κατσαραίε δυστυχως...

nikos ///M
14-11-10, 10:34
Ενα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΑΣ!!!!!https://www.youtube.com/watch?v=wYLELWBx9-E:thumbsup:


ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Skyline_IS
14-11-10, 12:22
Καθαρη νικη απο μια ΑΕΚ που δεν την περιμενα τοσο χαλια..
ο κακος απλα τραγικος..ο καλυτερος κατ εμε διαιτητης ηταν ο δαλουκας απο το αξεχαστο 50-50 στο καραισκακη


FORZA ΠΑΟΚ

SuperSonic
14-11-10, 12:47
ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !



Σας περιμενουμε την επομενη εβδομαδα...:whistle:

Kostas_1
14-11-10, 17:58
Τέλος ο Νιόπλιας?
(https://www.newsbeast.gr/sports/arthro/74071/telos-o-nioplias/)

Stathis
14-11-10, 18:11
ωχ! κριμα!

SuperSonic
14-11-10, 18:32
Κριμα...σαν Ολυμπιακος θα ηθελα να συνεχισει την καριερα του στο Πανθηναικο.

:th_Laie_67-1:

Stathis
14-11-10, 18:33
κι εγω το ιδιο! ηταν πολυ καλος! χεχεχεχε

Samaro
14-11-10, 18:44
Ηταν θέμα χρόνου !!
Αντε, και στα δικά σας βρέ !!!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Driver M
14-11-10, 22:47
Nα δούμε ποιος θα έρθει και πότε θα καταφέρει να μάθει κάπως την ομάδα και να παίξει λίγο μπάλα της προκοπής.

Τα περσινά χάλια μας μου θυμίζει ο ΠΑΟ φέτος με τους 50 προπονητές και το γενικό μπάχαλο.
Ίδια προβλέπω να είναι και η κατάληξη της χρονιάς, δηλαδή μια από τις τελευταίες θέσεις στα play off.

Γιατί ο καιρός έχει γυρίσματα...

atha
14-11-10, 23:10
mpa den efyge o nompliaS akomi ,akomi emeis elpizoume se chiamponsleaque oso paramenei ekei

JuNiOr_
15-11-10, 00:08
https://www.sday.gr/page.ashx?pid=2&aid=26723&catid=8

Τουλαχιστον προκλητικη η ολη κατασταση..:shok:
Αναγκαζουν το δαφνωστεφανομενο να ξαναπαιξει μεσοβδομαδα,και επιβαρυνουν το ηδη φορτωμενο προγραμμα του(ευρωπη,παιχνιδια κυπελου με ηλιουπολη...)
Εχει δικιο ο βαγγελας λεμε:hystericalbs1:

Driver M
15-11-10, 01:06
Mην ανησυχείς. Σε κανα μήνα που τελειώνει ο πρώτος γύρος του champions league στην ίδια κατάσταση θα είμαστε από πλευρά Ευρώπης.

Στο πρωτάθλημα πάλι άστο...θα χρειαστεί κυάλι...:th_Laie_67-1:

Panos 316T
15-11-10, 13:22
Ρε ήμαρτον !!!! τι πίνουν στην Παιανία ; ο γκμοχ; μα ο γκμοχ;;;;;;:hyper::shok:

https://sport24.gr/football/omades/Panathinaikos/telos_o_nioplias.636743.html


τρέμετε τώρα γαβροχανούμια....:th_Laie_67-1:


υγ1: λαλακία που δεν ζει ο πούτσκας!
υγ2:φαντάζομαι γκμοχ στα αποδυτήρια να λέει στους παίχτες "λοιπόν Σαραβάκος δεξιά,κυράστας λίμπερο...":th_Laie_67-1:

SuperSonic
15-11-10, 13:26
Απο τον Φυλακουρη τον θεωρο καλυτερο τον Γκμοχ..:th_Laie_67-1:

Panos 316T
15-11-10, 13:28
Απο τον Φυλακουρη τον θεωρο καλυτερο τον Γκμοχ..:th_Laie_67-1:

έκανα edit , δες τώρα...

HULK
15-11-10, 13:40
Εικονες απο το μελλον 2010-2011 μετα την κατακτηση του νταμπλ απο την Παναθα :D

https://www.youtube.com/watch?v=t4D9KERrU0c

ΥΓ. :doh: (Επεσε το μικροφωνο στο συναδελφο)

Stathis
15-11-10, 13:54
σαγονιας και ξερο ψωμι! αααααααχαχαχαχχααχα

Panos 316T
15-11-10, 13:57
σαγονιας και ξερο ψωμι! αααααααχαχαχαχχααχα

Ξεχνάς τα δικά σου με τον μπάρμπα/κόλλια;;;;εεεεεε;;;;;;

alexm
15-11-10, 18:42
Τον sir Alex θα φερει στην παναθα ο Πατερας.
ερε γλεντια......:whistle:

Nikos
15-11-10, 20:53
Ακούγεται ότι επιστρέφει ο Πουσκας στον Παναθηναικο. Και Γκμοχ βοηθός. Πάμε για νταμπλ φέτος και Τσαμπιος Λιννννννννγκ του χρόνου.

SuperSonic
15-11-10, 22:00
Ακούγεται ότι επιστρέφει ο Πουσκας στον Παναθηναικο. Και Γκμοχ βοηθός. Πάμε για νταμπλ φέτος και Τσαμπιος Λιννννννννγκ του χρόνου.


Ματια θα βγαζουν Σισε με Δομαζο...:th_Laie_67-1:

Nikos
15-11-10, 22:32
Ματια θα βγαζουν Σισε με Δομαζο...:th_Laie_67-1:

Και με Οικονομοπουλο τερματοφύλακα δε θα περνάει κουνούπι .....

Κωνσταντίνος
15-11-10, 22:44
Ακόμα και τον Δανιήλ να ξαναφέρουμε, εγώ είμαι περήφανος που δεν έχουμε δώσει τον πάγκο στον Αλέφαντο :thumbsup: